[MOC] Karczma Bohaterów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
bajlando
Posty: 70
Rejestracja: 2014-11-02, 21:24
Lokalizacja: Bojano/Gdańsk
brickshelf: Bajlando

 

[MOC] Karczma Bohaterów

#1 Post autor: bajlando »

Witam,
Prezentuję nową pracę, która powstawała dość długo z powodu braku czasu i materiału.
Jednak się udało :)
Karczma bohaterów, czyli miejsce spoczynku i hulanek dla wielu typów spod ciemnej lub jasnej gwiazdy. Na poddaszu znajduje się małe sanktuarium z portalem rodem z piekieł. Pierwsze piętro to część do odpoczynku jednak nie zawsze jest tam spokojnie. Na parterze mamy część biesiadną z trunkami i jadłem... i małą awanturą. Natomiast pod ziemią jest piwniczny składzik oraz tajna szkoła czarodziejów z sekretnym przejściem oraz kanały podmiejskie.
Ciekawe czy ktoś rozpozna jednego z bohaterów, który zabłąkał się tutaj z pewnego filmu jednak jak trzeba to da sobie znakomicie radę z całą resztą degeneratów ;)
Miłego oglądania.

Pełna GALERIA FLICKR

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

    Awatar użytkownika
    Biedrus
    VIP
    Posty: 1409
    Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
    Lokalizacja: Tarnów
    brickshelf: biedrus

     

    #2 Post autor: Biedrus »

    Poupychałeś mnóstwo fajnych detali, wręcz zatrzęsienie na tak małej przestrzeni :)
    Zdjęcia są nie najlepsze, więc mam problem z odbiorem całości pracy. Ten dach też trochu nie pasuje do karczmy, ale ogólnie bryła budynku na plus. Bardzo chciałbym ją zobaczyć na żywo.
    Ostatnio zmieniony 2018-04-16, 18:54 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

    Awatar użytkownika
    Stelario
    VIP
    Posty: 1795
    Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
    Lokalizacja: z PRLu

    #3 Post autor: Stelario »

    Przyznam się ze nie ogarniam o co chodzi.
    Pomijając że te miniaturki są tak małe że zmuszają do wejścia na flickr żeby coś zobaczyć.
    To mamy pierdyliard pokoi o powierzchni średnio 16 studów kwadratowych. Ta laska od pająków to tam nawet bokiem między łożkiem a ścianą nie przejdzie, a się doczekała balkonu.

    Miała być karczma a to zdjęcie mi jakaś klasówkę w toalecie przypomina.
    Obrazek
    Czemu wszyscy siedzą w jedną stronę? W dodatku jak siedzą wszyscy w jedną stronę to się nie mieszczą.

    Wywal tak z połowę tego co tam dałeś to będzie lepiej.
    Ostatnio zmieniony 2018-04-16, 19:07 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.

    Awatar użytkownika
    bajlando
    Posty: 70
    Rejestracja: 2014-11-02, 21:24
    Lokalizacja: Bojano/Gdańsk
    brickshelf: Bajlando

     

    #4 Post autor: bajlando »

    Stelario pisze:Czemu wszyscy siedzą w jedną stronę? W dodatku jak siedzą wszyscy w jedną stronę to się nie mieszczą.
    Nie no ja nie mówię, że zdjęcia są rewelacyjne, bo sam z nich zadowolony nie jestem. Ale może przejrzyj je jeszcze raz, albo chociaż przeczytaj opis ;)

    Awatar użytkownika
    Insomnia
    Posty: 177
    Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
    Lokalizacja: Białystok
    brickshelf: Proszę uzupełnić

     

    #5 Post autor: Insomnia »

    Ja lubię taki chaos :) Dużo fajnych detali jak ten drewniany wychode czy jednookie coś (nie wiem co to ale fajne) w pokoju z Darth Maulem. Widać, że tym figurkom ciasnota nie przeszkadza w zabawie

    Jellyeater
    VIP
    Posty: 2363
    Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
    Lokalizacja: Warszawa
    brickshelf: Proszę uzupełnić
    Kontakt:

     

    #6 Post autor: Jellyeater »

    Zbudowane nieźle. Aczkolwiek faktycznie dziwne to trochę. :-)

    Sfotografuj to jeszcze raz. Tym razem z poziomu stołu. Albo z poziomu chodnika. Tak jak widziałby to ludzik. Będzie dużo lepszy efekt.

    Zdjęcia warto dać te 800 w dłuższym boku. Żeby było widać w co się kliknie.

    Ta klasówka w toalecie, to pewnie biblioteka? :-)
    Ile by nie było to i tak jest za mało.
    Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
    foto

    ODPOWIEDZ