[MOC] Parowóz Pm36-1

Trains, Monorail

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Reglin
VIP
Posty: 195
Rejestracja: 2016-12-07, 11:02
Lokalizacja: Gdańsk

#16 Post autor: Reglin »

dmac pisze:Zwłaszcza, gdyby udało się kiedyś zrobić Klocki Zdrój z czystą zabudową z lat trzydziestych, ze starym dworcem, starymi samochodami, powozami, ludzikami w strojach z epoki...
Widzę, ktoś odpływa w marzenia...
Jest to coś co można by zrealizować :-) Ja się dokładam jeżeli będzie taka możliwość.

STING

#17 Post autor: STING »

Masz mój głos:)

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: wielkamucha »

Reglin pisze:
dmac pisze:Zwłaszcza, gdyby udało się kiedyś zrobić Klocki Zdrój z czystą zabudową z lat trzydziestych, ze starym dworcem, starymi samochodami, powozami, ludzikami w strojach z epoki...
Widzę, ktoś odpływa w marzenia...
Jest to coś co można by zrealizować :-) Ja się dokładam jeżeli będzie taka możliwość.
Z lat 30 czy 20? Czy może coś wcześniejszego? Chętnie bym się dołączył, moja maszyna w sumie gotowa, do okresu międzywojennego by pasowała... Czeka tylko na tabliczki z oznaczeniami, a to idzie jak przysłowiowa krew z nosa... A z takim "golasem" nie wypada się pokazywać. :(

Z wagonów jakiś Bhx czy Bhxz by się przydał, 4-osiowy, z harmonijką. Nie wiem, czy przypadkiem lokomotywa nie miała z tyłu tendra harmonijki do połączenia się z wagonem, dla lepszego opływu powietrza... Trzeba sięgnąć do zdjęć...

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

#19 Post autor: Bricksley »

Pierwsze wrażenie jakby ten klocek na boku czoła został idealnie stworzony pod tę lokomotywę ;) A DkBlue sprawie wrażenie jeszcze lepszej w odbiorze ;)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
solic
Posty: 394
Rejestracja: 2008-02-18, 11:52
Lokalizacja: Zabrze
brickshelf: solic

 

#20 Post autor: solic »

Dzięki wielkie.

dmac jakoś nie trafiłem na żadne zdjęcia tej lokomotywy w pełnym składzie, tzn. z wagonami. Ale jakby poszukać jakiś osobowych pierwszej klasy z lat trzydziestych to można z dużym prawdopodobieństwem uznać, że Pm36-1 kiedyś takie ciągnął.
Co do makiety z lat 30tych... hmmm... wprawdzie nie miasteczko, ale bardziej przemysłowa, ale już kawałek mam:) Tylko obecnie nie mam jak zrobić zdjęcia, więc jeszcze trochę poczeka na publikację.
Wielkamucha, te wagony Bhx / Bhxz są ciekawe, można będzie o którymś z nich pomyśleć.
Bricksleydługo na ten klocek czekałem, kto by przypuszczał, że taka niepozorna seria jak super hero girls okaże się taka przydatna:) Choć teraz widzę, że w starwarsach równiez się pojawił.
Pewnego dnia usiądę i to wszystko zbuduję...

ODPOWIEDZ