The Unofficial LEGO Technic Builder's Guide

Recenzje oficjalnych zestawów LEGO napisane przez Forumowiczów

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#196 Post autor: legosamigos »

No, to mogę się pochwalić, że książka w końcu do mnie dotarła. Miałem oczywiście pewne obawy, czy w ogóle coś do mnie przyjdzie, patrząc na liczbę negatywnych komentarzy sprzedającego, ale tym razem ryzyko się opłaciło, więc mogę wypić szampana :D Kupiłem książkę za cenę 62,60 PLN wraz z wysyłką, a oficjalna cena to 119,70 PLN (na allegro cena waha się w okolicach 75-87 PLN. Jest też i oficjalna cena na allegro, czyli wcześniej przeze mnie wspomniana, 119,70 PLN), więc to był naprawdę udany zakup, biorąc pod uwagę, że jest ładnie wydana i w twardej oprawie, no i sporo waży. Wyciągając przesyłkę z paczkomatu, myślałem, że kamieni tam nawkładali, a okazuje się, że to sama książka tyle waży ;). Czeka mnie teraz długa lektura. No i naprawdę pełen szacun dla Pawła za trud włożony w ten wolumen :) Z informacji na okładce, wydanie drugie ma 13 nowych instrukcji konstrukcyjnych, 13 zaktualizowanych rozdziałów oraz 4 zupełnie nowe rozdziały
Ostatnio zmieniony 2018-05-27, 10:50 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#197 Post autor: Sariel »

Dodatkowe osiągnięcie: masz tę książkę szybciej niż ja ;) Dzięki za miłe słowa.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#198 Post autor: legosamigos »

Ale nie mam autografu autora :D Może kiedyś nadarzy się okazja zdobyć właśnie Twój autograf ;) Poza tym Ty chyba nie kupujesz swoich książek, tylko dostajesz za free od wydawcy, jako autor. Mam przynajmniej taką nadzieję. Przejrzałem książkę, na razie tylko pobieżnie, ale błędy też się jakieś zdarzyły, np. drobna literówka jak micromoter zamiast micromotor, ale to taki drobny szczegół
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Sariel
VIP
Posty: 5418
Rejestracja: 2007-03-28, 08:16
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Sariel
Kontakt:

 

#199 Post autor: Sariel »

Za free to nie, za tłumaczenie i redakcję owszem.

ODPOWIEDZ