Podziękowania

29.06-01.07.2018
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Johan
VIP
Posty: 916
Rejestracja: 2013-05-28, 08:46
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak
Kontakt:

 

#31 Post autor: Johan »

To ja też się dopiszę do podziękowań, przede wszystkim dla Młodego za organizację. Było miodnie.
A poza tym oczywiście BHsowi za ogarnięcie Laputy, BJowi za transport, chłopakom z Warszawy za podróż i wam wszystkim za integrację.

Zapał do budowania wrócił :)

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#32 Post autor: mw »

Od czego by tu zacząć ? Dopiero teraz zebrałem się na podziękowania i w zasadzie wszystko już napisaliście, ale wiadomo że nie było by za co dziękować gdyby nie organizator – tak więc Młody wielkie dzięki że udało się tobie wszystko dopiąć na ostatni guzik !!
Tak jak już wspomniał Jarema lokalizacja rewelka dzieciaki szalały w parku, obiadki praktycznie za rogiem, ryneczek z lodami, piwkiem czy pizzą pod nosem. Pomysł na talon super, nocleg pieszo i to fajny, panie w VIP pokoiku miłe, kiełbaski pyszne – czego chcieć więcej.
No i atmosfera naprawdę przyjazna nie było żadnych zgrzytów wszyscy super się bawili. Wszystkie eksponaty na najwyższym poziomie (jak zwykle) GBC śmigało, miasteczko robiło wielkie wrażenie gmkkk wasze kamieniczki też mnie zauroczyły.

BHs jak zwykle stanął na wysokości zadania i potrafił nas za sobą pociągnąć z tematem Miasta w chmurach które wyszło rewelacyjnie – dzięki Bartek że mnie wyrwałeś ze szponów SW i zacząłem budować coś nie związanego z Gwiezdnymi Wojnami :) No i cieszę się że żadna wyspa się nie przewróciła hehe.

Ok bo się rozpisałem dziękujemy jeszcze raz wspólnie z C5-C6 i larą za te kilka dni a Heksie i Jaremie za fany wypad w czwartek i nocleg :).
Ostatnio zmieniony 2018-07-03, 22:48 przez mw, łącznie zmieniany 1 raz.

Greg
VIP
Posty: 199
Rejestracja: 2010-01-21, 13:19
Lokalizacja: Poznań

#33 Post autor: Greg »

Myślę, że wystawa w Pszczynie przechodzi do historii pod znakiem najwyższej jakości. Młody, możesz być naprawdę z siebie dumny. Dziękujemy !!!
Piękne miejsce, nadzwyczaj zielone i ukwiecone, rewelacyjny hotel z królewskim śniadaniem, smaczne obiady, dobre miejsce wystawiennicze, żubry, a to wszystko w aurze historii rozgrywającej się wokół pszczyńskiego pałacu i i innych zabytków miasta. Kto w pałacu nie był musi to koniecznie nadrobić.

Podziękowania oczywiście dla Johana i BHsa za zorganizowanie i zmobilizowanie do udziału w projekcie Laputa, który wyszedł rewelacyjnie.

Dziękuję także wszystkim przybyłym; jak przy okazji kolejnej wystawy tak i tym razem dane było mi poznać kilku z Was nieco bliżej niż tylko poprzez wpis na forum. Tym bardziej piszę to do tych którzy cały czas wahają się czy następnym razem warto ruszyć się z domu. Warto!

Dzięki :)

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#34 Post autor: romkoo »

Dziêkujê w moim i moich córek imieniu za mi³e przyjêcie i wspólnie spêdzony czas. To moja pierwsza wystawa i nie mia³em okazji z ka¿dym porozmawiaæ ale liczê ¿e nadrobimy to na kolejnych wystawach. M³ody super organizacja, wszystko dopiête na ostatni guzik. Gratulujê i dziêkujê :)

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#35 Post autor: eric trax »

Ja również chciałbym dołączyć się do podziękowań dla organizatora. Młody dałeś radę choć widziałem spore zmęczenie to jednak stałeś na straży do samego końca. Cieszę się że przyjechaliśmy wcześniej i mogłem trochę pomóc.

Jedzonko bardzo dobre a same bony to bardzo trafiony pomysł. Noclegi również niczego sobie, spało się bardzo wygodnie :)

Dziękuję również wszystkim uczestnikom. Mimo, że nie z wszystkimi udało się zamienić słowo to atmosfera na wystawie była najwyższych lotów.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Żbik
Administrator
Posty: 2960
Rejestracja: 2006-06-06, 15:34
Lokalizacja: Gdynia
brickshelf: Zbiczasty

 

#36 Post autor: Żbik »

Mlody pisze:ps. Kupmy normalne obrusy klubowe.
Tak, temat już w toku. Mamy dwie role płótna ale jedna gdzieś wyszła... Dratewka Natalija ma się tą sprawą zająć :)

Generalnie musimy wypracować zespół wystawowy, który będzie miał konkretne przydzielone zadania: ten obrusy, ten wizytówki, tamten gadżety inszy insze rzeczy. To nie jest super trudne, uwierzcie :) Duża wystawa to jest dość skomplikowane przedsięwzięcie organizacyjne i w pojedynkę, czy we trzy osoby nie da się tego dobrze zrobić.

Także czeka nas trochę pracy, mili moi, żeby kolejne wystawy były jeszcze lepsze! :)

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

#37 Post autor: szarikm »

Mlody pisze:A więc dziękuję bardzo Izie, która sama do mnie napisała i zaproponowała pomoc. Zrobiła dziewczyna 2 plakaty i baner po godzinach a pracuje na 2 etaty kiedy wam się nie chciało nawet zdjęcia poszukać, żeby nam pomóc, już mi minęło ale byłem o to zły. Także Iza dziękuję i pamiętaj, czekolady czekają.
Nie wiem czy to zauważono, wystawę promowały dwa plakaty! Wersja wakacyjna jest fajowa - busik, palma i deska surfingowa i piłka plażowa.
Wersja z Land Roverem dla niewprawnego oka może być nieczytelna - auto jest za dobrze wykonane :)

Patrzę teraz na wszystkie zebrane plakaty na raz:
2009 - Gdynia - TEREX RH400 - koparka
2011 - Gdańsk - Heweliusz, Zuraw, mech
2012 - Kraków - tramwaj
2013 - Rzeszów - Walle, Iskra, baranek Shaun, dwaj robotnicy
2016 - Łódź - nie wiadomo co :]
2017 - Chojnice - Liebherr LH60 Timber
2018 - Pszczyna - I wariant: Volkswagenem na wakacje, II wersja na bezdrożach ;)

Być może to zasługa mitycznego boga Urlopu, ale najbardziej mi się podoba plakat z wakacjami :)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#38 Post autor: BHs »

szarikm pisze: Nie wiem czy to zauważono, wystawę promowały dwa plakaty! Wersja wakacyjna jest fajowa - busik, palma i deska surfingowa i piłka plażowa.
Widzieli, widzieli, gdzieś mignęło na skrzyżowaniu jak się wyjeżdżało ze Starego Miasta na hotel :).
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#39 Post autor: Fuku »

Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w takiej pięknej wystawie :)

ODPOWIEDZ