Legowisko Jordanów

18-19.08.2018 - Dni Ziemi Jordanowskiej
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1392
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#16 Post autor: glaz_pimpur »

Trzym się
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: mw »

tajfek wierze że jeszcze nie raz nie dwa zabalujemy u Ciebie - do zobaczenia i przede wszystkim powodzenia

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#18 Post autor: BHs »

tajfek pisze:Jesteście najwspanialsi. Dziękuje za ten support, lepszy od suportu TLG
Dobry support to taki od serca.:-)
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
A.Brickovsky
Posty: 179
Rejestracja: 2015-11-01, 15:42
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

#19 Post autor: A.Brickovsky »

Ja i tak podziwiam każdego, kto podejmuje się choćby i raz organizacji jakiejkolwiek wystawy - z moim brakiem cierpliwości jest to niewyobrażalne. U Ciebie już było 3 razy (!) - jak się jeszcze kiedyś uda to super, a jak nie to trudno, nic na siłę bo już całkiem Ci się odechce i zaczniesz sprzedawać Lele. Pozdrowienia :-)
Alonzo Brickovsky says hello!

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#20 Post autor: Dart Grellenort »

Oczywiste priorytety. ;) Mój pierwszy zeszłoroczny Jordanów na zawsze w serduszku i aż szkoda byłoby go w tym roku zdeklasować. <3
Nobody expects The Spanish Inquisition!

tajfek
Posty: 366
Rejestracja: 2011-01-16, 18:24
Lokalizacja: Krzeczów
brickshelf: tajfek

 

#21 Post autor: tajfek »

Dla podtrzymania ciągłości jordanowskiego eventu, prawdopodobnie zorganizuję wystawę sam jak w 2014 roku. Możliwe że będę prosił o wsparcie kolegów i koleżanki klubowe ale w minimalnym wymiarze. Nie chcę robić czegoś co mnie przerośnie, raczej skromnie. Modele zamknięte w gablotach i na miesiąc. Nie chce wsparcia TLG nie liczę na żaden support. Wracam do zdrowia i was też pozdrawiam.

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: mw »

tajfek, cieszę się że się odezwałeś 3maj się - co do wystawy to daj tylko hasło :)

ODPOWIEDZ