[MOC] Szafa. TA szafa.

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#31 Post autor: parsom »

Ależ zagwozdkę sprawiłem... Tak naprawdę mamy tutaj połączenie moich nadprzeciętnych zdolności fotograficznych, powiększenia Vadera i jednoczesnego pomniejszenia szafy przy pomocy systemu luster oraz oczywiście mistrzowską obróbkę w fotoszopie i eksploatację sztuczek z perspektywą. A - i jeszcze wykorzystanie limitowanej serii miniaturowych klocków.

No dobra - Vader to zegar.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#32 Post autor: legosamigos »

parsom pisze:Ależ zagwozdkę sprawiłem... Tak naprawdę mamy tutaj połączenie moich nadprzeciętnych zdolności fotograficznych, powiększenia Vadera i jednoczesnego pomniejszenia szafy przy pomocy systemu luster oraz oczywiście mistrzowską obróbkę w fotoszopie i eksploatację sztuczek z perspektywą. A - i jeszcze wykorzystanie limitowanej serii miniaturowych klocków...
Cóż za skromność :D Brawo Ty
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#33 Post autor: parsom »

Oj, widzę że nie wstrzeliłem się w poczucie humoru...

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#34 Post autor: legosamigos »

Wręcz przeciwnie :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#35 Post autor: parsom »

Uff, ulżyło...

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2431
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#36 Post autor: dmac »

Bardzo przyjemny dla oka model. Ulubiony detal: szuflada z korbą :) .
Aż chciałoby się więcej szuflad z niespodziankami!
Powodzenia w LEGO Ideas.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#37 Post autor: parsom »

@dmac, dzięki!

Ta szuflada to również mój ulubieniec, chociaż zjadła mi parę nocy. Bardzo przyjemnie się ją otwiera i zamyka. Co słychać na załączonym obrazku:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ipkD7vvB ... e=youtu.be[/youtube]

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#38 Post autor: Kubrick »

A czo to ja na 9gagu dzisiaj namierzyłem? :)
https://9gag.com/gag/a8oZo2O
Obrazek
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#39 Post autor: parsom »

O proszę. Tylko nie wiem czy 9GAG to dobrze, czy obciach... I czemu nie napisali skąd to? Już wcześniej ktoś puścił to na twitterze bez żadnej informacji.

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#40 Post autor: parsom »

Na takie strony pewnie nikt nie zagląda, więc sam się pochwalę (nie trzeba być pełnoletnim, bez obaw): https://narniafans.com/2018/09/open-the ... go-narnia/

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#41 Post autor: parsom »

Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta,
Mam nietypową prośbę. Najpierw wyjaśnię - od kolejnego już potencjalnego wspierającego mój projekt dostałem informację, że nie może oddać głosu, bo ma problem z logowaniem. Takie problemy były zgłaszane już wcześniej np. na Eurobricks - pojawiły się po ostatnim ulepszeniu strony Ideas (wprowadzili m.in jakiś idiotyczny kod aktywacyjny). Ale to było ponad tydzień temu i myślałem, że już to naprawili. Jednak widocznie sprawy informatyczne przerastają tę firmę, bo dzisiaj mam następny sygnał o problemach. Napisałem do nich, to odpisali, żebym kazał się tym ludziom skontaktować z Lego. Noż k..., profesjonalizm pełną gębą. To ja się tu produkuję po jakichś stronach poza światkiem legowym, jacyś ludzie próbują oddać swój pierwszy głos na stronie, o której w życiu nie słyszeli, odbijają się od czegoś takiego a ja mam kazać im iść z tym do Lego?
Wkurzony jestem na tych partaczy tym bardziej, że od wczoraj głosy stanęły, a zawsze coś tam skapywało. I jak przypuszczam o większości przypadków nieudanych głosowań nawet nie wiem.
W każdym razie - czy ktoś mógłby spróbować zagłosować i sprawdzić, czy to działa? Oczywiście nie musicie kończyć tego głosowania, chodzi o sprawdzenie. A zwłaszcza chodzi mi o to, żeby ktoś komu się nie powiedzie napisał do tych cudaków na support.ideas@lego.com. Wiem że to dziwna prośba, ale ludzie spoza afolstwa zupełnie nie zrozumieją o co chodzi, więc nie liczę na to, że będą się bawili w jakaś idiotyczną korespondencję.
SZAFA kontratakuje

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#42 Post autor: meler »

Trzeba potwierdzić konto 6cyfrowym kodem wysyłanym na zarejestrowany w Lego Ideas adres. W sumie nic nadzwyczajnego. Potem potwierdzić regulamin i można głosować. Wszystko działa.

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#43 Post autor: parsom »

No i właśnie z tym kodem u niektórych jest problem - nie wchodzi im, czy też każe cały czas wpisywać nowy, nowego nie chce wysyłać itp. Dzięki za sprawdzenie!
SZAFA kontratakuje

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#44 Post autor: meler »

Coś jest na rzeczy. Powtórzyłem operację z innego konta, początek był ten sam czyli 6-cyfrowy kod wysłany na email, copy/paste weszło poprawnie, ale po potwierdzeniu byłem proszony o ponowne logowanie, które za każdym razem wyrzucało mnie do "Sign In". Wcisnąłem wysłanie reaktywacji, które nie udało się 3 razy, za czwartym przyszedł mail z linkiem po którym konto udało się odblokować i wszystko wróciło do normy. Jedyną różnicą było ręczne wklepanie 6cyf kodu dla pierwszego konta natomiast w drugim przypadku zrobiłem copy/paste (ale wątpię by tutaj był problem).

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#45 Post autor: romkoo »

Czasami funkcje witryny mog± nie dzia³aæ gdy otwiera siê stronê w Microsoft Edge zamiast Internet Explorer. Nie raz rozwi±zywa³em problem z logowaniem itp. poprzez zmianê przegl±darki.

ODPOWIEDZ