[MOC] NS Bikes FUZZ

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#16 Post autor: dirtzone »

Kalais pisze:NS i Dartmoor to wśród młodzieży mega popularne marki teraz. U mnie lokalnie (Kazoora BikePark) praktycznie wszystkie małolaty na tym latają. Ale starsi jednak wybierają częściej zachodnie marki. Ja np. mam kanadyjskiego fulla Konę Entourage i brytyjskiego stalowego sztywniaka On-One. Wcześniej francuski Commencal, ale połamałem ;( Ale jakieś pojedyncze części Darta też wszędzie mam powsadzane.

P.S. Polecam kask na beton ;)
Teraz w sobotę byłem na kazoorce i rzeczywiście były prawie same dartmoory :D
Ale to chyba wynika z tego, że są to teraz najtańsze rowery do latania i stosunek cena/jakość nie do przebicia. Tylko szkoda, że fulle mają zacofane z poprzedniej epoki na jednym zawiasie bez wirtualnego punktu obrotu. Ale to chyba dla obniżenia kosztów produkcji.
A bez kasku to ja nawet nie patrze na rower, miałem już dwa razy wstrząśnienie mózgu i i oba tak samo, przez niedolot przednim kołem w kant lądowania dirtu.. i połamany na szczęście tylko kask a nie czaszka ;]

Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: Mateusz92 »

Na rowerach się za bardzo nie znam, tym bardziej takich profesjonalnych, ale sam MOC mi się bardzo podoba. Film to mistrzostwo świata. W ogóle fajnie, że szukasz nowych pomysłów na prezentację MOCy (ten film jak i ten z taksówką są bardzo nowatorskie porównując je ze innymi filmami modeli jakie zwykle można oglądać).

Awatar użytkownika
Kruk
Posty: 471
Rejestracja: 2013-01-16, 12:18
Lokalizacja: Okolice Namysłowa
brickshelf: Na razie brak ;/...

 

#18 Post autor: Kruk »

Moc całkiem fajny, niestety bardziej wygląda jak motor ale co poradzić, bo ciężko oddać klimatu rowerów.

Co do rowerów to fakt jeśli chodzi o NS i Dart'a są bardzo popularne. Kona fajna firma polecam. Niestety ja siedzę w XC. może kiedyś się uda zrobić MOC'a przypominającego rower do XC.
Taka mała reklama, dla AFOL'i zniżka 20%: http://cutedragonsandmore.deviantart.com/

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#19 Post autor: dirtzone »

Kruk pisze:Moc całkiem fajny, niestety bardziej wygląda jak motor ale co poradzić, bo ciężko oddać klimatu rowerów.
W końcu koła od motoru i wszystko nienaturalnie grube, ale znalazłem przykład, że da się przechytrzyć system :)
Chociaż mnie bardziej zależało na odwzorowaniu zawieszenia niż wyglądzie.

Obrazek

Awatar użytkownika
CamelXP
VIP
Posty: 321
Rejestracja: 2011-11-05, 19:07
Lokalizacja: Lubin / Norymberga

#20 Post autor: CamelXP »

dirtzone pisze:W końcu koła od motoru
Oj tam, oj tam
Obrazek
Hey! you're banjaxed!
Hey! you're screwed!
And death is coming for you!

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#21 Post autor: dirtzone »

Może nie będzie klocków na tym filmiku, ale jest on bezpośrednio związany z tym tematem, bo jestem na nim ja i mój rower. Więc podlinkuję :P


Muszel
Posty: 178
Rejestracja: 2016-06-05, 18:51
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Muszel »

Oo nie zauważyłem, że kolega z Lodzi :) można by się kiedy ustawić na rower... Tfu, klocki :p
Pozdrawiam,
Piotrek

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#23 Post autor: legosamigos »

A może pokusisz się o jakiś rower w wersji Lego z tych nietypowych rowerów?
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ