Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] NS Bikes FUZZ
Autor Wiadomość
dirtzone 

Wpisy: 173
Wysłany: 2018-10-01, 15:03   

Kalais napisał/a:
NS i Dartmoor to wśród młodzieży mega popularne marki teraz. U mnie lokalnie (Kazoora BikePark) praktycznie wszystkie małolaty na tym latają. Ale starsi jednak wybierają częściej zachodnie marki. Ja np. mam kanadyjskiego fulla Konę Entourage i brytyjskiego stalowego sztywniaka On-One. Wcześniej francuski Commencal, ale połamałem ;( Ale jakieś pojedyncze części Darta też wszędzie mam powsadzane.

P.S. Polecam kask na beton ;)

Teraz w sobotę byłem na kazoorce i rzeczywiście były prawie same dartmoory :D
Ale to chyba wynika z tego, że są to teraz najtańsze rowery do latania i stosunek cena/jakość nie do przebicia. Tylko szkoda, że fulle mają zacofane z poprzedniej epoki na jednym zawiasie bez wirtualnego punktu obrotu. Ale to chyba dla obniżenia kosztów produkcji.
A bez kasku to ja nawet nie patrze na rower, miałem już dwa razy wstrząśnienie mózgu i i oba tak samo, przez niedolot przednim kołem w kant lądowania dirtu.. i połamany na szczęście tylko kask a nie czaszka ;]

Mateusz92 

Wpisy: 309
Wysłany: 2018-10-01, 19:00   

Na rowerach się za bardzo nie znam, tym bardziej takich profesjonalnych, ale sam MOC mi się bardzo podoba. Film to mistrzostwo świata. W ogóle fajnie, że szukasz nowych pomysłów na prezentację MOCy (ten film jak i ten z taksówką są bardzo nowatorskie porównując je ze innymi filmami modeli jakie zwykle można oglądać).

Kruk 

Wpisy: 470
Wysłany: 2018-10-06, 12:14   

Moc całkiem fajny, niestety bardziej wygląda jak motor ale co poradzić, bo ciężko oddać klimatu rowerów.

Co do rowerów to fakt jeśli chodzi o NS i Dart'a są bardzo popularne. Kona fajna firma polecam. Niestety ja siedzę w XC. może kiedyś się uda zrobić MOC'a przypominającego rower do XC.

dirtzone 

Wysłany: 2018-10-06, 12:57   

Kruk napisał/a:
Moc całkiem fajny, niestety bardziej wygląda jak motor ale co poradzić, bo ciężko oddać klimatu rowerów.

W końcu koła od motoru i wszystko nienaturalnie grube, ale znalazłem przykład, że da się przechytrzyć system :)
Chociaż mnie bardziej zależało na odwzorowaniu zawieszenia niż wyglądzie.

CamelXP 
VIP
Troll, nie dokarmiać

Wpisy: 267
Wysłany: 2018-10-08, 07:32   

dirtzone napisał/a:
W końcu koła od motoru

Oj tam, oj tam

dirtzone 

Wysłany: 2018-10-10, 19:15   

Może nie będzie klocków na tym filmiku, ale jest on bezpośrednio związany z tym tematem, bo jestem na nim ja i mój rower. Więc podlinkuję :P

Muszel 

Wpisy: 166
Wysłany: 2018-10-10, 22:31   

Oo nie zauważyłem, że kolega z Lodzi :) można by się kiedy ustawić na rower... Tfu, klocki :p

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu