[MOC] Crossroads Inn

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#16 Post autor: SERVATOR »

Insomnia pisze:Z tyłu wygląda przepięknie - jest dokładnie tak jak napisałeś, nie ma żadnej dziury. Poza szukaniem dziury w całym oczywiście ;)
Ciesz się, że Twój MOC nie został zakwalifikowany do grupy zbudowanych przez 3-latki. ;)

A poważnie. Kolejny bardzo dobry MOC. Może nie wybitny (bo w tematyce "castle" o takie jest naprawdę trudno) ale naprawdę bardzo porządny i zwyczajnie/niezwyczajnie ŁADNY. Świetne ściany budynku (zwłaszcza dół), garaż dla koni i roślinność.
Podoba mi się. W innych mediach dałem "lajki". ;)

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#17 Post autor: Stelario »

Insomnia pisze:
meler pisze:
Stelario pisze: Jest ok z przodu bo z tyłu masz dziurę na całej długości ;)
Tak kiedyś budowano :) Ale wg mnie nie ma tam dziury. Przecież z drugiej strony jest boczna ściana płytek. Drogi Autorze, jak to wygląda? :)
Z tyłu wygląda przepięknie - jest dokładnie tak jak napisałeś, nie ma żadnej dziury. Poza szukaniem dziury w całym oczywiście ;)
Jak bym szukał dziury w całym to bym powiedział że to zły pomysł bo się niczego nie trzyma. ;)

A moc jest bardzo ładny ot zastanawia mnie co Autora skłoniło do takiego zwieńczenia.
Ostatnio zmieniony 2018-10-10, 17:12 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Insomnia »

Stelario pisze:
Insomnia pisze:
meler pisze: Tak kiedyś budowano :) Ale wg mnie nie ma tam dziury. Przecież z drugiej strony jest boczna ściana płytek. Drogi Autorze, jak to wygląda? :)
Z tyłu wygląda przepięknie - jest dokładnie tak jak napisałeś, nie ma żadnej dziury. Poza szukaniem dziury w całym oczywiście ;)
Jak bym szukał dziury w całym to bym powiedział że to zły pomysł bo się niczego nie trzyma. ;)

A moc jest bardzo ładny ot zastanawia mnie co Autora skłoniło do takiego zwieńczenia.
Zupełnie nic mnie do tego nie skłoniło :) Uznałem, że tak będzie ok i według mnie jest ok. To oczywiście kwestia gustu. Jedni nie lubią takich zwięczeń, inni jak jest prostopadle itp. I świetnie bo byłoby nudno gdyby wszyscy lubili to samo. Świat przez to jest ciekawszy bo jest różnorodny

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#19 Post autor: Biedrus »

Jak zobaczyłem zdjęcie byłem pewien, że to twoja praca. Bardzo schludnie i estetycznie. Elewacja budynku wyszła bardzo fajnie. Reszta też niczego sobie.
Ostatnio zmieniony 2018-10-11, 09:37 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: Insomnia »

Biedrus pisze:Jak zobaczyłem zdjęcie byłem pewien, że to twoja praca. Bardzo schludnie i estetycznie. Elewacja budynku wyszła bardzo fajnie. Reszta też niczego sobie.
Dzięki! Chciałbym żeby praca od razu kojarzyła się ze mną przez jakiś mój własny styl ale wiem, że to przez tło pod pracą :)

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#21 Post autor: SERVATOR »


Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Insomnia »

Dzięki!

ODPOWIEDZ