[MOC] Targ rybny w chińskiej dzielnicy

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Jellyeater »

Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#17 Post autor: glaz_pimpur »

Dzięki
Zdecydowanie wczoraj ta wiadomość zrobiła mi dzień:)
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#18 Post autor: Biedrus »

Bardzo ładnie wyszło. Podoba mi się ten system uniwersalnych modułów. Dobra robota :)

Michu_666
Posty: 41
Rejestracja: 2012-04-11, 07:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: Michu_666 »

glaz_pimpur pisze:
Michu_666 pisze:Narzeczona mówi, że gdyby to był zestaw to kupowałaby
Ucałuj ją ode mnie;)
Ucałowana :)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#20 Post autor: glaz_pimpur »

Biedrus pisze:Bardzo ładnie wyszło. Podoba mi się ten system uniwersalnych modułów. Dobra robota :)
Dzięki:)
Moduły spodobały mi sie na tyle, że robię następne piętra, chociaż obawiam czy będą pasyowały do reszty. Wyjdzie w praniu
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#21 Post autor: glaz_pimpur »

Nie wiedziałem, czy wrzucać to jako osobny MOC, czy kontynuację tego. Ale flikr rozwiązał ten problem za mnie: ponieważ mogę na swoje konto wrzucać jedynie zdjęcia zrobione moim telefonem, a ten robi je (albo ja) słabe więc nie ma co zaczynać nowego tematu. W każdym razie pozazdrościłem insomni i crisisowi podziemii w ich budynkach i postanowiłem dobudować swoje. A że nie mogłem się zdecydować czy mają to być kanały czy metro, to zrobiłem jedno i drugie. Pomysł był taki, żeby po stronie kanałów było jak najwięcej różnych form życia (i życia po życiu) a stacja metra była pusta. Nie mogłem się jednak powstrzymać, żeby zrobić jej paru zdjęć z ludzikami. kolumny w podziemiach, mimo że różnych kształtów i grubości pokrywają się w lini z tymi z modułów na powierzchni. Bałem się też trochę, że cienkie kolumny ze stacji nie utrzymają ciężaru całego budynku. Ale zadziwiająco dobrze wszystko się trzyma. Wydaje mi się, że spokojnie utrzymałoby parę pięter.

Stacja metra:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kanały:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przy okazji (prawie) skończyłem kolejne górne piętro. Jestem ciekaw, czy ktoś zgadnie jakim artystą/architektem byłem zainspirowany:)

Obrazek
Obrazek

Tym razem na górze zamiast świątyni stoi maszt telewizyjny, ale w każdej chwili można go usunąć i na jego miejsce dostawić kolejne piętra.
Na razie mam dosyć, cały moc spakowany i tak pewnie zajmie mi cały bagażnik. Może kiedyś znowu mnie coś strzeli do głowy i powstaną kolejne piętra. Miałem już pomysł na piętro między szarym a beżowym, w którym będą jakieś balkony, wyjścia na zewnątrz ale chwilowo mi przeszło. Teraz czas na realizację kolejnych pomysłów.
Obrazek

Lin do paru innych zdjęć w galerii: https://flic.kr/s/aHsmzDuV68
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#22 Post autor: Jellyeater »

Hundertwasserhaus.

Ten opuszczony peron jest bardzo klimatyczny.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#23 Post autor: glaz_pimpur »

Jellyeater pisze:Hundertwasserhaus.
Trafiony-zatopiony
Jellyeater pisze:Ten opuszczony peron jest bardzo klimatyczny.
Dzięki.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

ODPOWIEDZ