[MOC] Podbój Balmorry (SWTOR)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Janek
Posty: 49
Rejestracja: 2017-07-17, 09:54
Lokalizacja: Krotoszyn
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Podbój Balmorry (SWTOR)

#1 Post autor: Janek »

Trochę czasu mnie tu nie było...

Obrazek

A więc wracam do budowania po dłuższej przerwie. Po zawalonym projekcie na CCC i próbach stworzenia większej scenki SW zdecydowałem się na coś mniejszego. Wręcz powrót do moich FOLskich korzeni, czyli 16x16.
Dlaczego SW The Old Republic? W sieci mało jest budowli związanych z tym (niekanonicznym) okresem z uniwersum Odległej Galaktyki, a ja mam mały przesyt innymi tematami.
Zaczęło się od zbudowania speedera 42-y, który jest jednym z podstawowych środków poruszania się w grze. Jego wersja z battlepacku 75001 jest za duża i ogółem ma złe proporcje. Moja może nie posiada wielu detali, ale mam nadzieję, że oddaje odpowiednio kształt tego pojazdu.
Późniejszym etapem była podstawka. W połowie budowy stwierdziłem, że czymś świeżym będzie ustawienie jej pod kątem. No i wyszło co wyszło. :D

Aha, jakby ktoś zastanawiał się jak działa grawitacja, śpieszę z wyjaśnieniem. Otóż płyta lądowiska (tam, gdzie leży martwy żołnierz) znajduje się równolegle do "poziomu morza" na planecie, a reszta stanowi wzgórze.

No i speeder:
Obrazek

Zachęcam do komentowania!

~Janek.
Ostatnio zmieniony 2019-01-19, 19:21 przez Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Jellyeater »

Zastanawiam się jak Ty to robisz. Praca bez wątpienia niezła i całkiem efektowna, ale żeby spektakularna to nie powiem, a w ciągu dwóch dni jesteś już w grupie 100+ przy 1600 odsłon. :-) Podziwiam.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: parsom »

No, nie ukrywam, że po przeczytaniu pytania Żelka również mnie to zaintrygowało...
SZAFA kontratakuje

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#4 Post autor: Stelario »

parsom pisze:No, nie ukrywam, że po przeczytaniu pytania Żelka również mnie to zaintrygowało...
Ale on tam ma zdjecia figów co mają po 100 lajków.
Social media są dla nastolatków tego się nie da zrozumieć. ;)
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

ODPOWIEDZ