[MOC] Volvo L250G

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#46 Post autor: M_longer »

Odkopmy co nieco. Z odrobiną piasku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#47 Post autor: legosamigos »

Zdjęcia super wyszły, jeszcze do tego przy dobrej pogodzie
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#48 Post autor: Jellyeater »

Mało widać ładowarkę, a jak chce się mieć chociaż iluzję że to prawdziwy obiekt, to trzeba zrobić zdjęcia jak prawdziwemu obiektowi, czyli z powierzchni ziemi. Wziąć jakiś worek na śmieci i uwalić się na nim. Ewentualnie aparat z odchylanym ekranem. A słoneczna pogoda to nie jest dobry czas na zdjęcia. Bo cienie ostre i światło nieatrakcyjne. Wprawdzie ładowarka w złotą godzinę też by głupio wyglądała. Ona wymaga miękkiego światła.

Ja poczekam na film i jakiś zdjęcia gdzie ładowarka będzie głównym tematem. Ale po tym co widzę wydaje się, że będzie zacnie.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
M_longer
VIP
Posty: 5429
Rejestracja: 2007-09-29, 08:47
Lokalizacja: Lubin
brickshelf: M-longer
Kontakt:

 

#49 Post autor: M_longer »

Jellyeater pisze:Mało widać ładowarkę, a jak chce się mieć chociaż iluzję że to prawdziwy obiekt, to trzeba zrobić zdjęcia jak prawdziwemu obiektowi, czyli z powierzchni ziemi. Wziąć jakiś worek na śmieci i uwalić się na nim. Ewentualnie aparat z odchylanym ekranem. A słoneczna pogoda to nie jest dobry czas na zdjęcia. Bo cienie ostre i światło nieatrakcyjne. Wprawdzie ładowarka w złotą godzinę też by głupio wyglądała. Ona wymaga miękkiego światła.
Obrazek

Miałem kilka minut na zdjęcia, nie miałem zamiaru robić ich tak żeby "wyglądało jak prawdziwe". Ot, udało się znaleźć dwie hałdy piasku, to są zdjęcia w naturalnym tle. Same zdjęcia robione po godzinie 17.
Jellyeater pisze:Ja poczekam na film i jakiś zdjęcia gdzie ładowarka będzie głównym tematem. Ale po tym co widzę wydaje się, że będzie zacnie.
No to czekaj. A jak Ci się znudzi czekanie, kliknij sobie na "1" obok napisu "Idź do strony:" i poszukaj filmu w pierwszym poście, bo ta ładowarka ma już 5 lat.

Jaskier
Posty: 291
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

#50 Post autor: Jaskier »

No akurat niebieski kolor to kolor smutku.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#51 Post autor: legosamigos »

M_longer pisze:
Jellyeater pisze:Ja poczekam na film i jakiś zdjęcia gdzie ładowarka będzie głównym tematem. Ale po tym co widzę wydaje się, że będzie zacnie.
No to czekaj. A jak Ci się znudzi czekanie, kliknij sobie na "1" obok napisu "Idź do strony:" i poszukaj filmu w pierwszym poście, bo ta ładowarka ma już 5 lat.


:D :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ