[MOC] Moonshiner / Bimbrownik

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Moonshiner / Bimbrownik

#1 Post autor: Insomnia »

Lasy to nie tylko sarenki i jelonki.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-05-26, 23:06 przez Insomnia, łącznie zmieniany 1 raz.

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Czyżby to był ostatni człowiek na Ziemi nieco wcześniej?.. :) Bardzo ładna praca.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

Jakoś tak mi się Twoja praca skojarzyła z kadrem z Seksmisji :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#4 Post autor: Stelario »

Ja mam straszne zboczenie na punkcie drzew i nie znam drzew które są 2x wyższe od człowieka i da je się złapać w rękę. ;)

Fajna praca, roślinność bardzo podobna do poprzednich. Jak byś nie rozbierał wszystkich mocy to byś to mógł kiedyś połączyć w całość.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Insomnia »

Szygalew pisze:Czyżby to był ostatni człowiek na Ziemi nieco wcześniej?.. :) Bardzo ładna praca.
Tak to ten sam. Wcześniej pędził bimber a skończył wiadomo jak :)
legosamigos pisze:Jakoś tak mi się Twoja praca skojarzyła z kadrem z Seksmisji :D
:)
Stelario pisze:Ja mam straszne zboczenie na punkcie drzew
Nigdy nie jest za późno na coming out :) Jest takich ludzi więcej, ma to nawet swoją nazwę - dendrofilia ;)
Stelario pisze:Fajna praca, roślinność bardzo podobna do poprzednich. Jak byś nie rozbierał wszystkich mocy to byś to mógł kiedyś połączyć w całość.
A tak już na poważnie. Nie lubię robić drzewa a w tym przypadku nie miałem już z czego zrobić więcej grubszych :) Akcesoria do minifigów też są niewymiarowe (szczotka do włosów jest jak 2 głowy;) ) więc tutaj chyba wszystko jest dopuszczalne. Co do roślinności i jej podobieństwa do innych moich prac - tak już chyba zostanie. Nie uznaję zielonych plate'ów jako trawy więc wolę robić takie zarośla :) Nie staram się być na siłę oryginalny a jedynie chcę aby praca sprawiała miłe wrażenie dla oka. Tutaj nie do końca jest jak zawsze bo nie ma ani jednego kolorowego kwiatka ;)

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#6 Post autor: glaz_pimpur »

Ja mam straszne zboczenie na punkcie drzew i nie znam drzew które są 2x wyższe od człowieka i da je się złapać w rękę. ;)
Bambus:)
Poza tym iglaki da się znaleźć takie które złapiesz jedną ręką.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#7 Post autor: Stelario »

glaz_pimpur pisze:
Ja mam straszne zboczenie na punkcie drzew i nie znam drzew które są 2x wyższe od człowieka i da je się złapać w rękę. ;)
Bambus:)
Poza tym iglaki da się znaleźć takie które złapiesz jedną ręką.
Z bambusem to nie jest do końca tak
Jest kilka rodzajów bambusa, np japoński który rzeczywiście jest cienki i bardzo lekki.
Ale bambus filipiński (nie wiem jak się nazywa więc będzie tak) jest mega gruby u podstawy, ciężki i potrafi mieć 40 metrów wysokości. W dodatku ten bambus ma ciernie na konarze a do podstawy to można co najwyżej w kaloszach z maczeta podchodzić.

Btw. Bambus to trawa nie drzewo. ;)

@insomnia twoja trawa jest "unikalna" i od razu wiadomo że to ty budowałeś. ;) Każdy ma swój styl, a na drzewo zwracam uwagę bo już lookl kiedyś wystrugał podobne.
Ostatnio zmieniony 2019-05-26, 20:04 przez Stelario, łącznie zmieniany 1 raz.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

ODPOWIEDZ