[MOC] Mobquet M-68 landspeeder (Han Solo speeder)

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: mw »

najładniejszy jaki widziałem z klocków !!! Brawo

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#17 Post autor: eric trax »

mw pisze:najładniejszy jaki widziałem z klocków !!! Brawo
Coś w tym jest. Nie uznaje się za fana filmu Solo ale ten pojazd był jednem z najciekawszych. Brawa bo według mnie jest bardzo ładnie oddany!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
barneius
Posty: 118
Rejestracja: 2019-02-20, 15:07
Lokalizacja: Łódź
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#18 Post autor: barneius »

Dziękuję za kolejne komplementy. Jest mi tym bardziej miło, że płyną one od tak znamienitych MOCerów. Pamiętam, że kiedy jakieś trzy lata temu pierwszy raz trafiłem na strony LUGpolu (wówczas jako początkujący wyłącznie kolekcjoner zestawów LEGO), oglądając Wasze modele długo nie mogłem unieść szczęki powyżej poziomu podłogi. To była ogromna inspiracja i bodziec do tego aby zacząć samemu budować a nie tylko składać zestawy. Dzięki temu jakieś dwa lata temu zacząłem od modowania oficjalnych setów a już w nadchodzący weekend po raz pierwszy będę mógł zaprezentować swoje MOCe na Legowisku. Wielka frajda i satysfakcja!
mocs: rebrickable | pics: flickr

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#19 Post autor: romkoo »

barneius pisze:Dziêkujê za kolejne komplementy. Jest mi tym bardziej mi³o, ¿e p³yn± one od tak znamienitych MOCerów. Pamiêtam, ¿e kiedy jakie¶ trzy lata temu pierwszy raz trafi³em na strony LUGpolu (wówczas jako pocz±tkuj±cy wy³±cznie kolekcjoner zestawów LEGO), ogl±daj±c Wasze modele d³ugo nie mog³em unie¶æ szczêki powy¿ej poziomu pod³ogi. To by³a ogromna inspiracja i bodziec do tego aby zacz±æ samemu budowaæ a nie tylko sk³adaæ zestawy. Dziêki temu jakie¶ dwa lata temu zacz±³em od modowania oficjalnych setów a ju¿ w nadchodz±cy weekend po raz pierwszy bêdê móg³ zaprezentowaæ swoje MOCe na Legowisku. Wielka frajda i satysfakcja!
Fantastycznie. Z przyjemno¶ci± obejrzê na ¿ywo :)

SAMOLOT
VIP
Posty: 437
Rejestracja: 2014-09-30, 17:39
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Samolot
Kontakt:

 

#20 Post autor: SAMOLOT »

Oglądałem na żywo i muszę powiedzieć że jest piękny. Bardzo ciekawie rozwiązane mocowanie szyby no i świetne zdjęcia.

Awatar użytkownika
--pg--
VIP
Posty: 221
Rejestracja: 2015-07-13, 19:30
Lokalizacja: Kraków

#21 Post autor: --pg-- »

Model jest niesamowicie dopracowany, jak wszyscy tu wspominają. Dodam tylko, że na wystawie można było się przekonać, jak trafionym pomysłem było osadzenie pojazdu na kółkach. Dzięki temu jeździ po gładkiej powierzchni, lewitując nad powierzchnią.

ODPOWIEDZ