Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Mobquet M-68 landspeeder (Han Solo speeder)
Autor Wiadomość
mw 
VIP

Wpisy: 533
Wysłany: 2019-06-20, 22:11   

najładniejszy jaki widziałem z klocków !!! Brawo

eric trax 
VIP
Wieslav the Corn

Wpisy: 1359
Wysłany: 2019-06-23, 18:00   

mw napisał/a:
najładniejszy jaki widziałem z klocków !!! Brawo

Coś w tym jest. Nie uznaje się za fana filmu Solo ale ten pojazd był jednem z najciekawszych. Brawa bo według mnie jest bardzo ładnie oddany!

barneius 

Wpisy: 40
Wysłany: 2019-06-25, 21:06   

Dziękuję za kolejne komplementy. Jest mi tym bardziej miło, że płyną one od tak znamienitych MOCerów. Pamiętam, że kiedy jakieś trzy lata temu pierwszy raz trafiłem na strony LUGpolu (wówczas jako początkujący wyłącznie kolekcjoner zestawów LEGO), oglądając Wasze modele długo nie mogłem unieść szczęki powyżej poziomu podłogi. To była ogromna inspiracja i bodziec do tego aby zacząć samemu budować a nie tylko składać zestawy. Dzięki temu jakieś dwa lata temu zacząłem od modowania oficjalnych setów a już w nadchodzący weekend po raz pierwszy będę mógł zaprezentować swoje MOCe na Legowisku. Wielka frajda i satysfakcja!

romkoo 
VIP

Wpisy: 299
Wysłany: 2019-06-26, 07:34   

barneius napisał/a:
Dziękuję za kolejne komplementy. Jest mi tym bardziej miło, że płyną one od tak znamienitych MOCerów. Pamiętam, że kiedy jakieś trzy lata temu pierwszy raz trafiłem na strony LUGpolu (wówczas jako początkujący wyłącznie kolekcjoner zestawów LEGO), oglądając Wasze modele długo nie mogłem unieść szczęki powyżej poziomu podłogi. To była ogromna inspiracja i bodziec do tego aby zacząć samemu budować a nie tylko składać zestawy. Dzięki temu jakieś dwa lata temu zacząłem od modowania oficjalnych setów a już w nadchodzący weekend po raz pierwszy będę mógł zaprezentować swoje MOCe na Legowisku. Wielka frajda i satysfakcja!

Fantastycznie. Z przyjemnością obejrzę na żywo :)

SAMOLOT 
VIP

Wpisy: 210
Wysłany: 2019-07-10, 07:31   

Oglądałem na żywo i muszę powiedzieć że jest piękny. Bardzo ciekawie rozwiązane mocowanie szyby no i świetne zdjęcia.

http://www.brickshelf.com...y.cgi?m=Samolot

--pg-- 
VIP

Wpisy: 164
Wysłany: 2019-07-10, 08:46   

Model jest niesamowicie dopracowany, jak wszyscy tu wspominają. Dodam tylko, że na wystawie można było się przekonać, jak trafionym pomysłem było osadzenie pojazdu na kółkach. Dzięki temu jeździ po gładkiej powierzchni, lewitując nad powierzchnią.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu