[MOC] Mtron vs Wolfpack

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

[MOC] Mtron vs Wolfpack

#1 Post autor: dirtzone »

Wyścig Wolności: Mtron vs Wolfpack

Mieszkańcy świata lego mają dość podziałów ze względu na przynależność do danej serii. Każdy minifig należy do systemu jakim jest LEGO SYSTEM, który daje wszystkim jednakowe prawo do studów! W celu manifestacji swoich poglądów obywatele dwóch skrajnych czasoprzestrzeni CASTLE oraz SPACE postanowili zorganizować wyścig wolności, zaaranżowany w realiach LEGO TOWN. Grupa wilków nie daje pozwolenia na wykorzystywanie zwierząt i w tym celu przekonstruowała swój wóz z zestawu 6038 na ekologicznego diesla. Natomiast Mtroni są na tak wysokim poziomie technologicznym ze swoimi napędami trans neonowo greenowymi, że spoczeli na laurach i do swojego nowego buggy tylko przeszczepili jeden ze swoich starych silników w układzie V-neon. Czy ta impreza faktycznie ma na celu otwartość na wszelkiej maści klockowatość, tego nie jestem pewien. Nawet na widownię za bardzo nie zaprosili nikogo spoza swoich ugrupowań.. Zresztą oceńcie sami :P

Obrazek
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 2019-10-03, 09:24 przez dirtzone, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Sajan
VIP
Posty: 425
Rejestracja: 2012-03-18, 12:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Sajan »

Łoo to jest super. Do tego świetnie podłożone tło dające klimat najlepszych lęgowych katologòw.

Awatar użytkownika
Mateusz92
VIP
Posty: 456
Rejestracja: 2012-05-21, 18:33
Lokalizacja: Wrocław/Zduny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Mateusz92 »

LEGO Racers pełną gębą! Sam miałem pomysł na implementacje tej gry w jakiegoś MOCa, ale ty już świetnie to zrobiłeś. Plus te zdjęcia do których się ślinię z tak soczystymi kolorami, że można z nich litry soku najwyższej jakości wyciskać. Mam nadzieję na rozwój projektu w przyszłości bo jest tyle serii z której można dodać wyścigówki (rozumiem koncept i historie, ale brakuje mi ociupinkę piratów ;) ).

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: SERVATOR »

Piękne!

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#5 Post autor: Jellyeater »

Tak zdjęcie rządzi. To ustawienie ludzików i tło.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#6 Post autor: JAREMA. »

Gratulacje pomysłu .... ale to jest dobre ;)

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#7 Post autor: martinb »

Gratuluję pomysłu. Wykonanie to dzieło sztuki! I to tło - odżyły wspomnienia z dzieciństwa. :-)

Robert Reimus
Posty: 78
Rejestracja: 2011-08-01, 22:47
Lokalizacja: Bydgoszcz

#8 Post autor: Robert Reimus »

Doceniam smaczek w postaci operatorów foto i video - szpiedzy ze Spyriusa :D
Jedyna figurka, która odstaje epoką to rycerz Fright Knights ;)

Awatar użytkownika
martinb
Posty: 680
Rejestracja: 2015-01-11, 20:12
Lokalizacja: Schwiebus

#9 Post autor: martinb »

A dwóch "cowboyów" rodem z lat '70? ;-)

Jaskier
Posty: 291
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

#10 Post autor: Jaskier »

Świetna praca! ;)

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#11 Post autor: romkoo »

Fantastyczne, bardzo podoba mi siê koncepcja po³±czenia dwóch mocno odleg³ych od siebie epok w tera¼niejszo¶ci :)

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#12 Post autor: Kubrick »

Obrazek

Ło Panie, warto było przedłużyć konkurs, ta praca jest rewelacyjna i naprawdę dobrze trzyma klimat tych serii, do których nawiązuje :)
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

#13 Post autor: Biedrus »

Świetne. Tylko te zdjęcia. Są super, ale robią według mnie połowę tej pracy :(
My budujemy :)
Ostatnio zmieniony 2019-10-03, 19:10 przez Biedrus, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1428
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#14 Post autor: Mestari »

Ale zdjęcia... Pomysł też zacny i wykonanie dobre, ale jeszcze raz - zdjęcia!
Rozważ kiedyś nagranie swojej sesji obróbki zdjęciowej dla innych, którzy nie ogarniają ;)

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#15 Post autor: dirtzone »

Jest mi niezmierni miło i wszystkim dziękuję za słowa uznania :)
Sajan pisze:Łoo to jest super. Do tego świetnie podłożone tło dające klimat najlepszych lęgowych katologòw.
martinb pisze:Gratuluję pomysłu. Wykonanie to dzieło sztuki! I to tło - odżyły wspomnienia z dzieciństwa. :-)
Ciesze się, że tak to odbieracie. Dokładnie to chciałem osiągnąć żeby odtworzyć ten niepowtarzalny klimat katalogów lego z tamtych czasów :)

Mateusz92 pisze:Mam nadzieję na rozwój projektu w przyszłości bo jest tyle serii z której można dodać wyścigówki
Właściwie w tej koncepcji nadadzą się wszystkie serie, w których nie występowały typowe samochody.
Robert Reimus pisze:Jedyna figurka, która odstaje epoką to rycerz Fright Knights ;)
Jest ich dwóch, nietoperz i jakiś jego giermek. Niestety nie miałem za bardzo innych zamkowych minifigów, dlatego dałem co się nawinęło.
Chociaż nie wiem jak to zrobiłem ale zapomniałem, że posiadam zestaw 6034 Black Monarch's Ghost w którym bardziej rycerskiego rycerza chyba nie dało się zrobić :P
martinb pisze:A dwóch "cowboyów" rodem z lat '70? ;-)
Czterech się tam ukrywa: niebieski, czerwony, czarny i biały :D
Kubrick pisze:Ło Panie, warto było przedłużyć konkurs, ta praca jest rewelacyjna i naprawdę dobrze trzyma klimat tych serii, do których nawiązuje :)
Nawet bardzo dobrze, bo pewnie bym sobie już odpuścił temat :P
Biedrus pisze:Świetne. Tylko te zdjęcia. Są super, ale robią według mnie połowę tej pracy :(
My budujemy :)
Nie ukrywam, że prezentacja dla mnie też jest zabawą, jak i samo budowanie. Dużą rolę dla mnie odgrywa sentyment do tamtych czasów w lego i samo patrzenie na te zestawy i katalogi sprawia mi przyjemność. Na pewno w przyszłych mocach nie zrezygnuję z takiej formy zdjęć na rzecz zwykłych packshotów :P
Mestari pisze:Rozważ kiedyś nagranie swojej sesji obróbki zdjęciowej dla innych, którzy nie ogarniają ;)
Może kiedyś zrobię jakiś prosty poradnik, jak zrobić poprawne zdjęcie modelu lego :)

ODPOWIEDZ