[MOC] Mtron vs Wolfpack

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Durzy
Posty: 1113
Rejestracja: 2014-02-23, 12:37
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: Durzy »

Udało Ci się ująć trochę magii, która tworzyła niepowtarzalny klimat Lego z przełomu lat 80 i 90. Dzięki! Miło wrócić do tamtych wspomnień. Jeszcze kilka takich MOCów i sam będę misiał pokombinować ze swoimi ukochanymi Ice Planet;)


Obrazek


PS Ale firmowy 6395 ma lepszą kamerę, choć bardzo lubię Twoich kamerzystów;)

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#17 Post autor: wielkamucha »

Durzy pisze:Udało Ci się ująć trochę magii, która tworzyła niepowtarzalny klimat Lego z przełomu lat 80 i 90. Dzięki! Miło wrócić do tamtych wspomnień. Jeszcze kilka takich MOCów i sam będę misiał pokombinować ze swoimi ukochanymi Ice Planet;)


Obrazek
To jest właśnie ta magia, której mi brakuje w obecnych zestawach. Stare zestawy niby prostsze, często bez takich wyszukanych elementów, jak dostępne obecnie - za to nawet najmniejszy zestaw wydaje się być kompletny, "skończony". Wystarczy spojrzeć choćby na zdjęcie, które wkleił Durzy. Obecnie tego nie ma...
Durzy pisze:lubię Twoich kamerzystów;)
To właśnie kamerzyści i takie detale robią robotę - a przynajmniej jej część :)

Pierwsze zdjęcie wymiata. Co prawda jest trochę za ciemne, jak dla mnie, ale w sumie pasuje do klimatu Mtronów. Bardziej klimatyczne widziałem tylko przy MOCach zamkowych na tym Forum, z tym klasycznym żółtym tłem. Chciałbym umieć robić takie fotki :)

bzzz-bzzz
Ostatnio zmieniony 2019-10-06, 22:31 przez wielkamucha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#18 Post autor: eric trax »

Nie wiem jak to możliwe, że nie skomentowałem jeszcze tego cudownego dzieła! Zdjęcie rodem z katalogów 90's jest tak piękne, że nie mogę oderwać wzroku.
Ostatnio zmieniony 2019-10-06, 20:41 przez eric trax, łącznie zmieniany 1 raz.
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Kloss
Posty: 143
Rejestracja: 2016-09-07, 17:04
Lokalizacja: Bruksela / Warszawa

#19 Post autor: Kloss »

Kapitalne są te zdjęcia. Nostalgia przebija sufit!
I tylko nie wiem, kiedy my się tak zestarzeliśmy...

SAMOLOT
VIP
Posty: 437
Rejestracja: 2014-09-30, 17:39
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Samolot
Kontakt:

 

#20 Post autor: SAMOLOT »

Doskonała praca. Prezentacja stawia na kolana. Aż się prosi o więcej autek i jakiś pitstop. Brawo.

ODPOWIEDZ