[Zawody] LTTC 2019 rajd #6

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#31 Post autor: Kubrick »

Kradnę zdjęcie jedno ;)
Atros pisze:Myślę, że naszym największym sukcesem była wspólna organizacja zawodów przez kolegów ze Śląska i Warszawy. To jest strzał w 10!
Tak! Atmosfera zrobiła się tak luźna i tak piknikowa, że na żadnym rajdzie nie zauważałem kiedy dzień zleciał, a przecież po kilka godzin się jeździło.
Zauważyliście też takie oczyszczenie atmosfery i brak ciśnienia na wynik na rzecz dobrej zabawy?
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 873
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#32 Post autor: Blaha »

Dzięki za wspaniałe zakończenie sezonu. Trasy były mocno zróżnicowane. Czwarta, a szczególnie trzecia sekcja w moim odczuciu trudne. Dwie ostatnie takie przełajowe ;)
Atmosfera wesoła, trzeba się było ogrzewać skurczami brzucha, bo trochę wiało. Najważniejsze, że nie padało.

1. Gratulacje dla Atrosa za zwycięstwo - zdominowałeś ten sezon. Świetne, szybkie auto i precyzja kierowania, brawo!
2. BJ na drugim miejscu - Podziwiam maszynę, bo pomimo tylko 2 XLi jest zadziwiająco sprawna, a Ty prowadzisz ją po trasie praktycznie bez korekt, szacun.
3. Jest i na podium przedstawiciel południa - Kamyk. Dobra fura, chyba poprawiana co rajd i dobre kierowanie zaowocowało trzecim miejscem - gratulacje!

Graty dla Kondzia - naszego debiutanta.
Dziękuję Wszystkim za towarzystwo i wspólną rywalizację, integrację, pizzę i nagrody ;)
Ustaliliśmy drobne poprawki do regulaminu i niebawem je opublikujemy.
Dzięki za ten sezon i do zobaczenia w przyszłym roku!

Cieślu
VIP
Posty: 1262
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

#33 Post autor: Cieślu »

Bardzo dziękuję wszystkim za ten rajd i cały sezon. Uważam, że fuzja wyszła bardzo fajnie i zajawka ożyła na nowo. Było to moim zdaniem jedyne rozwiazanie, żeby trial trwał dalej i rozwijał się. Na zawodach jest zawsze bardzo fajnie i faktycznie tak jak Kubrick mówi . Także pod tym względem same plusy.

Finał sezonu też moim zdaniem wypadł bardzo fajnie mimo niskiej temperatury. Cztery sekcje były umiarkowanie trudne, trzeba było raczej je hac szybko i bezbłędnie, natomiast 2 moje wymysły to była już trialowa rzeźnia. Gratulacje dla BJa , świetna jazda i auto, mimo nudy i obrzydliwego wyglądu, ma wciąż ogromny potencjał i dzielnie się broni przed maksymalnie wyprutymi, mocniejszymi i lżejszymi autami. Ale to są moje ostatnie pozytywne słowa pod adresem tej fury. Na następny sezon zmień chociaż kabinę :D
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#34 Post autor: JAREMA. »

Atros pisze:TOP 3 LTTC 2019:
1. Atros
2. BJ
3. Kamyk

Najlepszy debiutant w sezonie 2019: Konrad
gratulacje podium, wielkie brawa Kondziu !!!

Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 237
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#35 Post autor: Aleksander Spyra »

Skąd wy już wiecie kto wygrał? :p

Oficjalne wyniki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I generalka:
Obrazek

Gratulacje dla całej tabeli, a szczególnie TOP3 :) Na dniach wrzucę temat z propozycjami zmian na przyszly sezon. No i zachęcam do prezentacji trialówek jak planujecie budowę nowych ;)
Ostatnio zmieniony 2019-10-09, 12:42 przez Aleksander Spyra, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamyk
VIP
Posty: 234
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#36 Post autor: Kamyk »

Dzięki wielkie za kolejny rajd i kolejny sezon ;)
Uważam za bardzo dobrą zmianę, naszą fuzję, która zaszła w tym roku, wprowadziła ona powiew świeżości i urozmaiciła nam znacznie zawody.

Co do samego rajdu, było mega zimno, palce odmarzały, baterie siadały, ale dawaliśmy radę ;) 2 trasy łatwe, 2 średnie i 2 trudne, muszę przyznać, że strasznie zdradliwy jest teren w parku. Na trzeciej sekcji podjazd do mety, mimo prawie zerowego nachylenia, potrafił zająć 2 minuty :/

Gratulacje dla BJa za zwycięstwo rajdu, oraz za zajęcie drugiego miejsca w generalce - wiekowa fura cały czas na topie ;)
Atrosowi gratuluję, w pełni zasłużonego zwycięstwa całego sezonu, na większości rajdów dominowałeś stawkę, świetne auto i jeszcze lepsze prowadzenie :)

Gratuluję wszystkim zawodnikom biorącym udział w tym sezonie, szczególnie tym nowym ;) Cieszę się, że jest nas tak wielu i że tworzymy nasze zawody. Z pewnością bym już odstawił jakiś czas temu klocki w kąt, gdyż jest zawsze tysiąc pięćset innych rzeczy na głowie, ale przez rajdy, mam cały czas motywację do konstruowania, testowania nowych rozwiązań i za to Wam dziękuję ;)
Ostatnio zmieniony 2019-10-14, 20:08 przez Kamyk, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 801
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#37 Post autor: Atros »

Kamyk pisze:Z pewnością bym już odstawił jakiś czas temu klocki w kąt, gdyż jest zawsze tysiąc pięćset innych rzeczy na głowie, ale przez rajdy, mam cały czas motywację do konstruowania, testowania nowych rozwiązań i za to Wam dziękuję ;)
Też tak mam. A dzięki trialowej zajawce która trzyma mnie przy klockach czasem też zmotam coś innego.

ODPOWIEDZ