Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Fawela
Autor Wiadomość
Jellyeater 
VIP

Wpisy: 2066
Wysłany: 2019-11-07, 07:35   

Efetktowne. Myślę czy efektywne. Pytanie czemu musieli się tak bardzo stłoczyć. Co ograniczało rozrost tego tworu na boki? ;-)

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1307
Wysłany: 2019-11-07, 09:03   

Jellyeater napisał/a:
Efetktowne. Myślę czy efektywne. Pytanie czemu musieli się tak bardzo stłoczyć. Co ograniczało rozrost tego tworu na boki? ;-)

Też myślałem dlaczego tak jest. Ale doszedłem do wnisku, że to mógł być taki opuszczony wieżowiec (vide Szkiletor w Krakowie), który został zasiedlony wtórnie.

Insomnia 

Wpisy: 108
Wysłany: 2019-11-07, 22:18   

SERVATOR napisał/a:
Cóż napisać? Jesteś okrutny. Chowam klocki do szafy...
No ale model wyśmienity. Jak nie będzie MOCem miesiąca, to się mocno zdziwię. Dawno nie było tak okazałego i jednocześnie dopieszczonego systemowego MOCa.

Dzięki! Cieszę się, że się podoba.

Rysiek napisał/a:
Świetna i ogromna praca. Wiele kolorów i ciekawych elementów. Widać ogrom pracy i myślenia, jaki trzeba było w to włożyć. Gratulacje!

Dzięki

Mestari napisał/a:
Z jednej strony świetne, z drugiej coś mi tu bardzo nie pasuje i nie umiem tego nazwać. Być może te "bez ładu i składu" jest zbyt widoczne i mi po prostu poszczególne składowe budynku do siebie nie pasują. Tylko chyba takie było założenie projektu ;)

Dokładnie takie było założenie. Momentami za bardzo do siebie pasowało i musiałem rozbierać fragment, żeby to zmienić.

legosamigos napisał/a:
Imponujące :) Mam nadzieję, że w środku jest jakaś solidna konstrukcja, dzięki której to wszystko się trzyma ;)

W środku, chyba pierwszy raz w życiu, jest piękna konstrukcja spinająca wszystkie ściany ze sobą więc powinno wytrzymać :)

Szygalew napisał/a:
No ale zostaw trochę klocków w sklepie..:-)
Bardzo fajne. Wieżowiec jak się patrzy. I kolory świetnie znów podobierane.

Coś tam zostawiłem :)

Major napisał/a:
Spektakularne :) i wracam dalej do oglądania bo nie sposób wszystkiego ogarnąć w chwilę :)

Dzięki!

eric trax napisał/a:
Jaki cudowny pierdolnik!

Chyba ze 20 min oglądałem zdjęcia. Połączyć w taki sposób części różnych styli aby wyglądały jak z innej parafii ale tworzyły "spójną" całość to trzeba umić. Jesteś w tym mistrzem, ucz mnie :D

Dzięki. Zmienię nick na Profesor Pierdolnik :)

Piot.rec.bricks napisał/a:
...przepiękny chaotyczny porządek...

W głowie mam tak samo ;)

romkoo napisał/a:
Fantastyczne ! Ile detali, ile pomysłów, wszystko zdaje się być w odmętach chaosu a jednocześnie na swoim miejscu.

Dzięki!

Jellyeater napisał/a:

Z jednej strony cmentarz a z drugiej rezerwat.

[quote="glaz_pimpur"]
Jellyeater napisał/a:
...doszedłem do wnisku, że to mógł być taki opuszczony wieżowiec (vide Szkiletor w Krakowie), który został zasiedlony wtórnie.

Bingo

dmac 
Adminus Emeritus

Wpisy: 1963
Wysłany: 2019-11-08, 00:00   

Gdybym miał czapkę, to bym zdjął.
Cyberpunk to niekoniecznie mój klimat, ale fakt ten w ogóle nie umniejsza mojego podziwu dla tego, co tu się wyprawiło. Przekonujący chaos to rzecz trudna do zbudowania i poradziłeś sobie znakomicie.
Człowiek zaraz sobie myśli, jak pięknie musiałaby wyglądać wielkomiejska makieta utrzymana w takim stylu (i na takim poziomie), tylko czy znaleźliby się śmiałkowie gotowi do udziału?

Brawo, brawo, brawo.

DARON 

Wpisy: 103
Wysłany: 2019-11-08, 07:34   

G E N I A L N E ! ! !

SAMOLOT 
VIP

Wpisy: 206
Wysłany: 2019-11-14, 16:27   

Wyśmienita praca. Wygląda trochę jak sen wariata. Mogła by wystartować do nagrody w konkursie, zbuduj coś ze wszystkich klocków jakie masz. Swego czasu był w Tbilisi taki chotl w którym mieszkali uchodźcy, bardzo podobnie wyglądał.

http://www.brickshelf.com...y.cgi?m=Samolot

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu