[MOC] Fawela

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Jellyeater »

Efetktowne. Myślę czy efektywne. Pytanie czemu musieli się tak bardzo stłoczyć. Co ograniczało rozrost tego tworu na boki? ;-)
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1389
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#17 Post autor: glaz_pimpur »

Jellyeater pisze:Efetktowne. Myślę czy efektywne. Pytanie czemu musieli się tak bardzo stłoczyć. Co ograniczało rozrost tego tworu na boki? ;-)
Też myślałem dlaczego tak jest. Ale doszedłem do wnisku, że to mógł być taki opuszczony wieżowiec (vide Szkiletor w Krakowie), który został zasiedlony wtórnie.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: Insomnia »

SERVATOR pisze:Cóż napisać? Jesteś okrutny. Chowam klocki do szafy...
No ale model wyśmienity. Jak nie będzie MOCem miesiąca, to się mocno zdziwię. Dawno nie było tak okazałego i jednocześnie dopieszczonego systemowego MOCa.
Dzięki! Cieszę się, że się podoba.
Rysiek pisze:Świetna i ogromna praca. Wiele kolorów i ciekawych elementów. Widać ogrom pracy i myślenia, jaki trzeba było w to włożyć. Gratulacje!
Dzięki
Mestari pisze:Z jednej strony świetne, z drugiej coś mi tu bardzo nie pasuje i nie umiem tego nazwać. Być może te "bez ładu i składu" jest zbyt widoczne i mi po prostu poszczególne składowe budynku do siebie nie pasują. Tylko chyba takie było założenie projektu ;)
Dokładnie takie było założenie. Momentami za bardzo do siebie pasowało i musiałem rozbierać fragment, żeby to zmienić.
legosamigos pisze:Imponujące :) Mam nadzieję, że w środku jest jakaś solidna konstrukcja, dzięki której to wszystko się trzyma ;)
W środku, chyba pierwszy raz w życiu, jest piękna konstrukcja spinająca wszystkie ściany ze sobą więc powinno wytrzymać :)
Szygalew pisze:No ale zostaw trochę klocków w sklepie..:-)
Bardzo fajne. Wieżowiec jak się patrzy. I kolory świetnie znów podobierane.
Coś tam zostawiłem :)
Major pisze:Spektakularne :) i wracam dalej do oglądania bo nie sposób wszystkiego ogarnąć w chwilę :)
Dzięki!
eric trax pisze:Jaki cudowny pierdolnik!

Chyba ze 20 min oglądałem zdjęcia. Połączyć w taki sposób części różnych styli aby wyglądały jak z innej parafii ale tworzyły "spójną" całość to trzeba umić. Jesteś w tym mistrzem, ucz mnie :D
Dzięki. Zmienię nick na Profesor Pierdolnik :)
Piot.rec.bricks pisze:...przepiękny chaotyczny porządek...
W głowie mam tak samo ;)
romkoo pisze:Fantastyczne ! Ile detali, ile pomysłów, wszystko zdaje się być w odmętach chaosu a jednocześnie na swoim miejscu.
Dzięki!
Jellyeater pisze:Efetktowne. Myślę czy efektywne. Pytanie czemu musieli się tak bardzo stłoczyć. Co ograniczało rozrost tego tworu na boki? ;-)
Z jednej strony cmentarz a z drugiej rezerwat.

glaz_pimpur pisze:
Jellyeater pisze:...doszedłem do wnisku, że to mógł być taki opuszczony wieżowiec (vide Szkiletor w Krakowie), który został zasiedlony wtórnie.
Bingo
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2429
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

#19 Post autor: dmac »

Gdybym miał czapkę, to bym zdjął.
Cyberpunk to niekoniecznie mój klimat, ale fakt ten w ogóle nie umniejsza mojego podziwu dla tego, co tu się wyprawiło. Przekonujący chaos to rzecz trudna do zbudowania i poradziłeś sobie znakomicie.
Człowiek zaraz sobie myśli, jak pięknie musiałaby wyglądać wielkomiejska makieta utrzymana w takim stylu (i na takim poziomie), tylko czy znaleźliby się śmiałkowie gotowi do udziału?

Brawo, brawo, brawo.
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

DARON
Posty: 158
Rejestracja: 2009-12-03, 17:43
Lokalizacja: Gdynia

#20 Post autor: DARON »

G E N I A L N E ! ! !

SAMOLOT
VIP
Posty: 437
Rejestracja: 2014-09-30, 17:39
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Samolot
Kontakt:

 

#21 Post autor: SAMOLOT »

Wyśmienita praca. Wygląda trochę jak sen wariata. Mogła by wystartować do nagrody w konkursie, zbuduj coś ze wszystkich klocków jakie masz. Swego czasu był w Tbilisi taki hotel w którym mieszkali uchodźcy, bardzo podobnie wyglądał.
Ostatnio zmieniony 2019-11-23, 12:56 przez SAMOLOT, łącznie zmieniany 1 raz.

Michu_666
Posty: 41
Rejestracja: 2012-04-11, 07:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#22 Post autor: Michu_666 »

Piękny pie*dolnik ;)

Awatar użytkownika
Insomnia
Posty: 177
Rejestracja: 2018-01-20, 17:08
Lokalizacja: Białystok
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: Insomnia »

dmac pisze:Gdybym miał czapkę, to bym zdjął.
Cieszę się, że się podoba.
DARON pisze:G E N I A L N E ! ! !
Dzięki!
SAMOLOT pisze:Wyśmienita praca. Wygląda trochę jak sen wariata.
Zdecydowanie najlepszy komentarz jaki dostałem :) W głowie mam chaos to przerzucam go na klocki :)
Michu_666 pisze:Piękny pie*dolnik ;)
Dzięki. Jakoś tak wyszło :)
Sklep BrickLink: Extra Extra Bricks

ODPOWIEDZ