[MOC] Łowca Nagród

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Krall
Posty: 102
Rejestracja: 2018-09-07, 11:18
Lokalizacja: Trzciana k. Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Łowca Nagród

#1 Post autor: Krall »

"Łowcy nagród polują na tych którzy uciekają przed prawem, lub są zagrożeniem dla innych, w ten sposób pomagając w wymierzaniu im sprawiedliwości
...oczywiście o ile dostaną w zamian odpowiednio dużą sumę."
Obrazek

Korpus zbudowałem bez żadnych planów na zagospodarowanie go, ot połączyłem kilka części i doszedłem do wniosku że ciekawie to wygląda.
Potem pojawiały się coraz to kolejne pomysł na jego użycie. I tak jakoś wyszło że zainspirowany serialem "The Mandalorian" postawiłem na łowce nagród.
Obrazek
Koleżka posiada dwie bronie: średniego i dalekiego zasięgu oraz wyrzutnie kotwiczek. Na jego ramieniu siedzi ptak który się do niego z jakiegoś powodu przyczepił gdy przemierzał las i nie chce za nic w świecie odlecieć. Podstawka przedstawia część opuszczonego hangaru zdewastowanego przez roślinność.

ObrazekObrazekObrazek

Zapraszam do komentowania i pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 2019-12-02, 10:52 przez Krall, łącznie zmieniany 1 raz.
~Tej nocy, idziemy budować!

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Rysiek »

Świetna praca, niby tylko kilka klocków na krzyż, ale robi robotę. Ciekawie wyszło też wyposażenie. Brawo :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

Zdecydowanie wolę Twoje techniczne konstrukcje, które masz na swoim kanale na YT, a które nie były wcześniej publikowane na forum :)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
Krall
Posty: 102
Rejestracja: 2018-09-07, 11:18
Lokalizacja: Trzciana k. Rzeszowa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Krall »

legosamigos pisze:Zdecydowanie wolę Twoje techniczne konstrukcje, które masz na swoim kanale na YT, a które nie były wcześniej publikowane na forum :)
Trochę za nimi tęsknię... ale na warsztacie jak i w głowie mam kilka projektów więc może uda się coś sklecić w najbliższym czasie :)
~Tej nocy, idziemy budować!

ODPOWIEDZ