[MOC] Gdzie dwóch się bije...

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Gdzie dwóch się bije...

#1 Post autor: parsom »

Wielkanocy w tym roku nie będzie, a zwłaszcza tej w wersji kurczaczkowo-króliczkowej, postanowiłem więc wykorzystać jedne z moich ulubionych figurek do zilustrowania przysłowia, bo przysłowia, jak wiadomo, są mądrością narodów, a mądrości w naszym narodzie nigdy za wiele.

Przy okazji wcisnąłem tutaj dość oczywiste nawiązanie do pewnego filmu, nieco mniej oczywiste (a w zasadzie mocno naciągane) do pewnego komiksu i hołd dla pewnej gry.

Kompozycja ogólna:

Obrazek

I widoki bardziej szczegółowe:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
SZAFA kontratakuje

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

To wszystko jest bardzo ładne, fajnie zbudowane, pomysłowe, sympatyczne, no i pouczające. No ale żeby kurczaki z zającami się tłukły?... :)

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: parsom »

No, też mnie to dziwi. Ale mam wrażenie, że to króliczki zaczęły.
SZAFA kontratakuje

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#4 Post autor: romkoo »

Prawdziwa batalia siê tutaj rozgrywa :) ¦wietny pomys³ na pracê, jest du¿o dynamiki i ciekawych detali. Pomys³ z jajkiem rozbitym na drzewie bardzo mi siê spodoba³, szkoda ¿e nie ma tego klocka: Plant Plate, Round 1 x 1 with 3 Leaves w kolorze bia³ym, móg³by ciekawie imitowaæ sp³ywaj±ce bia³ko po drzewie.

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: parsom »

A widzisz, akurat nie przyszło mi do głowy, żeby zabawić się w jakąś symulację ściekania... Chociaż w tym przypadku raczej rozprysku bo to świeże robicie, jeszcze nieściekające.
SZAFA kontratakuje

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#6 Post autor: meler »

Super pomysł i wykonanie! Prześmieszne. Tylko, żeby ciskać własnymi, hm... dziećmi? ;)

parsom
Posty: 147
Rejestracja: 2017-01-25, 10:07
Lokalizacja: Lublin
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: parsom »

No ale przynajmniej jedna z tych kur ciska z grymasem zdradzając wewnętrzną rozterkę. A poza tym, z tego co pamiętam ze swojej kariery hodowcy i nadzorcy kur, to są jednak dość głupie stworzenia.

ODPOWIEDZ