[MOC] Imperial Orchestra by zagibricks

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

[MOC] Imperial Orchestra by zagibricks

#1 Post autor: zagibricks »

Obrazek

Słyszycie Marsz Imperialny? Nic dziwnego - oto Imperialna Orkiestra!

Zaczęło się od plakatów informujących o największym show w całej galaktyce - cudem udało mi się zdobyć bilet i ruszyłem na Tatooine (piachu z butów nie mogę się pozbyć do dziś). Był to koncert wieńczący trasę koncertową - na Hoth kilka osób z publiczności zamarzło na śmierć więc może w sumie nie ma co narzekać.

Obrazek

Orkiestra zagrała w 100-osobowym składzie:
Leia fałszowała i zdecydowanie była pod wpływem alkoholu - co by w sumie tłumaczyło jej obecność w gronie największych szumowin z Imperium:

Obrazek

Na garach Lord Vader we własnej osobie:

Obrazek

Na harfie brzdąkał Imperialny Oficer:

Obrazek

Do tego 6 Imperial Guards (na gitarach i w chórkach), 59 Szturmowców, którzy oczywiście jak zwykle nie trafiali (w tym przypadku w dźwięki, chociaż pianista dawał radę) oraz 31 Pilotów AT-ST:

Obrazek

Obrazek

Całą orkiestrą natomiast dyrygował oczywiście niezawodny Imperator Palpatine:

Obrazek

Obrazek

Zagrane zostały największe szlagiery z oryginalnej trylogii, a po całym występie, gdy już Leia została obsypana kwiatami odbyło się afterparty, na którym Vader podchodził do wszystkich mówiąc "hi, i'm your father"...

Obrazek

Generalnie koncert był całkiem niezły, szkoda że ich europejska trasa została odwołana.
Tym, którzy nie załapali się na bilety pozostaje videorelacja, którą przygotował na swoim kanale Youtuber Bricksie:
https://www.youtube.com/watch?v=xarUezF1V00

Obrazek

Awatar użytkownika
Dart Grellenort
Posty: 277
Rejestracja: 2010-07-13, 22:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: DartGrellenort

 

#2 Post autor: Dart Grellenort »

Ubawiłem się przy tej historii. :D Dowcipna narracja, estetyczne wykonanie.
Konstruktywnie przyczepię się do umiejscowienia instrumentów perkusyjnych. Bez ekranów gary w centrum i kocioł z przodu musi powodować niezły...no właśnie...kocioł akustyczny. Nie psuło to odbioru na koncercie? :P
Nobody expects The Spanish Inquisition!

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: mw »

Rozbawiłeś mnie do łez :):):) Masakra super pomysł no i wykonanie na najwyższym poziomie. Bardzo fajnie to wygląda z lotu ptaka, pięknie uchwyciłeś niektóre ujęcia ale jedno szczególnie mnie poruszyło, mianowicie kwiaty i misiu rzucony pod nogi Leji po występie (majster-sztyk)

Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

#4 Post autor: zagibricks »

Dart Grellenort pisze:Ubawiłem się przy tej historii. :D Dowcipna narracja, estetyczne wykonanie.
Konstruktywnie przyczepię się do umiejscowienia instrumentów perkusyjnych. Bez ekranów gary w centrum i kocioł z przodu musi powodować niezły...no właśnie...kocioł akustyczny. Nie psuło to odbioru na koncercie? :P
Grali z playbacku, Vader tylko ruszał rękami, nawet nie wiem do końca czy wiedział co robi. Natomiast przed występem ostro się odgrażał i był delikatny trash talk w kierunku Travisa Barkera - perkusisty Blink 182.

Awatar użytkownika
Tisen
Posty: 158
Rejestracja: 2009-11-21, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Tisen »

Nie wiem czemu mój komentarz wcięło- ale raz jeszcze napiszę - super praca. Ma klimat filharmonii i aż się słyszy w tle Marsz

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Szygalew »

mw pisze:kwiaty i misiu rzucony pod nogi Leji po występie (majster-sztyk)
To "ujęcie" też mi się najbardziej podoba. Całość oczywiście też świetna. Nie wiem, czy zwróciłeś na to uwagę, ale na widoku z góry "układ sceny" przypomina jakąś mordkę od Lego Chima lub coś w tym stylu...
Fajnie, że Ty i Twoje prace pojawiliście się i tutaj!:)

Awatar użytkownika
MarcinMK
VIP
Posty: 421
Rejestracja: 2013-11-01, 16:24
Lokalizacja: Kołobrzeg
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#7 Post autor: MarcinMK »

Pięknie zagrali. Ładnie wykonane, super Moc, podoba mi się.

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#8 Post autor: eric trax »

Genialne!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2198
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

#9 Post autor: Kubrick »

zagibricks pisze:był delikatny trash talk w kierunku Travisa Barkera - perkusisty Blink 182.
Czy tylko ja bym chciał teraz zobaczyć drum battle między Vaderem, a Shannonem Larkinem? :)

Świetny pomysł, dużo smaczków. Harfa mnie urzekła :)
Ostatnio zmieniony 2020-04-11, 09:17 przez Kubrick, łącznie zmieniany 1 raz.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Poszukiwacz
Posty: 30
Rejestracja: 2016-06-05, 18:46
Lokalizacja: Siedlce
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Poszukiwacz »

Leia wyśpiewała wszystko Imperium? ;)

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: wielkamucha »

zagibricks pisze:
Dart Grellenort pisze:Ubawiłem się przy tej historii. :D Dowcipna narracja, estetyczne wykonanie.
Konstruktywnie przyczepię się do umiejscowienia instrumentów perkusyjnych. Bez ekranów gary w centrum i kocioł z przodu musi powodować niezły...no właśnie...kocioł akustyczny. Nie psuło to odbioru na koncercie? :P
Grali z playbacku, Vader tylko ruszał rękami, nawet nie wiem do końca czy wiedział co robi. Natomiast przed występem ostro się odgrażał i był delikatny trash talk w kierunku Travisa Barkera - perkusisty Blink 182.
Travis jest niezłym pałkerem, ale jest dosyć energiczny na "stanowisku pracy" - lord Sith powinien być, co bądź, nieco bardziej powściągliwy... :)
Orkiestra fajna, przypomina mi się któryś filmik z takim tematem, gdzie Vader dyrygował, a szturmowcy grali Marsz Imperialny. Oczywiście, wszystko z Lego.

Jedynie ten zestaw perkusyjny ubożuchny... Co jak co, ale powaga Imperium wymaga, aby był bardziej rozbudowany, z dwoma centralkami - np. taki, jak we wcześniejszym temacie.

bzzz-bzzz

ODPOWIEDZ