[MOC] Domek Baby Jagi

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

[MOC] Domek Baby Jagi

#1 Post autor: pit »

Trochę bardziej świeża praca, bo z zeszłego roku. Zbudowana również do wspólnej makiety pod roboczym tytułem: makieta w stylu Castle. Jest to projekt ewoluujący, czyli kto przyjeżdża na wystawę, ten się dostawia (jeśli ma co). :)
Wychodzi mi na to, że przez ostatnie 2-3 lata wspólne makiety były jedynym czynnikiem, który mnie zachęcał (żeby nie powiedzieć zmuszał) do budowania. :)

Na marginesie dodam, że zawsze chciałem zbudować domek Baby Jagi.

ObrazekBaba Yaga's House by Piotr, on Flickr
ObrazekBaba Yaga's House by Piotr, on Flickr
ObrazekBaba Yaga's House by Piotr, on Flickr
Pozdrawiam,
Piotrek

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: mw »

I kto to pisze że Fuku zajedzie nas swoimi MOCami :) jak ty ostatnio nas zasypujesz swoimi hehe ale spoko fajny domek babci Jadwigi :) jedynie co to mógłbyś więcej runa leśnego dołożyć.

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: Szygalew »

mw pisze:I kto to pisze że Fuku zajedzie nas swoimi MOCami :)
Bo Pit pyknął dwa błękity naraz.. :)

Bardzo fajna chatka, pfu, domek Baby Jagi! Zgodzę się z przedmówcą, że na podłodze jest zbyt płytkowo. Ale reszta jest super. No może drzewa mi trochę nie podobają się. Ale widzę, po serii ostatnich prac, że z drzewami, to chyba masz jakiś taki swój styl. Mnie i takie nie wychodzą, więc ten, no... :) Nie wszystkie zresztą drzewa muszą wyglądać jak u Stelario na wsi.

A czy kurza łapka nie dałaby rady być trochę większa i silniejsza, tak aby domek tylko na niej trwał?

Awatar użytkownika
pit
VIP
Posty: 681
Rejestracja: 2006-03-16, 23:10
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: pepik

 

#4 Post autor: pit »

mw pisze:I kto to pisze że Fuku zajedzie nas swoimi MOCami :) jak ty ostatnio nas zasypujesz swoimi hehe ale spoko fajny domek babci Jadwigi :) jedynie co to mógłbyś więcej runa leśnego dołożyć.
Miałem potrzebę zrobić zdjęcia starych MOCy. :)
Jeszcze jeden pokażę i będzie przerwa. Ale widzę, że nie można za dużo na raz. :D
Szygalew pisze:A czy kurza łapka nie dałaby rady być trochę większa i silniejsza, tak aby domek tylko na niej trwał?
Zdecydowanie musi być większa, bo chatka jest bardzo niestabilna. Trzeba było budowanie skończyć na nóżce, a nie zaczynać od niej. :)
Pozdrawiam,
Piotrek

ODPOWIEDZ