[MOC] YT-1300 Millennium Falcon

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 607
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

[MOC] YT-1300 Millennium Falcon

#1 Post autor: Falcrum »

Link do galerii na Flickr: https://www.flickr.com/photos/188257239 ... 4144356291

Poszycie


Ponieważ statek z założenia miał być nieco rozrośniętym modem 7965 całość nie miała być wierną repliką Sokoła. w praktyce z zestawu pozostało tylko zmodyfikowane podwozie, poszycie zostało natomiast całkowicie zrekonstruowane. Starałem się oddać kluczowe elementy górnej części frachtowca bez wchodzenia w skomplikowany SNOT. Ponownie, budowla miała być raczej relaksacyjna, nie miałem czasu ani pieniędzy na wdawanie się w najdrobniejsze szczegóły.



Wnętrze

Oczywiście głównym celem było odtworzenie kompletnego wnętrza, którego mi tak bardzo brakowało w zestawie. Z wnętrza też, jestem najbardziej zadowolony - model zawiera wszystkie pomieszczenia, które widać na dostępnych przekrojach, oczywiście skompresowane do skali zestawowej.


Aha - wieżyczka też jest zbudowana, ale nie starczyło mi elementów na zakrycie jajecznicy w pomieszczeniu w którym się znajduje - zatem nie jest ukazana na zdjęciach. zresztą, to i tak nic wielkiego.

Zapraszam do komentowania :)
Ostatnio zmieniony 2021-08-25, 12:24 przez Falcrum, łącznie zmieniany 2 razy.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#2 Post autor: Fuku »

Co do poszycia to niektóre elementy bardziej mi się podobają w mojej wersji, niektóre w Twojej. Jednak wnętrze, na którym się skupiłeś, wyszło naprawdę super, kawał dobrej roboty

ODPOWIEDZ