[MOC] Pinball 2.0

Technic, Scale Modeling, Great Ball Contraption

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
maras
Posty: 70
Rejestracja: 2013-12-20, 09:53
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

[MOC] Pinball 2.0

#1 Post autor: maras »

Dwa lata temu prezentowałem Wam mojego pierwszego Pinballa. Z tego, co pamiętam, został dosyć dobrze przyjęty, ale padły sugestie, że gra nie ma celu, w końcu zawsze chodziło o zdobywanie punktów. Wziąłem się więc ostro do roboty i zacząłem budować kolejną wersję z wymiennymi planszami i interaktywną planszą podłączoną do Mindstorms. Projekt został porządnie przetestowany przez dzieciaki w Pszczynie.

Niestety, jak to często bywa, brakło mi motywacji do zbudowania kolejnych poziomów i ukończenia projektu. Pinball utknął w szafie. Gdyby nie kwarantanna pewnie dalej by tam leżał, a tak dzięki "zarazie" i nadmiarowi wolnego czasu ujrzał wreszcie światło dzienne.

Ponieważ jego poprzednik nie przekroczył na Lego Ideas 1000 supportów, postanowiłem spróbować jeszcze raz z wersją 2.0. Jeśli Wam się spodoba, bardzo proszę o głosy.

https://ideas.lego.com/projects/4025655 ... aa33c862e7

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: mw »

zarąbisty - serio - pograł bym sobie :)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: JAREMA. »

Masz niesamowity talent do interaktywnych modeli. W Pszczynie Pinball był oblegany, trzymam kciuki za powodzenie w ideas :)

Chrisstopheres
Posty: 29
Rejestracja: 2017-12-20, 00:03
Lokalizacja: okolice Pszczyny
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Chrisstopheres »

Model na pewno estetyczny, jednak w wersji Mindstorms nie wróżę mu sukcesów na Ideas, natomiast w wersji "analogowej" - znów powraca problem braku celu. Nie mówię, że to problem łatwy do pokonania. Ponad dwa lata temu popełniłem mocno zapomniany, sporo większy i analogowy, ale wyposażony w zegarowy licznik punktów automat - myślę, że w temacie estetyki mógłbym się od Ciebie wiele nauczyć, ale wówczas (jak i w sumie teraz) nie mam za bardzo budżetu, żeby kupować elementy "for the looks". Jakaś kooperacja, maybe?

ODPOWIEDZ