[MOC] Kąpiel

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: JK »

Dzięki serdeczne za komentarze! Są bardzo motywujące, żeby kontynuować tę gałąź twórczości (choć nie wykluczam też jeszcze jakiegoś Brickheadsa) ;) A skoro ten MOC wyszedł lepiej niż "Wiolonczelistka" to znaczy, że jest progres, więc tym bardziej chętnie zbudowałbym coś jeszcze w podobnym klimacie i skali. Praca faktycznie w rzeczywistości jest dosyć spora, natomiast czego może nie widać - jakieś 2/3 elementów zużyłem na samą podstawę.

Przyznam, że nie zaglądałem ostatnio na forum i założyłem, że o wystawach póki co trzeba zapomnieć... Cieszę się jednak, że jest coś na horyzoncie. :) Oglądanie pracy na zdjęciu, a na żywo to jednak dwie różne rzeczy. Tak więc rozpoznam temat. :)

-------------------------------------------------------------
SERVATOR pisze:Aż przydałaby się tam jakaś figurka np. jako mini szampon żeby uchwycić skalę. Albo jako nakrętka butelki z czymś tam przydatnym w kąpieli.
Mając w pamięci Twoją sugestię zderzenia skali tej pracy z minifigurką przyszła mi do głowy słynna scena z "Kingsajz" z Kasią Figurą. ;) Może to i pomysł na MOCa w podobnym do tego stylu. ;)

[ Komentarz dodany przez: Kubrick: 2020-05-12, 21:15 ]
edytujemy posty, nie piszemy jeden pod drugim
Ostatnio zmieniony 2020-05-12, 20:14 przez JK, łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#17 Post autor: Jellyeater »

Byłeś na Pimpmybricks. Gratulacje!
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

Awatar użytkownika
SERVATOR
VIP
Posty: 3607
Rejestracja: 2013-11-08, 11:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#18 Post autor: SERVATOR »

JK pisze:
SERVATOR pisze:Aż przydałaby się tam jakaś figurka np. jako mini szampon żeby uchwycić skalę. Albo jako nakrętka butelki z czymś tam przydatnym w kąpieli.
Mając w pamięci Twoją sugestię zderzenia skali tej pracy z minifigurką przyszła mi do głowy słynna scena z "Kingsajz" z Kasią Figurą. ;) Może to i pomysł na MOCa w podobnym do tego stylu. ;)
To może po prostu zbuduj tę właśnie scenę. To mogłoby pójść szeroko w eter... portale/magazyny filmowe, kina, Kasia Figura.... Liczę, że się skusisz. :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#19 Post autor: JK »

Jellyeater pisze:Byłeś na Pimpmybricks. Gratulacje!
Dzięki! Przynajmniej dowiedziałem się, że taki serwis istnieje. ;) Natomiast przeglądanie tam postów doprowadziło mnie do zdjęć z dużo bardziej "nieskromnymi kobietami" niż te moje, i o zgrozo - nie były nawet z klocków. ;)

SERVATOR pisze:To może po prostu zbuduj tę właśnie scenę. To mogłoby pójść szeroko w eter... portale/magazyny filmowe, kina, Kasia Figura.... Liczę, że się skusisz. :)
Aż sobie obejrzałem ten fragment dla przypomnienia. :) Gdyby jednak założyć, że Olo jest w skali minifigurki, to "cała reszta" musiałaby być ogromna! ;) Znacznie większa niż postacie, które dotąd budowałem. Ale kto wie... ;)

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#20 Post autor: eric trax »

Genialne! Kran to jest mistrzostwo świata. Mogę wrzucić pracę na FB Lugpolu?
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#21 Post autor: JK »

eric trax pisze:Genialne! Kran to jest mistrzostwo świata. Mogę wrzucić pracę na FB Lugpolu?
Dzięki! Zdecydowanie jak najbardziej, jeśli o mnie chodzi. :)

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#22 Post autor: meler »

Znakomite i zmysłowe. Jakaś bluesowa nuta w tle i byłoby idealnie :)

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#23 Post autor: JK »

Dzięki! Czuję się zmotywowany do podjęcia kolejnego projektu. :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#24 Post autor: legosamigos »

A może udałoby Ci się troszkę zmodyfikować wannę, tak jak w tym filmie? ;)
Ostatnio zmieniony 2020-06-01, 18:22 przez legosamigos, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
JK
Posty: 551
Rejestracja: 2014-08-12, 21:05
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#25 Post autor: JK »

Uwielbiam rzeźby kinetyczne! Jednak obawiam się, że aby pogodzić odwzorowanie rzeczywistości na poziomie, który sobie założyłem z mechanizmami musiałbym spędzić nad tym projektem kolejny rok, o ile w ogóle byłoby to możliwe.

ODPOWIEDZ