[MOC] DOJO

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Fuku
Posty: 974
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#16 Post autor: Fuku »

Swietne, fajny patent na daszek na murze (jakby narty były czarne to by było perfekt, ale chyba nie ma ich w tym kolorze). No i z tymi matami miałem zagwozdkę, a jak widzę że ktoś ma 500 sztuk klocka, którego nawet nie trzymałem w rękach, to ma się ochotę przerzucić na inne hobby ;p

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#17 Post autor: Stelario »

Fuku pisze:Swietne, fajny patent na daszek na murze (jakby narty były czarne to by było perfekt, ale chyba nie ma ich w tym kolorze). No i z tymi matami miałem zagwozdkę, a jak widzę że ktoś ma 500 sztuk klocka, którego nawet nie trzymałem w rękach, to ma się ochotę przerzucić na inne hobby ;p
Ten daszek na murze mógł by być lepszy, bo mam te narty w conajmniej 2 odcieniach szarego ale ich nie mogłem znaleźć. :)
A co do okiennic to jest to dosyć śmieszna sprawa, kupiłem je kiedyś z zamiarem użyca w prawidłowym celu ale nie wiedziałem wtedy że ramy okienne mają kilka typów, i te do których te pasują nie są już od dawna produkowane. =]
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#18 Post autor: wielkamucha »

Stelario pisze:Dach jest z clipów 1x2.
92280? Pozaczepiane są one na flexach?

Pytanie mam jeszcze o ten ślad "wybity" na murze - to oryginalny nadruk na klocku czy naklejka (legowa czy Twoja "produkcja")?
Ostatnio zmieniony 2020-07-01, 22:42 przez wielkamucha, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#19 Post autor: Stelario »

wielkamucha pisze:
Stelario pisze:Dach jest z clipów 1x2.
Tych? Pozaczepiane są one na flexach?

Pytanie mam jeszcze o ten ślad "wybity" na murze - to oryginalny nadruk na klocku czy naklejka (legowa czy Twoja "produkcja")?
Tak tych clipach. I tak jak pisałem w tym mocy nie ma żadnego flexa ani sznurka. Jedyne 4 miękkie elementy to zdobienia na rogach dachu. Clipy są spięte barami.
Na murze jest mój "odcisk". :)
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#20 Post autor: wielkamucha »

I wszystko jasne :)
"Odcisk" jest super :)

meler
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2015-08-26, 15:04
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: meler

 

#21 Post autor: meler »

Master of The Roof ;) Już wiem po co kupujesz takie ilości z pozoru niepotrzebnych klocków. Pięknie Ci to wyszło. Brawa :)

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#22 Post autor: Stelario »

meler pisze:Master of The Roof ;) Już wiem po co kupujesz takie ilości z pozoru niepotrzebnych klocków. Pięknie Ci to wyszło. Brawa :)
Nie ma klocków które są bezużyteczne, co najwyżej ma się ich niewystarczająca ilość. ,:)
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 145
Rejestracja: 2019-12-24, 00:02
Lokalizacja: Warszawa

#23 Post autor: lechkulina »

Piotrze rewelacja, przyglądam się właśnie zdjęciom na flickrze i wielkie uznanie za misterność dachu i podłogi. Robi wrażenie! Musisz mieć jakieś niewyczerpane zapasy cierpliwości aby osiągnąć takie rezultaty. Mnie by chyba coś trafiło przy układaniu tych wszystkich dachówek :)

Pozdrawiam

lech

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#24 Post autor: romkoo »

Niesamowita praca, robi wra¿enie. Dach, drzewko i maty do walki wysz³y wspaniale. Widaæ ¿e czujesz te klimaty daleko wschodnie.
Zabierzesz do Sêpólna?

Awatar użytkownika
Stelario
VIP
Posty: 1795
Rejestracja: 2014-11-30, 19:49
Lokalizacja: z PRLu

#25 Post autor: Stelario »

Lechu, przyznam że z kilkoma wyjątkami to takie układanie jest to dosyć relaksujące ;)

@romkoo niestety na wystawie głównej mnie nie będzie, z powodów rodzinnych. Ale Dojo zostaje "na zawsze" co najwyżej się może się lekko teren wokół rozrosnąć, tak więc jeszcze będzie okazja je zobaczyć podczas kolejnych wystaw.
Ostatnio zmieniony 2020-07-11, 10:23 przez Stelario, łącznie zmieniany 2 razy.
Powiedzmy STOP rasistowskim opiniom na temat kolorów zabawek dla dzieci.

ODPOWIEDZ