Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Heimdall
Autor Wiadomość
Rysiek 

Wpisy: 130
Wysłany: 2020-09-03, 19:53   

Ta praca jest genialna! Widać dopracowanie każdego elementu oraz te 5 miesięcy - powolna praca pozwala na przetestowanie i przemyślenie wielu rzeczy. Brawo za wytrwałość ;)

Bardzo podoba mi się silnik oraz oczywiście dobranie kolorów(ten czerwony pasek - majstersztyk) i poskładanie całości w jedno.

Chciałbym też zauważyć opis dodany do tego projektu - takie elementy dodają pracy swojego rodzaju ducha/historię. Uważam, że odbiór konstrukcji jest intensywniejszy.

Podsumowując, świetna robota! :)

https://www.flickr.com/photos/184969510@N08/">

lechkulina 

Wpisy: 57
Wysłany: 2020-09-04, 17:12   

Rysiek napisał/a:
Ta praca jest genialna! Widać dopracowanie każdego elementu oraz te 5 miesięcy - powolna praca pozwala na przetestowanie i przemyślenie wielu rzeczy. Brawo za wytrwałość ;)

Bardzo podoba mi się silnik oraz oczywiście dobranie kolorów(ten czerwony pasek - majstersztyk) i poskładanie całości w jedno.

Chciałbym też zauważyć opis dodany do tego projektu - takie elementy dodają pracy swojego rodzaju ducha/historię. Uważam, że odbiór konstrukcji jest intensywniejszy.

Podsumowując, świetna robota! :)

Wielkie dzięki Ryśku za dobre słowo o modelu jak również za docenienie opisu! Chciałem go zrobić krótszego, ale miałem za dużo pomysłów do przelania :)

Pozdrawiam

lech

Fuku 

Wpisy: 434
Wysłany: 2020-09-10, 20:48   

Model jest świetnie zbudowany, widząc kombinacje na dziobie czy skrzydłąch aż mam zaciesz ;)
Widać, że było dużo zabawy z rzeźbieniem tych wszystckich płaszczyzn i krzywizn. Aż by się chciało samemu tak popuścić wodze fantazji, ale nie wiem czy miałbym na tyle wyobraźni i jak na razie jednak zostanę przy odwzorowywaniu modeli ;p

lechkulina 

Wpisy: 57
Wysłany: 2020-09-12, 17:05   

Fuku napisał/a:
Model jest świetnie zbudowany, widząc kombinacje na dziobie czy skrzydłąch aż mam zaciesz ;)
Widać, że było dużo zabawy z rzeźbieniem tych wszystckich płaszczyzn i krzywizn. Aż by się chciało samemu tak popuścić wodze fantazji, ale nie wiem czy miałbym na tyle wyobraźni i jak na razie jednak zostanę przy odwzorowywaniu modeli ;p

Dzięki wielkie Fuku za dobre słowo! Ja z kolei nie jestem w stanie prawidłowo odwzorowywać realnych modeli. Zawsze jak widzę modele szanownych kolegów z forum, które odwzorowują czy to pojazd czy budynek z jakiegoś źródła to zawsze bije się w głowę jak udało im się utrzymać proporcje i zachowując estetykę :)

Pozdrawiam

lech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu