[Zawody] LTTC 2020 rajd #4

Wszystko co związane z / everything about LEGO Truck Trial, Cross Country, Truck Racing, Outdoor Car Racing

Moderatorzy: BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team, BJ, Aleksander Spyra, Blaha, Atros, ManiekManiak, omen, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Aleksander Spyra
VIP
Posty: 243
Rejestracja: 2013-08-20, 18:41
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

#16 Post autor: Aleksander Spyra »

Wjeżdzają wyczekiwane wyniki :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Gratulacje dla wszystkich zawodników, szczerze mówiąc moje przejazdy w drugiej połowie rajdu nie były zbytnio optymalne, ale udało mi się zebrać wystarczającą liczbę punktów żeby skończyć na drugiem miejscu :)

Jest jeszcze generalka:
Obrazek

Jako że był to ostatni rajd tego roku, możemy już ogłosić że złoty puchar należy się Atrosowi, srebrny otrzymuje Blaha, a brązowy trafia do mnie :) Dzięki wszystkim za współzawodnictwo, epickie przejazdy i mile spędzone soboty. Do zobaczenia w przyszlym sezonie!

Awatar użytkownika
Blaha
VIP
Posty: 876
Rejestracja: 2011-08-08, 23:09
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
brickshelf: blaha

 

#17 Post autor: Blaha »

Dzięki za mile spędzoną rajdową sobotę!
Dzięki Olku za wyniki.
Gratulacje dla wszystkich zawodników! Graty dla zwycięzcy Atrosa i Olka z brązem.
Ja bardzo się cieszę, że udało się zająć wysokie 2 miejsce w tym sezonie :)
Na pewno maszyna w tym mocno pomogła, bo kierowca od lat słaby ;)
Dzięki jeszcze raz za ten sezon, emocjonujące rajdy, rozmowy w sympatycznym gronie i mile spędzony czas.
Do zobaczenia w przyszłym roku!

kilka fot

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2020-09-23, 15:31 przez Blaha, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#18 Post autor: Atros »

Na szczęści korona nie zdołała nam całkiem pokrzyżować planów i udało nam się spotkać 4 razy z zaplanowanych 6. Po prostu poszliśmy w jakość a nie ilość :)
Dzięki za fajnie spędzony dzień. Fajnie się z Wami jeździ i gada, na na dodatek nawet udało się wygrać :D

A poniżej rezultaty pracy rajdowego paparazzi:

Cała galeria: https://bricksafe.com/pages/Atros/truck ... ttc-2020-4

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Kamyk
VIP
Posty: 236
Rejestracja: 2013-03-07, 11:01
Lokalizacja: Będzin
brickshelf: kamyk970

 

#19 Post autor: Kamyk »

Dzięki Panowie za kolejny udany sezon!
Pomimo przeciwności losu udało nam się rozegrać przynajmniej część spotkań i nie straciliśmy zapału do jazdy ;)
Gratuluję wszystkim zawodnikom, a w szczególności kolegom z podium - Atros, zasłużone zwycięstwo :)
Podobnie jak Smyk, również ja jestem bardzo zadowolony z terenu, na którym jeździliśmy, cieszę się, że poszliśmy w końcu gdzieś dalej na dolomitach, a i tak jeszcze nie odkryliśmy wszystkiego co mają one do zaoferowania.
Ze swojego auta jestem zadowolony - o ile na drugim rajdzie nie mogłem się z nim dogadać i robiłem dużo głupich błędów, to tym razem jeździło mi się znacznie lepiej. Po tych kilku rajdach mogę powiedzieć, że system przechyłu sprawdza się - kilka razy pomógł mi wdrapać się na przeszkodę, a na trawersach poprawia stabilność. Trzeba jednak cały czas go używać i kontrolować, gdyż środek ciężkości specjalnie nie jest umieszczony tak nisko, jak zazwyczaj i gdyby odłączyć ten system to stabilność pozostawiałaby wiele do życzenia. W przyszłym sezonie myślę, że będzie coś innego, ale Pegaso raczej nie planuję rozkładać.
Jeszcze raz gratuluję i dziękuję wszystkim za ten sezon, widzimy się w przyszłym roku i mam nadzieję, że rozpoczniemy już zgodnie z planem ;)

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 968
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#20 Post autor: Jahoo »

Dzień Dobry,
w imieniu ADM chciałbym pogratulować :
1. wszystkim Trialowcom aktywności w trudnych czasach
2. Atrosowi wygranej.

Dla wygranego przekażemy : 42093 Corvete ZR1
Dla pozostałej 8ki drobne nagrody "za udział" : 31092 Przygoda z helikopterem
Nagrody przywiezie Kubrick i zostawi u BJ.
Jeszcze raz gratuluję.
GBC!

Awatar użytkownika
smyk
VIP
Posty: 2142
Rejestracja: 2006-03-14, 23:13
Lokalizacja: Warszawa-Ochota
brickshelf: smyk

 

#21 Post autor: smyk »

Dziękujemy.
GPM '07#2 | '08#2 | '09#5 | '10#3 | '11#4
LTTC '11#6 | '12#2 | '13#3 | '14#3 | '15#3 | '16#2 | '17#4 | '18#4 | '19#11 | '20#7 | '21#9

BJ
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: 2012-01-16, 21:42
Lokalizacja: Majdan/Warszawa

#22 Post autor: BJ »

Ja też dziękuję w imieniu wszystkich zawodników :)
(19:28:58) Toltomeja: teraz powiem absolutnie serio, nawet jeśli zaraz będę żałował: trialowki wygrywają ten pojedynek

Awatar użytkownika
Atros
VIP
Posty: 803
Rejestracja: 2009-04-08, 19:03
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Atrx
Kontakt:

 

#23 Post autor: Atros »

Bardzo miła wiadomość, dziękujemy! Będzie okazja, żeby się spotkać w przerwie zimowej, co wy na to, żeby się jakoś zgrać i wprosić do BJa, przynajmniej Stolica :)

ODPOWIEDZ