[MOC] All we need is Love

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1275
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] All we need is Love

#1 Post autor: wallyjarek »

Ostatni z modeli który powstał na konkurs Ideas "Create ART to be enjoyed by all".
Całość czyli od powstania pomysłu w mojej głowie, poprzez szukanie elementów po zdjęcia zajęła około godziny.
Taki spontaniczny MOC który powinien dać do myślenia.

ObrazekAll We Need Is LOVE by jarekwally, on Flickr

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

No daje do pomyślenia. Bardzo ciekawe. Może zróbmy konkursik na rozkminienie idei zawartej w pracy? :)

Edit: No tak, z jarzeniem u mnie doskonale (albo ze wzrokiem) :). Nie widziałem w ogóle tego, że to ludzik niesie bukiet. Biała główka i czarne włosy zlały mi się raz z bukietem, dwa z tłem. I serduszko - nie widziałem napisu, a jedynie pęknięcie. Ajaj.

Stąd pomysł na konkursik chyba, bo bardzo intrygujący wydał mi się obraz specyficznie pękniętego serduszka przymocowanego łańcuchem do bukietu samego... i to na tle "czarnej płyty".. A czarna płyta jest zapewne tłem pomocnym jedynie. Uśmiech.

Rozwiązanie wydaje się nieco prostsze teraz. :) Co nie znaczy, że praca nie jest świetna.
Ostatnio zmieniony 2020-11-07, 08:11 przez Szygalew, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

#3 Post autor: legosamigos »

Czy ja dobrze widzę, że elementem serduszka u góry jest rama motoru? Jeśli tak, to bardzo ciekawe zastosowanie :) Ale do walentynek jeszcze trochę czasu zostało ;)
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1275
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: wallyjarek »

Szygalew pisze:No daje do pomyślenia. Bardzo ciekawe. Może zróbmy konkursik na rozkminienie idei zawartej w pracy? :)

Edit: No tak, z jarzeniem u mnie doskonale (albo ze wzrokiem) :). Nie widziałem w ogóle tego, że to ludzik niesie bukiet. Biała główka i czarne włosy zlały mi się raz z bukietem, dwa z tłem. I serduszko - nie widziałem napisu, a jedynie pęknięcie. Ajaj.

Stąd pomysł na konkursik chyba, bo bardzo intrygujący wydał mi się obraz specyficznie pękniętego serduszka przymocowanego łańcuchem do bukietu samego... i to na tle "czarnej płyty".. A czarna płyta jest zapewne tłem pomocnym jedynie. Uśmiech.

Rozwiązanie wydaje się nieco prostsze teraz. :) Co nie znaczy, że praca nie jest świetna.
Ściana jest czarna i po to by serduszko-balonik trzymało się czegoś. Wydawało mi się że napis LOVE jest czytelny :)
Ludzik to zadowolony mim.
Każdy może odebrać inaczej.
legosamigos pisze:Czy ja dobrze widzę, że elementem serduszka u góry jest rama motoru? Jeśli tak, to bardzo ciekawe zastosowanie :)
Dobrze widzisz, to element motoru.

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Rysiek »

Świetna, spontaniczna praca i dobre zdjęcia, Wykorzystanie ramy motocykla to ciekawy pomysł, brawo!

Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

#6 Post autor: zagibricks »

Podoba mi się użycie motocykla, praca super, charakterystyczna.

ODPOWIEDZ