Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
"Kosmiczny Potwór" by Marta & zagibricks
Autor Wiadomość
zagibricks 

Wpisy: 37
Wysłany: 2020-11-22, 15:02   "Kosmiczny Potwór" by Marta & zagibricks

Oto nasz "Kosmiczny Potwór" z drugiego odcinka Lego Masters, który musiał zmierzyć się z kijem baseballowym Marcina Prokopa niczym bohaterowie serialu The Walking Dead z Neganem!

Na obcej planecie został odkryty nieznany dotąd organizm. Naukowcy połączyli go z DNA człowieka, przez co stał się niezwykle żarłoczny - ciągle chciał więcej i więcej! W końcu urósł do takich rozmiarów, że pożarł wszystkie beczki z paliwem, a wysłana na ratunek rakieta okazała się być dla niego tylko zwykłą zabawką. Zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy w ogromnym niebezpieczeństwie, a przerośnięte monstrum może pokonać tylko ktoś wyższy od niego...

Kluczem było dopasowanie budowli do sposobu destrukcji - w naszym przypadku za pomocą kija. Postawiliśmy więc na obły kształt. Konstrukcja musiała być zbudowana całkowicie wbrew sztuce murarskiej, tak by mogła się łatwo rozpaść, ale jednocześnie musiała być stabilna.
W głowie jak widać ukryliśmy beczki z paliwem, natomiast brzuch wypełniony był platami 1x w różnych rozmiarach i jednolitym kolorze co stworzyło wrażenie tzw. flaków!

OmenGda 
No risk no fun!

Wpisy: 851
Wysłany: 2020-11-22, 18:09   

Bardzo fajna budowla. Wg mnie najlepiej wyszło jej rozwalenie.

Ps. Daj się więcej Marcie wykazać :)

spacelord 

Wpisy: 915
Wysłany: 2020-11-22, 18:20   

Jeszcze nie oglądałem żadnego odcinka, więc zastanawiałem się o co chodzi z drugim zdjęciem. Rozwalone wnętrzności całkiem fajnie wyszły. Tzn widać, jakby miały inną konsystencję niż otoczka a chyba o to chodziło najbardziej.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu