Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Jesień
Autor Wiadomość
JAREMA. 
VIP

Wpisy: 554
Wysłany: 2020-11-22, 21:11   [MOC] Jesień

Bez zbędnego komentarza, model na konkurs jesienny. Niestety zabrakło czasu żeby wyglądał lepiej, już o dobrych zdjęciach nie wspominając, dodatkowe fotki powstaną w najbliższym czasie jak wygospodaruje trochę miejsca. Zapraszam do komentarzy

Galeria flickr
Ostatnio zmieniony przez JAREMA. 2020-11-22, 22:12, w całości zmieniany 2 razy  

zagibricks 

Wpisy: 37
Wysłany: 2020-11-22, 21:39   

Śledziłem postępy prac i jestem fanem tego łosia, bardzo ładnie oddane proporcje - przydałoby się dodatkowe zdjęcie od boku. Teraz widzę jeszcze świetne gniazdo, a całość z liskiem i detalami tworzy piękną pracę.

mw 
VIP

Wpisy: 605
Wysłany: 2020-11-22, 21:42   

kolory 1sza klasa, łoś extra ale rozwaliło mnie coś innego, mianowicie gniazdo w konarach :) bajunia

JAREMA. 
VIP

Wysłany: 2020-11-22, 22:12   

zagibricks, mw, dziękuje za komentarze, jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia, bardzo źle się dzisiaj czuję

Szygalew 

Wpisy: 548
Wysłany: 2020-11-22, 22:20   

Gniazdo na drzewie by wystarczyło, żeby stwierdzić, że piękna praca. A to tylko wisienka na pięknym torcie! Zresztą niejedna.

Super robota!

p.s. Podpowiedz co jest budulcem gniazda, plis..

eric trax 
Administrator
Wieslav the Corn

Wpisy: 1652
Wysłany: 2020-11-22, 22:25   

Dobrze, że podmieniłeś foteczkę. Teraz widać tego dorodnego łosia. Genialny jest. Masz talent do tych dziwnych kształtów i figurek różnej maści.

P.S Gniazdo.... :OO

Reglin 

Wpisy: 114
Wysłany: 2020-11-22, 22:34   

Praca fantastyczna. Gniazdo wygląda jak prawdziwe. Pozostaje podziwiać.

lechkulina 

Wpisy: 65
Wysłany: 2020-11-23, 03:32   

wow, super praca! Tak jak koledzy pisali zwierzaki wyszły bardzo dobrze, pomimo dużej liczby kolorów całość wygląda spójnie i naturalnie. Gniazdo chyba najbardziej mi się podoba :) Na oko zrobione jest z Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems wsadzonych w travis bricka, a na końcu całość opleciona Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline). Sam nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem, pomysł naprawdę niecodzienny :)

Pozdrawiam

lech
Ostatnio zmieniony przez lechkulina 2020-11-23, 03:33, w całości zmieniany 1 raz  

Jellyeater 
VIP

Wpisy: 2238
Wysłany: 2020-11-23, 06:03   

Niezły ten łoś i w ogóle klimat. Przypomina się Assassin Creed III.

romkoo 
VIP

Wpisy: 430
Wysłany: 2020-11-23, 08:55   

Super praca, mnóstwo ciekawych pomysłów. Jest klimat jesieni. Ostatnio jak jechałem do Suwałk to spotkałem łosia przy drodze, jest gigantyczny i tutaj to widać.
Jedna rzecz odwraca moją uwagę od całości, jasne uszy lisa - są tak jasne, że odwracają uwagę od reszty i na początku zastanawiałem się czyje to oczy?

glaz_pimpur 
VIP
OLD SKULL

Wpisy: 1354
Wysłany: 2020-11-23, 09:08   

Łoś jest piękny. Lis ma trochę za gruby łep: myślałem, ze to niedźwiedź albo nawet tygrys, ale to drobny szczegół:)
Całość wymiata.

wielkamucha 

Wpisy: 317
Wysłany: 2020-11-23, 09:32   

No, lisa na pierwszy rzut oka ciężko jednoznacznie zidentyfikować, rzeczywiście trochę jest taki "tygrysowaty". Łoś zawodowy. Najlepsze jednak gniazdo i te kokoszki w nim. Ja bym nie potrafił tak pozaplatać...

JAREMA. 
VIP

Wysłany: 2020-11-23, 09:53   

zagibricks napisał/a:
przydałoby się dodatkowe zdjęcie od boku

Zdjęcia nadrobię, wczoraj nie dałem już rady, ale obiecuję że uda się zrobić jakieś dodatkowe dobre :)

mw napisał/a:
kolory 1sza klasa, łoś extra ale rozwaliło mnie coś innego, mianowicie gniazdo w konarach :) bajunia

Szygalew napisał/a:
p.s. Podpowiedz co jest budulcem gniazda, plis..

Reglin napisał/a:
Praca fantastyczna. Gniazdo wygląda jak prawdziwe. Pozostaje podziwiać.

lechkulina napisał/a:
Na oko zrobione jest z Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems wsadzonych w travis bricka, a na końcu całość opleciona Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline).

Lech ma w większości rację, jako rdzeń gniazda użyłem wpsarte płytkami 4 sztuki Brick, Modified 1 x 1 with Studs on 2 Sides, Adjacent do których na przemian zamontowałem Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems oraz LegoCarrot Top / Twig z założoną na każdym Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline). Potem wystarczyło zaplatać tak aż "oczko" linki założyć na czymkolwiek wystającym. Dodatkowo wepchnąłem kilka sztuk Cattle Horn - Long jeżeli dobrze się trzymały.

Jellyeater napisał/a:
Niezły ten łoś i w ogóle klimat. Przypomina się Assassin Creed III.

Niestety trójka została przezmnie pominięta na rzecz blac flag i jakoś nigdy nie nadrobiłem, ale klimat kojarzę.

romkoo napisał/a:
Jedna rzecz odwraca moją uwagę od całości, jasne uszy lisa - są tak jasne, że odwracają uwagę od reszty i na początku zastanawiałem się czyje to oczy?

glaz_pimpur napisał/a:
Lis ma trochę za gruby łep: myślałem, ze to niedźwiedź albo nawet tygrys, ale to drobny szczegół:)

wielkamucha napisał/a:
No, lisa na pierwszy rzut oka ciężko jednoznacznie zidentyfikować, rzeczywiście trochę jest taki "tygrysowaty".

Lis jest niewypałem od samego początku i był montowany na samym końcu choć nie jestem z niego zadowolony, raczej taki z braku laku.

wallyjarek 

Wpisy: 1163
Wysłany: 2020-11-23, 11:20   

Dobra dobra, ale to gniazdo z czego jest zrobione?
Piękna praca.

JAREMA. 
VIP

Wysłany: 2020-11-23, 15:23   

wallyjarek napisał/a:
Dobra dobra, ale to gniazdo z czego jest zrobione?

Post wyżej wyjaśniłem :)

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu