[MOC] Jesień

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

[MOC] Jesień

#1 Post autor: JAREMA. »

Bez zbędnego komentarza, model na konkurs jesienny. Niestety zabrakło czasu żeby wyglądał lepiej, już o dobrych zdjęciach nie wspominając, dodatkowe fotki powstaną w najbliższym czasie jak wygospodaruje trochę miejsca. Zapraszam do komentarzy

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Galeria flickr
Ostatnio zmieniony 2020-11-22, 22:12 przez JAREMA., łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
zagibricks
Posty: 66
Rejestracja: 2020-04-07, 21:32
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Brak

 

#2 Post autor: zagibricks »

Śledziłem postępy prac i jestem fanem tego łosia, bardzo ładnie oddane proporcje - przydałoby się dodatkowe zdjęcie od boku. Teraz widzę jeszcze świetne gniazdo, a całość z liskiem i detalami tworzy piękną pracę.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#3 Post autor: mw »

kolory 1sza klasa, łoś extra ale rozwaliło mnie coś innego, mianowicie gniazdo w konarach :) bajunia

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: JAREMA. »

zagibricks, mw, dziękuje za komentarze, jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia, bardzo źle się dzisiaj czuję

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Szygalew »

Gniazdo na drzewie by wystarczyło, żeby stwierdzić, że piękna praca. A to tylko wisienka na pięknym torcie! Zresztą niejedna.

Super robota!

p.s. Podpowiedz co jest budulcem gniazda, plis..

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#6 Post autor: eric trax »

Dobrze, że podmieniłeś foteczkę. Teraz widać tego dorodnego łosia. Genialny jest. Masz talent do tych dziwnych kształtów i figurek różnej maści.

P.S Gniazdo.... :OO
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Reglin
VIP
Posty: 195
Rejestracja: 2016-12-07, 11:02
Lokalizacja: Gdańsk

#7 Post autor: Reglin »

Praca fantastyczna. Gniazdo wygląda jak prawdziwe. Pozostaje podziwiać.

Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 145
Rejestracja: 2019-12-24, 00:02
Lokalizacja: Warszawa

#8 Post autor: lechkulina »

wow, super praca! Tak jak koledzy pisali zwierzaki wyszły bardzo dobrze, pomimo dużej liczby kolorów całość wygląda spójnie i naturalnie. Gniazdo chyba najbardziej mi się podoba :) Na oko zrobione jest z Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems wsadzonych w travis bricka, a na końcu całość opleciona Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline). Sam nie spotkałem się jeszcze z takim rozwiązaniem, pomysł naprawdę niecodzienny :)

Pozdrawiam

lech
Ostatnio zmieniony 2020-11-23, 03:33 przez lechkulina, łącznie zmieniany 1 raz.

Jellyeater
VIP
Posty: 2363
Rejestracja: 2014-03-16, 16:34
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

#9 Post autor: Jellyeater »

Niezły ten łoś i w ogóle klimat. Przypomina się Assassin Creed III.
Ile by nie było to i tak jest za mało.
Szacunek do klocków, nienawiść do COBI, tak zostałem wychowany.
foto

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#10 Post autor: romkoo »

Super praca, mnóstwo ciekawych pomys³ów. Jest klimat jesieni. Ostatnio jak jecha³em do Suwa³k to spotka³em ³osia przy drodze, jest gigantyczny i tutaj to widaæ.
Jedna rzecz odwraca moj± uwagê od ca³o¶ci, jasne uszy lisa - s± tak jasne, ¿e odwracaj± uwagê od reszty i na pocz±tku zastanawia³em siê czyje to oczy?

Awatar użytkownika
glaz_pimpur
VIP
Posty: 1391
Rejestracja: 2008-05-13, 20:25
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: glaz-pimpur

 

#11 Post autor: glaz_pimpur »

Łoś jest piękny. Lis ma trochę za gruby łep: myślałem, ze to niedźwiedź albo nawet tygrys, ale to drobny szczegół:)
Całość wymiata.
acmilaneo pisze:jak widzę zawiść niektórych osób wobec osób niebudujących i niepublikujących to aż mi się odechciewa brać udział w tych zakupach

wielkamucha
Posty: 798
Rejestracja: 2015-01-11, 20:14
Lokalizacja: Piękne Księstwo Warszawskie
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#12 Post autor: wielkamucha »

No, lisa na pierwszy rzut oka ciężko jednoznacznie zidentyfikować, rzeczywiście trochę jest taki "tygrysowaty". Łoś zawodowy. Najlepsze jednak gniazdo i te kokoszki w nim. Ja bym nie potrafił tak pozaplatać...

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#13 Post autor: JAREMA. »

zagibricks pisze:przydałoby się dodatkowe zdjęcie od boku
Zdjęcia nadrobię, wczoraj nie dałem już rady, ale obiecuję że uda się zrobić jakieś dodatkowe dobre :)
mw pisze:kolory 1sza klasa, łoś extra ale rozwaliło mnie coś innego, mianowicie gniazdo w konarach :) bajunia
Szygalew pisze:p.s. Podpowiedz co jest budulcem gniazda, plis..
Reglin pisze:Praca fantastyczna. Gniazdo wygląda jak prawdziwe. Pozostaje podziwiać.
lechkulina pisze:Na oko zrobione jest z Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems wsadzonych w travis bricka, a na końcu całość opleciona Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline).
Lech ma w większości rację, jako rdzeń gniazda użyłem wpsarte płytkami 4 sztuki Brick, Modified 1 x 1 with Studs on 2 Sides, Adjacent do których na przemian zamontowałem Plant Flower Stem with Bar and 6 Stems oraz LegoCarrot Top / Twig z założoną na każdym Hose, Flexible 22L with 2 Connector Ends (Zipline). Potem wystarczyło zaplatać tak aż "oczko" linki założyć na czymkolwiek wystającym. Dodatkowo wepchnąłem kilka sztuk Cattle Horn - Long jeżeli dobrze się trzymały.
Jellyeater pisze:Niezły ten łoś i w ogóle klimat. Przypomina się Assassin Creed III.
Niestety trójka została przezmnie pominięta na rzecz blac flag i jakoś nigdy nie nadrobiłem, ale klimat kojarzę.
romkoo pisze:Jedna rzecz odwraca moją uwagę od całości, jasne uszy lisa - są tak jasne, że odwracają uwagę od reszty i na początku zastanawiałem się czyje to oczy?
glaz_pimpur pisze: Lis ma trochę za gruby łep: myślałem, ze to niedźwiedź albo nawet tygrys, ale to drobny szczegół:)
wielkamucha pisze:No, lisa na pierwszy rzut oka ciężko jednoznacznie zidentyfikować, rzeczywiście trochę jest taki "tygrysowaty".
Lis jest niewypałem od samego początku i był montowany na samym końcu choć nie jestem z niego zadowolony, raczej taki z braku laku.

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1273
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#14 Post autor: wallyjarek »

Dobra dobra, ale to gniazdo z czego jest zrobione?
Piękna praca.

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#15 Post autor: JAREMA. »

wallyjarek pisze:Dobra dobra, ale to gniazdo z czego jest zrobione?
Post wyżej wyjaśniłem :)

ODPOWIEDZ