[MOC] Projekt Tatooine

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#16 Post autor: mw »

dmac pisze:Tak sobie myślę, że fajnie by wyglądały na jednej wystawie, obok siebie, Tatooine, Hoth i Endor? Hmm?
jestem za :)

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#17 Post autor: JAREMA. »

Wow, jestem pod wrażeniem, kilkukrotnie ostatnio natrafiłem w necie i za każdym razem dojrzę coś nowego.

Awatar użytkownika
lechkulina
Posty: 145
Rejestracja: 2019-12-24, 00:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Projekt Tatooine

#18 Post autor: lechkulina »

liwnik całość wyszła super, powierzchnia makiety naprawdę robi wrażenie i nie ma się co dziwić, że zeszło ci się z tym MOCem trochę czasu :) Najbardziej podobają mi mi się budynek w kształcie ostrosłupa i ogromna skała z domkiem starego Obi-Wana.

Pozdrawiam

lech

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1229
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

#19 Post autor: liwnik »

Jeszzcze raz dzięki za wszystkie komentarze.

Pustynię budowałem kilka razy. Chyba przed każdą wystawą na którą zabierałem Tatooine budowałem kilka płyt.
Za każdym razem wychodziła inaczej i dopiero z tej ostatniej jestem w miarę zadowolony.
Ukształtowanie terenu tak żeby wyglądał jak najbardziej naturalnie okazało się dużo trudniejsze niż początkowo mi się wydawało. Bałem się też, że zabraknie mi klocków więc wydmy są w większości zbudowane z platów dbg/lbg i tylko na wierzchu obudowane platami tan (ostatecznie zostało mi sporo piaskowych klocków).

Powrót do tematu za dwa lata jest całkiem fajny. Niekoniecznie z budową miasta, ale może jakaś farma wilgoci?
Pozdrawiam, Liwnik

ODPOWIEDZ