[MOC] Wiedźmin - Tor Lara - Wieża Mewy

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 163
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

[MOC] Wiedźmin - Tor Lara - Wieża Mewy

#1 Post autor: BlackKnight »

Witam po latach :)

Od czasu obejrzenia NetFlixowej wersji Wiedźmina chodziła mi po głowie ochota na zbudowanie jakiegoś miejsca pokazanego w serialu.

Wybór padł na wyspę Thanedd na której znajduje się szkoła magii Aretuza oraz Wieża Mewy.

Kadr z filmu, który posłużył jako referencja
Obrazek

Poniżej zdjęcia mojej wersji, która zajmuje obszar 1.5x3 płyty bazowe i ma wysokość 56cm.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Galeria BrickShelf
Ostatnio zmieniony 2021-01-26, 23:12 przez BlackKnight, łącznie zmieniany 2 razy.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Bardzo ciekawa, przyjemna praca. Budynek jest super. Jak się ma do filmowego - nie wiem, ale przy porównaniu ze zdjęciem wygląda dobrze. Skały za to są na pewno inne, ale i tak fajne. :) Chyba można śmiało rzec: Dobry powrót po latach!

Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 163
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

#3 Post autor: BlackKnight »

Szygalew pisze:Bardzo ciekawa, przyjemna praca. Budynek jest super. Jak się ma do filmowego - nie wiem, ale przy porównaniu ze zdjęciem wygląda dobrze. Skały za to są na pewno inne, ale i tak fajne. :) Chyba można śmiało rzec: Dobry powrót po latach!
Dzięki! W zasadzie w filmie nie było wiele więcej ujęć tej wieży :D
Skały tak, o ile kształt w miarę próbowałem oddać (choć wiem, że ostatecznie mi się rozjechały mocno proporcje) to kolory zmieniłem celowo - na kadrze i skały i wieża są w zasadzie czarne co wg mnie słabo by wyglądało. Do tego ciemny szary to typowy klockowy kolor dla skał a jasny szary dla kamiennych murów. ;)

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Rysiek »

Bardzo ładna praca, mi do gustu najbardziej przypadły właśnie skały. Brawo!

Awatar użytkownika
Endrju_88
Posty: 239
Rejestracja: 2015-01-27, 18:07
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Endrju88
Kontakt:

 

#5 Post autor: Endrju_88 »

Robi wrażenie! Fajnie, że i dla mostu znalazło się miejsce.
Serial co prawda jeszcze czeka "na półce", ale jako fan sagi nie mogę nie docenić :D
I didn't ask to be super, and I'm no hero. But when you find out your worst enemy is after your best girl, the time has come to be a f***ing superhero.

ODPOWIEDZ