[MOC] Pustynny patrol

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

[MOC] Pustynny patrol

#1 Post autor: bart_ilo »

Witam,

Dzisiaj chciałbym przedstawić "pustynny patrol". Praca powstała w wakacje 2020 ale długo zbierałem się do zrobienia zdjęć :)

Obrazek

Drugi wóz w kolumnie wzorowany jest na pojeździe Oshkosh M-ATV, transportery opancerzone wzorowane są na Rosomakach w wersji występującej w Afganistanie. Trzecim wozem jest wóz ewakuacji medycznej.

Obrazek
Obrazek

Wozy głównie mają szerokość 8 studów, z dodatkowym pancerzem mieszczą sie w 10 studach.
Wystające ponad pojazd tanowe "rury" w drugim i trzecim wozie w rzeczywistości są urządzeniami do zakłócania sygnału.

Całość jest na 4 BP.

Poniżej kilka zdjęć.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na koniec zdjęcie w zimowych warunkach :)

Obrazek

Więcej zdjęć.

Dziękuję za uwagę.
Ostatnio zmieniony 2021-02-22, 15:56 przez bart_ilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Szygalew
VIP
Posty: 1584
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

Bardzo ładny konwój.
M-ATV mi się autentycznie podoba. Całkiem fajnie rozwiązałeś kwestię tego wysokiego przedniego nadkola. I w ogóle wydaje mi się bardzo zgrabny. Jak byś powalczył trochę z odwzorowaniem tego specyficznego przedniego znaczka na grillu to by było miodzio. :)

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#3 Post autor: romkoo »

Fajne, rozpoznawalne.

bart_ilo
VIP
Posty: 1493
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#4 Post autor: bart_ilo »

romkoo pisze:Fajne, rozpoznawalne.
Szygalew pisze:Bardzo ładny konwój.
M-ATV mi się autentycznie podoba. Całkiem fajnie rozwiązałeś kwestię tego wysokiego przedniego nadkola. I w ogóle wydaje mi się bardzo zgrabny. Jak byś powalczył trochę z odwzorowaniem tego specyficznego przedniego znaczka na grillu to by było miodzio. :)
Dzięki bardzo!
Grill, przód jest specyficzny i w tej skali wydaje mi się, że ciężko idealnie odwzorować. Jeszcze powinny być dodatkowe lusterka z przodu.
Druga kwestia, że model w takim wykonaniu jak teraz jest, po wzięciu w dłoń nie powinien się rozpaść, co przy lepszym odwzorowaniu mogłoby spowodować delikatność, a tego nie lubię.
Ostatnio zmieniony 2021-02-24, 19:58 przez bart_ilo, łącznie zmieniany 1 raz.

mw
VIP
Posty: 729
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: mw »

Konwój robi wrażenie, tany to mój kolor w ostatnich czasach :) - całość wygląda jak kadr z filmu o Afganistanie, czuć klimat. Najbardziej spodobały mi się ujechane koleiny SUPER - ja jednak zrobił bym przed kołami pierwszego pojazdu zwykłą pustynię wtedy by to miało jeszcze większy efekt.

ODPOWIEDZ