Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[MOC] Pustynny patrol
Autor Wiadomość
bart_ilo 
VIP

Wpisy: 1414
Wysłany: 2021-02-22, 15:56   [MOC] Pustynny patrol

Witam,

Dzisiaj chciałbym przedstawić "pustynny patrol". Praca powstała w wakacje 2020 ale długo zbierałem się do zrobienia zdjęć :)

Drugi wóz w kolumnie wzorowany jest na pojeździe Oshkosh M-ATV, transportery opancerzone wzorowane są na Rosomakach w wersji występującej w Afganistanie. Trzecim wozem jest wóz ewakuacji medycznej.

Wozy głównie mają szerokość 8 studów, z dodatkowym pancerzem mieszczą sie w 10 studach.
Wystające ponad pojazd tanowe "rury" w drugim i trzecim wozie w rzeczywistości są urządzeniami do zakłócania sygnału.

Całość jest na 4 BP.

Poniżej kilka zdjęć.

Na koniec zdjęcie w zimowych warunkach :)

Więcej zdjęć.

Dziękuję za uwagę.
Ostatnio zmieniony przez bart_ilo 2021-02-22, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  

Szygalew 

Wpisy: 743
Wysłany: 2021-02-22, 18:45   

Bardzo ładny konwój.
M-ATV mi się autentycznie podoba. Całkiem fajnie rozwiązałeś kwestię tego wysokiego przedniego nadkola. I w ogóle wydaje mi się bardzo zgrabny. Jak byś powalczył trochę z odwzorowaniem tego specyficznego przedniego znaczka na grillu to by było miodzio. :)

romkoo 
VIP

Wpisy: 515
Wysłany: 2021-02-23, 09:54   

Fajne, rozpoznawalne.

bart_ilo 
VIP

Wpisy: 1414
Wysłany: 2021-02-24, 19:58   

romkoo napisał/a:
Fajne, rozpoznawalne.

Szygalew napisał/a:
Bardzo ładny konwój.
M-ATV mi się autentycznie podoba. Całkiem fajnie rozwiązałeś kwestię tego wysokiego przedniego nadkola. I w ogóle wydaje mi się bardzo zgrabny. Jak byś powalczył trochę z odwzorowaniem tego specyficznego przedniego znaczka na grillu to by było miodzio. :)

Dzięki bardzo!
Grill, przód jest specyficzny i w tej skali wydaje mi się, że ciężko idealnie odwzorować. Jeszcze powinny być dodatkowe lusterka z przodu.
Druga kwestia, że model w takim wykonaniu jak teraz jest, po wzięciu w dłoń nie powinien się rozpaść, co przy lepszym odwzorowaniu mogłoby spowodować delikatność, a tego nie lubię.
Ostatnio zmieniony przez bart_ilo 2021-02-24, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  

mw 
VIP

Wpisy: 648
Wysłany: 2021-02-24, 23:05   

Konwój robi wrażenie, tany to mój kolor w ostatnich czasach :) - całość wygląda jak kadr z filmu o Afganistanie, czuć klimat. Najbardziej spodobały mi się ujechane koleiny SUPER - ja jednak zrobił bym przed kołami pierwszego pojazdu zwykłą pustynię wtedy by to miało jeszcze większy efekt.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu