Forum LUGPOL Strona Główna Forum LUGPOL
www.lugpol.pl

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Jahoo
2021-03-06, 10:37
Wystawa komercyjna w Ustce
Autor Wiadomość
Fuku 

Wpisy: 531
Wysłany: 2021-03-25, 21:00   

Ja nie bardzo rozumiem czemu jest kilka osób z zaakceptowanymi wszystkimi zgłoszonymi modelami, reszta tylko to, co do wspólnych makiet. Więc w praktyce, wygląda to jak wystawa nie Lugpolu, tylko kilku osób. Zastanawiam się, czy jest w ogóle sens jechać setki kilometrów z paroma BP, gdyby to była normalna wystawa, to nawet z paroma rzeczami można pojechać, bo przy okazji można spędzić jakoś miło ten czas, a tu tylkio przyjechać i się rozłożyć i trzeba wracać, bo nie wiadomo jak z noclegiem.

Rozumiem, że wystawa to jakaś szansa na aktywnośc lugową, choć wg mnie to mocno nie fair ze strony Lego że w dobie pandemii w ogóle jest to brane pod uwagę i lug może spaść w tierach. Ale może jednak byłoby lepiej jakby rzeczywiście w przedsięwzięcu wzięło udział kilka osób, byłoby to łatwiej ogarnąć i byłoby mniej zamieszania. Osobiście nie miałbym nic do tego, gdyby od początku zostało powiedziane, że nie dało się inaczej i w wystawie może wziąć ogranczona ilośc osób. Jednak było inaczej, temat został upubliczniony i mieliśmy się zgłaszać z modelami, choć mam wrażenie, że od tamtego czasu jeśli chodzi o zaakceptowane modele niewiele się zmieniło.

Druga sprawa, czy da się wypełnić umowę będąc w domu bez możliwości skanowania? Umowa jest w wordzie, więc chyba można edytować, ale co z podpisem?

BHs 
VIP

Wpisy: 1804
Wysłany: 2021-03-25, 21:21   

Fuku napisał/a:
Druga sprawa, czy da się wypełnić umowę będąc w domu bez możliwości skanowania? Umowa jest w wordzie, więc chyba można edytować, ale co z podpisem?
Zrób zdjęcie podpisu telefonem, edytuj, wklej w umowę.

gmkkk 
VIP

Wpisy: 1006
Wysłany: 2021-03-25, 21:52   

Wydrukuj umowę, podpisz, zrób skan/ zdjęcie - wyślij emailem. I też ma moc prawną. A oryginał pocztą tradycyjną.

@BHs, jesteśmy po rozmowie, naniesiemy poprawki i wyślemy do Ciebie, tak chciał pan Piotr. Z poprawkami nie powinno być problemu.

Termin montażu - też im zależy na sztywnym terminie 27-29 maj.
Ostatnio zmieniony przez gmkkk 2021-03-25, 21:56, w całości zmieniany 2 razy  

Fuku 

Wpisy: 531
Wysłany: 2021-03-26, 18:30   

Napisałem, że jestem bez możliwości skanowania, jestem na kwarantannie, inaczej bym to ogarnął w pracy.
Spróbuję tak jak napisał BHS

Kubrick 
VIP
Volkswageniarz

Wpisy: 2099
Wysłany: 2021-03-27, 19:00   

Fuku, jeśli masz smartfona (zakładam, że tak, bo lata 90 już się skończyły), ściągnij sobie darmową appkę, np. 'simple scanner' i nie marudź już, że nie masz możliwości skanowania.
Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Ciamek 
VIP
Ciamosław Ciamek

Wpisy: 2526
Wysłany: 2021-04-11, 16:59   

Czy w pola "zawarta w dniu... w" oraz "reprezentowaną przez ..." mamy coś wpisać a jeśli tak to co?

bart_ilo 
VIP

Wpisy: 1412
Wysłany: 2021-04-11, 19:48   

Są jakieś nowe informacje?
Jak kwestia zwrotu za paliwo, jak z noclegiem dla wystawcy, czy jest możliwość noclegu dla osoby towarzyszącej?

V1 
VIP

Wpisy: 2532
Wysłany: 2021-04-14, 18:27   

Przyjrzalem sie umowie i rezygnuje.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu