[MOC] Płatki śniegu

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Heksa
Posty: 9
Rejestracja: 2016-09-07, 17:01
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

[MOC] Płatki śniegu

#1 Post autor: Heksa »

Wczoraj przechodząc po paru sklepach w poszukiwaniu nie pamiętam czego, w zasadzie w każdym przyatakowaly mnie już jakieś świąteczne zawieszki, ozdoby, czekoladki, marcepany i choć pogoda za oknem nie wskazuje ... Idzie zima, idą święta!
I tak w tym nastroju przypomniałam sobie o gwiazdkach/śnieżynkach wykonanych w wolnej chwili w zasadzie z tego co znalazłam pod ręką w pracy.
Dokładniejszych zdjęć nie mam bo w zasadzie nie pomyślałam nawet żeby to wystawiać ale tak patrząc po forum to myślę że poziom nie jest bardzo zły a JAREMA. powiedział że "wstydu nie będzie"
A przynajmniej będę mogła w końcu zamówić klocki dla siebie bo w jego "picie" się nie umiem odnaleźć i nie wiem gdzie tam co jest;)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#2 Post autor: JAREMA. »

Piękne są oba

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#3 Post autor: eric trax »

Płatki są po prostu przeurocze, zwłaszcza ten ze sznureczkami po brzegach. Te wzory od razu kojarzą mi z chaftami mojej babci.

Jarema się nie zna, więc plecie głupoty. Ja bym to na ludzie zarzucił na czubek choinki żeby mi wszyscy zazdrościli. Idealnie pasowałyby i wielkością i jakością wykonania.

10/10 - coraz bliżej święta, coraz bliżej święta...
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

mw
VIP
Posty: 731
Rejestracja: 2015-05-31, 17:42
Lokalizacja: Mosina
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: mw »

wstydu nie ma :) wypasione :) - fajny pomysł i wykonanie. Zamawiam u ciebie jeden milion takich płatków to sobie podwórko nimi wysypię przed świętami bo ponoć nie będzie w tym roku zimy :)

Heksa
Posty: 9
Rejestracja: 2016-09-07, 17:01
Lokalizacja: Katowice
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#5 Post autor: Heksa »

JAREMA. pisze:Piękne są oba
myślę, że nie mógłbyś napisać inaczej ;)
eric trax pisze: Ja bym to na ludzie zarzucił na czubek choinki żeby mi wszyscy zazdrościli
❤
mw pisze:Zamawiam u ciebie jeden milion takich płatków to sobie podwórko nimi wysypię przed świętami bo ponoć nie będzie w tym roku zimy
hahaha chyba się nie wyrobię na te święta, mam wątpliwości czy na którekolwiek zdążę z taką ilością :*

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 594
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Skylark90 »

Genialne, piękne, fantastyczne - uwielbiam takie projekty zrobione w wolnej chwili, są najbardziej kreatywne, niewysilone i zazwyczaj zaskakują efektem osiągniętym prostymi środkami :) Wincyj poprosimy!

bart_ilo
VIP
Posty: 1494
Rejestracja: 2015-05-14, 20:04
Lokalizacja: Iłowa

#7 Post autor: bart_ilo »

Bardzo fajne i pomysłowe. Zdecydowanie czuć zimową atmosferę. Pierwsze skojarzenie to miałem z płatkami śniegu malowanymi na oknach w szkołach.

ODPOWIEDZ