[MOC] Kosmiczna melina

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 163
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

[MOC] Kosmiczna melina

#1 Post autor: BlackKnight »

Rok 2345
Prędkości nadświetlne pozwoliły nawiązać stosunki z wieloma cywilizacjami. Kontakty pozwoliły na wymianę informacji i rozkwit nauki, kultury i międzygwiezdnej sztuki. Równocześnie jednak przestępczość wkroczyła na nowy, kosmiczny poziom. Ostatnio rządowi gwiezdnemu sen z powiek spędzają nielegalne meliny, w których można kupić a również od razu spożyć na miejscu wiele nielegalnych substancji jak paliwo rakietowe, piwo bezalkoholowe i sok z melona. Specjalnie powołana jednostka policji kosmicznej ma za zadanie namierzanie i likwidacje wszelkich tego typu miejsc.

W jednym z nich właśnie dwóch klientów tankuje dożylnie sok z melona a dwóch przestępców (człowiek oraz t-rexo podobny obcy) pilnuje interesu.

Obrazek

Wtem rozsuwają się drzwi i wpada Staszek - najlepszy policjant, jaki akurat był pod ręką i dwoma celnymi strzałami załatwia strażników. Kolejne szemrane miejsce zlikwidowane!

Obrazek

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#2 Post autor: Szygalew »

No to jak już wygrałeś w tym miesiącu, to pozwolę sobie napisać, że wymyśliłeś bardzo fajną pracę! Mi się od początku spodobała, ale lenistwo wakacyjne sprawiło, że komentarza wcześniej nie dałem rady napisać.. ;)

T-Rex-o podobny, jak dla mnie, od razu się kojarzy z Jaremowym obcym ( to dobrze), za to dynia-dawca soku jest za ciemna chyba.. :)

Dzielnie walczysz! :)

Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 163
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

#3 Post autor: BlackKnight »

Dzięki @Szygalew! Fakt, troche za ciemny, ale pewnie dolali czegoś żeby zwiększyć moc :)
Czarna noc

Awatar użytkownika
Rysiek
Posty: 347
Rejestracja: 2019-10-18, 13:15
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#4 Post autor: Rysiek »

Genialna praca :) Podobają mi się takie małe, ale bardzo konkretne scenki :)

ODPOWIEDZ