[G£OSOWANIE] Kartka ¶wi±teczna od Lugpolu

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Swój g³os oddajê na:

Czas głosowania minął 2021-12-12, 22:37

2. BHs - [b]Wahad³owiec ¦w. Miko³aja[/b]
4
10%
3. JAREMA - [b]Kartka ¶wi±teczna LUGPOL[/b]
34
87%
4. Witek Szczemirski - [b]Weso³ych ¦wi±t[/b]
0
Brak głosów
5. Jakub Matysiak - [b]Ba³wanek[/b]
1
3%
 
Liczba głosów: 39

Autor
Wiadomość
romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

[G£OSOWANIE] Kartka ¶wi±teczna od Lugpolu

#1 Post autor: romkoo »

Zapraszam do g³osowania. Mamy 5 dni na oddanie 1 g³osu na wybran± pracê.
Poni¿ej przedstawiam zg³oszone prace. Mamy 3 prace naszych forumowiczów oraz 2 zg³oszone na profilu FB.

1. dirtzone - Witaj, ¦wiêty Miko³aju
Obrazek

2. BHs - Wahad³owiec ¦w. Miko³aja
Obrazek

3. JAREMA - Kartka ¶wi±teczna LUGPOL
Obrazek

4. Witek Szczemirski - Weso³ych ¦wi±t
Obrazek

5. Jakub Matysiak - Ba³wanek
Obrazek

romkoo
Posty: 784
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

#2 Post autor: romkoo »

Gratulacje JAREMA i dziêkujê wszystkim pozosta³ym za udzia³ i rywalizacjê. Bardzo ciekawe prace zosta³y zg³oszone. Zwyciêska praca zostanie rozes³ana wraz z ¿yczeniami ¶wi±tecznymi do partnerów Lugpolu oraz opublikowana na koncie fb. Co do nagród to przekazane zostan± na wystawie g³ównej 2022.

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#3 Post autor: JAREMA. »

Dziękuję za głosy, wynik mocno mnie zaskoczył :)

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

#4 Post autor: dirtzone »

Też dziękuję za głosy, mnie akurat pierwsze miejsce nie zaskoczyło. Jakbym sam nie brał udziału, to dałbym głos właśnie na JAREMA :)

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2454
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

#5 Post autor: eric trax »

Gratulacje dla wszystkich ! :D
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 588
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#6 Post autor: Skylark90 »

Gratulacje dla wszystkich, fajne prace :) Szczególnie podobał mi się Mikołaj w "saniach" ;) ale na kartkę bardziej pasowała mi praca Jaremy :P
Dwa słowa konstruktywnej krytyki:
@BHs - inaczej bym skadrował zdjęcie, potem wrzuciłeś inny kadr i był dużo lepszy, na tym zgłoszeniowym jakoś tak nie wiem, co jest najważniejsze - sanie, prezenty, cała sceneria? Mikołaja słabo widać, niestety, to przez stopień "zamalowania" szyby - pasek przecinający Mikołaja bardzo psuje efekt jak dla mnie. Ale ogólnie koncept super :)
@dirtzone - za dużo światła, za dużo jasności, mnóstwo punktów, gdzie to światło jest + odbija się w się w kilku miejscach, ciężko mi się na to patrzy. Koncept bardzo fajny, ale trochę od strony technicznej bym zmienił.
@Jarema - renifery mniejsze od elfów?! rozumiem, że to mogą być młode reniferki i że tez daje to jakiś efekt bajkowo-słodki, niemniej teraz to zauważyłem i mnie to uderzyło. Plus te wielkie oczy w skali całego zwierzęcia... No i za rok już mnie nie "kupisz" takim prostym projektem ;) Ale też w porównaniu do prac powyżej - zaważyła mocno kwestia techniczna, kadru, światła etc. Gdybym oceniał sam MOC to raczej bym nie wybrał, ale jako coś, co później jest drukowane czy rozsyłane jako e-kartka - najlepiej wyszło :)
JAREMA. pisze:Dziękuję za głosy, wynik mocno mnie zaskoczył :)
Nie bądź taki skromny, ogólnie solidna robota, nawet jeśli z zeszłorocznego zestawu do rozebrania i na zmęczeniu ;)
Ostatnio zmieniony 2021-12-15, 10:58 przez Skylark90, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
JAREMA.
VIP
Posty: 712
Rejestracja: 2014-08-12, 21:03
Lokalizacja: Katowice

#7 Post autor: JAREMA. »

Skylark90 pisze:@Jarema - renifery mniejsze od elfów?! rozumiem, że to mogą być młode reniferki i że tez daje to jakiś efekt bajkowo-słodki, niemniej teraz to zauważyłem i mnie to uderzyło. Plus te wielkie oczy w skali całego zwierzęcia...
Reniferki to moje "maskotki" które powstały w trakcie 1 sezonu LEGO MASTERS, rozdawałem je wybranym osobą z produkcji jako upominek w odcinku świątecznym, powstały do sań Mikołaja na zasadzie "emblematu jaguara" i po prostu je lubię :)

Poniżej link do fragmentu jak można je dostrzec
https://youtu.be/ZpqEwL5vLfk?t=52

Do przyszłorocznego konkursu postaram się postarać bardziej :D

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 588
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#8 Post autor: Skylark90 »

JAREMA. pisze:Reniferki to moje "maskotki" które powstały w trakcie 1 sezonu LEGO MASTERS, rozdawałem je wybranym osobą z produkcji jako upominek w odcinku świątecznym, powstały do sań Mikołaja na zasadzie "emblematu jaguara" i po prostu je lubię :)
Spoko, akurat LM w ogóle mnie nie kręci, nie oglądam, wiem tylko, że Rysiek (z Klanu?) wygrał ;) I że po drodze była jakaś pinata do rozwalenia :P W sumie to aż za dużo wiem w stosunku do tego, co mi potrzeba xD Ale ogólnie bardzo fajne te reniferki, tylko tak mi rozmiarem do elfów nie pasują po prostu ;)

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#9 Post autor: Szygalew »

Skylark90 pisze:LM w ogóle mnie nie kręci, nie oglądam, wiem tylko, że Rysiek (z Klanu?) wygrał ;)
Nie, nie z Klanu:
viewtopic.php?p=504003#504003

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 588
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#10 Post autor: Skylark90 »

Tak tak, wiem, miał być taki suchy żart :) Co jak co, ale forum przeglądam dość często i czytam (prawie) wszystko :D

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

#11 Post autor: Szygalew »

Tak tak, wiem, miał być taki suchy żart :) Co jak co, ale forum przeglądam dość często i czytam (prawie) wszystko :D
Nawet sobie pomyślałem: kurcze, jak to możliwe, że on nie widział tematu LM? :) No i faktycznie - to niemożliwe, a z kolei ja nie zaskoczyłem, że żartujesz.. ;) Maja aszybka!:)

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1924
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

#12 Post autor: BHs »

Gratki Jarema i także dziękuję za głosy :).
Ja osobiście nie lubię kwadratowych kadrów - już za bardzo wsiąkłem w pano :D.

Tak czy siak, mój pojazd spełnił swoje zadanie związane z operacją konkursu budowy sań Mikołaja - ponad 100 zgłoszeń, ciężko było wybrać najlepsze 3 :).
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

ODPOWIEDZ