"MOC" Skate Park

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

"MOC" Skate Park

#1 Post autor: wallyjarek »

Oto kolejny ruchomy model ode mnie.
Dwa silniki napędzają całość.
Pierwszy: figurkę tańcząca breakdance oraz poruszające się wokół niej figurki plus obraca gramofonami.
Drugi: figurkę na deskorolce.
Z początku wszystko było podłączone pod jeden silnik jednak słabo to chodziło.

ObrazekSkate Park by jarekwally, on Flickr

ObrazekSkate Park by jarekwally, on Flickr

ObrazekSkate Park by jarekwally, on Flickr

ObrazekSkate Park by jarekwally, on Flickr

I film:


Galeria Flickr:
https://www.flickr.com/photos/108376497 ... 0295698099

Awatar użytkownika
Ciamek
VIP
Posty: 2786
Rejestracja: 2004-06-24, 23:08
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: Piglet
Kontakt:

 

Re: "MOC" Skate Park

#2 Post autor: Ciamek »

Przyjemna praca.
Ale najbardziej wpadł mi w oko 3d napis LEGO - super wygląda!
Zdrufko, Ciamek

Awatar użytkownika
syzygy
VIP
Posty: 523
Rejestracja: 2020-10-30, 19:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#3 Post autor: syzygy »

Bardzo fajne! Jeśli dobrze widzę, to skater jest na taśmie - kręcąc filmik można było przełączyć kierunek jazdy, efektowniej by to wyglądało jakby sunął po całej długości, bo teraz ten jego ruch jest jakiś taki... średnio realny ;)
Taki sterylny troszkę też ten skatepark, przydałoby się trochę jakiegoś brudu w stylu Insomni :) Ale podoba mi się.

Awatar użytkownika
Biedrus
VIP
Posty: 1409
Rejestracja: 2015-05-31, 17:41
Lokalizacja: Tarnów
brickshelf: biedrus

 

Re: "MOC" Skate Park

#4 Post autor: Biedrus »

Świetny model. Bardzo to zgrabnie ci wyszło, rusza się jak trza :)

Szygalew
VIP
Posty: 1617
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#5 Post autor: Szygalew »

Bardzo fajne. Napis LEGO rzeczywiście wyszedł świetnie. Napis DANCE spokojnie mógłby być wykonany w tym samym "kluczu"..
A chłopek na desce.. A może by wczepić coś w gąsienice, by "zahaczony" skejter przejechał na potrzeby filmu od lewej do prawej? Ale i tak jest sympatycznie :).

brckbldr
Posty: 30
Rejestracja: 2019-03-18, 14:24
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#6 Post autor: brckbldr »

Mnie najbardziej urzekło wystylizowanie podłoża na którym tańczy b-boy, a raczej b-mummy, na karton, który zazwyczaj jest stosowany przez breakdance'owców :). Naklejka "uwaga szkło" to produkcja własna, czy w jakimś zestawie się takowa trafiła?

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: "MOC" Skate Park

#7 Post autor: Fuku »

Bardzo fajna praca, grafiti rzeczywiście wygląda jak grafiti jakie mogłoby być w takim miejscu. Świetny detal z tym rozłożonym kartonem, a byłoby jeszcze lepiej jakbyś go nieco (max pół plejta) uniósł ponad posadzkę, co wydaje mi się ze byłoby mozliwe

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#8 Post autor: wallyjarek »

Ogólne dzięki.
syzygy pisze: 2022-01-05, 09:19 Bardzo fajne! Jeśli dobrze widzę, to skater jest na taśmie - kręcąc filmik można było przełączyć kierunek jazdy, efektowniej by to wyglądało jakby sunął po całej długości, bo teraz ten jego ruch jest jakiś taki... średnio realny ;)
Taki sterylny troszkę też ten skatepark, przydałoby się trochę jakiegoś brudu w stylu Insomni :) Ale podoba mi się.
Masz rację, mogłem w ten sposób nagrać film. Już raczej podmieniać nie będę. Przy następnym mam nadzieje ze będę pamiętał.
Insomnia ma swój styl nie do naśladowania :)
Szygalew pisze: 2022-01-05, 21:38 Bardzo fajne. Napis LEGO rzeczywiście wyszedł świetnie. Napis DANCE spokojnie mógłby być wykonany w tym samym "kluczu"..
A chłopek na desce.. A może by wczepić coś w gąsienice, by "zahaczony" skejter przejechał na potrzeby filmu od lewej do prawej? Ale i tak jest sympatycznie :).
Postaram się poprawić mechanizm z deskorolką. Jeżeli chodzi o graffiti, zabrakło budulca na to samo i zrobiłem z lewej w trakcie malowania i kończenia całego projektu.
brckbldr pisze: 2022-01-07, 00:04 Mnie najbardziej urzekło wystylizowanie podłoża na którym tańczy b-boy, a raczej b-mummy, na karton, który zazwyczaj jest stosowany przez breakdance'owców :). Naklejka "uwaga szkło" to produkcja własna, czy w jakimś zestawie się takowa trafiła?
Dzięki, naklejka była już w jakimś zestawie. Nie powiem w jakim bo mialem to w miksie niestety.
Fuku pisze: 2022-01-08, 13:36 Bardzo fajna praca, grafiti rzeczywiście wygląda jak grafiti jakie mogłoby być w takim miejscu. Świetny detal z tym rozłożonym kartonem, a byłoby jeszcze lepiej jakbyś go nieco (max pół plejta) uniósł ponad posadzkę, co wydaje mi się ze byłoby mozliwe
Właśnie ten karton był nieco wyżej, on powstał pierwszy i wszystko w koło do niego budowałem. Nie zwróciłem uwagi na ten detal gdy robiłem zdęcia i nagrywałem wideo.
Widzę, że z jednej strony się zapadł. Do poprawy, całe podłoże oprócz kartonu jest wyjmowane do lekkich napraw w przyszłości więc to kosmetyka.

brckbldr
Posty: 30
Rejestracja: 2019-03-18, 14:24
Lokalizacja: Trójmiasto
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#9 Post autor: brckbldr »

wallyjarek pisze: 2022-01-08, 17:50Dzięki, naklejka była już w jakimś zestawie. Nie powiem w jakim bo mialem to w miksie niestety.
Zaspokoiłem swoją ciekawość przy pomocy Bricklinka :) - 7734 Cargo Plane z 2008 r., a naklejki tego typu były dwie, oprócz kremowej jeszcze biała.

Awatar użytkownika
wallyjarek
Posty: 1277
Rejestracja: 2013-10-24, 09:31
Lokalizacja: Poznań / Limerick - Irlandia
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: "MOC" Skate Park

#10 Post autor: wallyjarek »

brckbldr pisze: 2022-01-09, 00:25
wallyjarek pisze: 2022-01-08, 17:50Dzięki, naklejka była już w jakimś zestawie. Nie powiem w jakim bo mialem to w miksie niestety.
Zaspokoiłem swoją ciekawość przy pomocy Bricklinka :) - 7734 Cargo Plane z 2008 r., a naklejki tego typu były dwie, oprócz kremowej jeszcze biała.
Świetnie, zaspokoiłeś moją też.

ODPOWIEDZ