[MOC] Ja być głodny!

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Ja być głodny!

#16 Post autor: Szygalew »

eric trax pisze: 2022-05-12, 20:45 Mega mi siępodoba ta praca mimo, że gotujesz Wiesława.
Dziękuję! :) Wiedziałem, że nie będziesz miał mi za złe, że gotuję Twoje klockowe "ja" :p
legosamigos pisze: 2022-05-15, 21:24 Z Wiesława będzie prażona kukurydza, tzw. popcorn :D
No nie wiem, czy akurat popcorn.. ;) A przy okazji, małe Wiesławy z nowych zestawów City są prześwietne i dużo bardziej się nadają do gotowania, więc jak by się w przyszłości zdarzyło podobne gotowanie, to raczej Wiesława już nie będę męczył :)

p.s. Dał by ktoś znać, jak by się gdzieś w normalnej cenie pojawiły te nowe kukurydzki City?

Ither
Posty: 676
Rejestracja: 2008-08-20, 16:04
Lokalizacja: Grudziądz
brickshelf: Ither

 

Re: [MOC] Ja być głodny!

#17 Post autor: Ither »

eric trax pisze: 2022-05-12, 20:45 Mega mi siępodoba ta praca mimo, że gotujesz Wiesława.
NIECH GINIE.



Praca milutka, ale chyba bym troszkę się bardziej przyłożył do landscape'u. Zawsze lubiłem jak ludzie się przykładają do urozmaicania podłoża :D

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Ja być głodny!

#18 Post autor: Szygalew »

Ither pisze: 2022-05-20, 05:09 Praca milutka, ale chyba bym troszkę się bardziej przyłożył do landscape'u. Zawsze lubiłem jak ludzie się przykładają do urozmaicania podłoża :D
Dzięki!
A niedobór, który wskazałeś - oczywiście ma miejsce. To była szybka akcja. Nie umiem jeszcze budować szybko i bez zarzutu ;).

ODPOWIEDZ