[MOC] Motorowe sanie Świętego Mikołaja

Boats, City, Military, Paradisa, Racers (System), Sports, Town, World City

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[MOC] Motorowe sanie Świętego Mikołaja

#1 Post autor: Mestari »

Z pewnym opóźnieniem, ale na szczęście jeszcze w śwątecznej atmosferze, chciałbym zaprezentować Wam swój MOC, który powstał na mały wewnętrzny konkurs WAWLUGu, gdzie wykorzystując motorki Stuntz trzeba było zbudować coś, co pojedzie pół metra. Na wystwie pojechał może 50,5cm ;) ale za to w domu już spokojnie ponad 1,5 metra. Równa powierzchnia jest dla niego kluczowa. Sanie mają bowiem tylko jedno koło, które napędza z kolei dwa dzwonki, które kołyszą się podczas ruchu sań.
Mój model wykorzystuje trzy motory Stuntz plus jeden tradycyjny do ciągnięcia sań Świętego Mikołaja. Zdążyłem już wcześniej nakupować reniferów, żeby sanie kiedyś zbudować, ale jak widać życie ma swoje scenariusze ;) Zresztą nie widziałem jeszcze Diesel sań Mikołaja ;)
Mam nadzieję, że się spodobają :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szygalew
VIP
Posty: 1608
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] Motorowe sanie Świętego Mikołaja

#2 Post autor: Szygalew »

Ja kompletnie przegapiłem konkurs na wystawie.. :( Ale jeśli miałbym głosować, to też bym wybrał twoje sanie. Bo są świetne! Po prostu Mikołaj idzie z duchem czasu! :) I zdjęcie na śniegu też super wyszło. (Padało u Was? ;))

p. s. Fajny balonik! :p

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: [MOC] Motorowe sanie Świętego Mikołaja

#3 Post autor: Mestari »

Ta.... Miałem takie dwa, dlatego mogłem zdjęcie zrobić. Dla niewtajemniczonych ten balonik z MOCa ktoś mi na wystawie ukradł...
A zdjęcie zrobione 15 grudnia, kiedy jeszcze śnieg był :)

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3941
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

Re: [MOC] Motorowe sanie Świętego Mikołaja

#4 Post autor: legosamigos »

Zamiast motorów dałbym jakieś skutery śnieżne ;) Tymi motorami na takim śniegu raczej bym nie ryzykował :D
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

ODPOWIEDZ