[MOC] FebRovery - Karoca Kopciuszka - prawie alternatywny model dla Blacktron Cruiser 40580

Aquazone, Mecha, Space, SW, Underground, Bionicle, Hero Factory

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

[MOC] FebRovery - Karoca Kopciuszka - prawie alternatywny model dla Blacktron Cruiser 40580

#1 Post autor: spacelord »

Witam
Tym razem taki wygłup na FebRovery na flickrze (polecam bardzo jak ktoś nie wie - tutaj link do grupy: https://www.flickr.com/groups/1841195@N22/).

Ekipa Blacktron zainspirowana wiadomą bajką, zakosiła koła i klocki do ich zamocowania, a następnie przebudowała swój najnowszy statek na karocę :)
PS. Po tym zdjęciu postanowiłem zainwestować w oświetlenie do zdjęć bo coś widzę problem z tym mam...

Obrazek

Pozdrawiam

Szygalew
VIP
Posty: 1585
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [MOC] FebRovery - Karoca Kopciuszka - prawie alternatywny model dla Blacktron Cruiser 40580

#2 Post autor: Szygalew »

Bardzo mi się podoba! Pomysł miałeś szalony, by akurat karocę i konika zbudować na bazie takiego zestawu, ale udało się fantastycznie!

spacelord
Posty: 951
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [MOC] FebRovery - Karoca Kopciuszka - prawie alternatywny model dla Blacktron Cruiser 40580

#3 Post autor: spacelord »

Dzięki Szygalew! :)

Awatar użytkownika
Kirysowaty
Posty: 740
Rejestracja: 2007-04-10, 18:39
Lokalizacja: okolice Radomia

Re: [MOC] FebRovery - Karoca Kopciuszka - prawie alternatywny model dla Blacktron Cruiser 40580

#4 Post autor: Kirysowaty »

Eee... Oryginalne, nie da się ukryć. Takie lemowskie, powiedziałbym, jakby żywcem wyjęte z "Bajek robotów" albo "Cyberiady".
Jellyeater pisze:Jak się kupuje Lego to należy sprawdzić, czy nie zawiera demonów.

ODPOWIEDZ