Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

Termin wystawy: 24-25.06.2023
Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 969
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#1 Post autor: Jahoo »

To może zacznę....
Bardzo dziękuję REXowi za zorganizowanie wystawy a Lugpolowiczom za niezawodną frekwencję !
Miło widzieć zarówno osoby powracające po latach, stałych bywalców wystawy głównej jak i zupełnie 'nowe pokolenie' często wraz z rodzinami. To znaczy, że w dobie facebookowo-discordowych-only klubów skupiających osoby o podobnych zainteresowaniach, jest jeszcze szansa na ekipę który spotyka się w w 'realu'. Bardzo się z tego cieszę.
Do zobaczenia!

ps: Chciałbym przeprosić za delikatne zamieszanie podczas wręczania zestawów.
GBC!

Awatar użytkownika
Sajan
VIP
Posty: 425
Rejestracja: 2012-03-18, 12:18
Lokalizacja: Bydgoszcz
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#2 Post autor: Sajan »

W imieniu swoim, Buni, Dorotki i Diega dziękujemy za świetną organizacje wystawy, atmosferę oraz nie możemy się doczekać następnej wystawy w tak licznym gronie.

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#3 Post autor: dmac »

Ja również pięknie dziękuję: za przemiłe towarzystwo, wspólną pracę, wszelką pomoc, okazję do obejrzenia niezrównanych modeli (poziom wystawy był wyjątkowo wysoki!), a nade wszystko - i tu już konkretnie - dziękuję Reksowi za perfekcyjną organizację WSZYSTKIEGO, w tym transportu mnie i moich gratów. Przy okazji miło mi donieść, że odstawiwszy mnie do Szczecina, Rex mniej więcej o drugiej w nocy, w samym środku ulewy dotarł szczęśliwie do domu, co oznacza, że jest szansa na kolejne niesamowite wystawy w Chojnicach :) .
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Cieślu
VIP
Posty: 1263
Rejestracja: 2009-04-13, 22:21
Lokalizacja: Karczew/Warszawa
brickshelf: cieslu12

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#4 Post autor: Cieślu »

U mnie historia zatoczyła koło bo ostatnia wystawa na jakiej byłem też była w Chojnicach i znowu było wspaniale! Wielkie dzięki dla REXa za organizację całego przedsięwzięcia bo jak zawsze było tak, że mucha nie siada. Fajnie było wrócić i zobaczyć stare i nowe twarze plus masę naprawdę fajnych MOCy. Frekwencja po naszej stronie naprawdę dopisała, czyli duch w narodzie nie zaginął.

Do następnego!
Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.
WIP:
Oshkosh MMRS
MAN F2000
Iveco Powerstar

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#5 Post autor: Mestari »

Dziękuję za organizację, pogaduszki przy modelach i poza nimi i dołączenie do makiety kamieniczek wszystkim, którzy brali w niej udział.
Rodzina nie pozwoliła mi na wzięcie udziału w integracji, może za rok będzie lepiej.
Trzeba będzie się zastanowić nad kolejną edycją Klocków Zdrój, ale to w osobnym wątku.

Swoją drogą gdyby zrobić konkurs na największą ilość dostarczonych m2 nowych makiet, Szygalew zostałby niekwestionowanym liderem :) Chylę czoła.

Wielkie dzięki dla BJ za transport moich gratów do Warszawy i z niej :)

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#6 Post autor: REX »

To ja chciałem zainicjować ten temat, bo to przede wszystkim Wam należą się ogromne podziękowania za tak liczne przybycie z tak fantastycznymi pracami (ale byliście szybsi).
Ilość prac i ich poziom zrobił na mnie niesamowite wrażenie a w końcu nie jest to jedyna wystawa jaką widziałem na żywo czy śledziłem w internecie. Kto nie był i nie widział ma czego żałować.
Nie jestem mocny w tego rodzaju "przemowach" dlatego tak po prostu z całego serca:

Bardzo, bardzo dziękuję!
dziękuję za przybycie, dziękuję za prace, dziękuję za pomoc, dziękuję za wsparcie, dziękuję za wyrozumiałość
kolejny raz pokazaliście klasę i to, że zawsze można na Was liczyć
Zrobiliście niesamowite wydarzenie - dwa dni klockowego szaleństwa na najwyższym poziomie.
Jeszcze raz dziękuję.

Czego bym nie napisał i tak wiem, że żadne słowa nie oddadzą jak bardzo się cieszę z kolejnego z Wami spotkania.

Za wszelkie niedociągnięcia (a z wielu zdaję sobie sprawę choć pewnie są i takie, których nie zarejestrowałem a były) bardzo przepraszam i bardzo proszę piszcie o wszystkim otwarcie nie zachowując urazy.
Ze swej strony starałem się zrobić wszystko co mogłem by impreza była udana.

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#7 Post autor: BHs »

Dziekuję za miłą wystawę, świetną organizację, możliwość pogaduszek w realu i kilka dni spędzonych poza domem :).
Wielkie (najlepiej na modłę japońską ;)) ukłony w stronę Rexa za ogarnięcie wielu aspektów wystawy, cieszę się że mogłem w małej mierze pomóc.
Do zobaczenia na kolejnym zlocie!
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
BlackKnight
Posty: 173
Rejestracja: 2013-04-15, 07:53
Lokalizacja: Myślenice
brickshelf: KMarek

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#8 Post autor: BlackKnight »

Dzięki wielkie, to była moja pierwsza wystawa i było super. Fajnie było Was poznać na żywo po 10 latach bycia na forum :)
Czarna noc

Szygalew
VIP
Posty: 1622
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#9 Post autor: Szygalew »

Ja się oczywiście również dołączam do podziękowań dla Rexa za wspaniałą organizację wystawy!
REX pisze: 2023-06-27, 08:47 Za wszelkie niedociągnięcia (a z wielu zdaję sobie sprawę choć pewnie są i takie, których nie zarejestrowałem a były) bardzo przepraszam i bardzo proszę piszcie o wszystkim otwarcie nie zachowując urazy
Ale jakie niedociągnięcia? ;).Nie było czegoś takiego!! :)
Wszystko było perfekcyjnie!

Ponadto dodam, że to była moja trzecia wystawa główna i uważam, że najlepsza! Spanie, jadło, miejsce, atmosfera, ludzie i same modele - wszystko najlepsze! :)
Mestari pisze: 2023-06-27, 08:28 Swoją drogą gdyby zrobić konkurs na największą ilość dostarczonych m2 nowych makiet, Szygalew zostałby niekwestionowanym liderem :) Chylę czoła.
Tak wyszło :). Ja ze swojej strony mogę tylko podziękować Tobie oraz reszcie chłopaków (m. in. Liwnikowi i BlackKnight-owi) za pomoc w rozwijaniu i zwijaniu tego majdanu. Dziękuję!
A w ogóle było tak:
Na pierwszą wystawę przywiozłem 2 BP.
Na drugą bodaj 6BP.
Teraz wyszło około 60 BP.
Za rok nie przyjeżdżam.. :D

p.s. Wielkie podziękowania również dla Reglina, którego wielokrotnie o dziwnych porach i z wymogiem ekspresowej dostawy oraz prolongaty płatności nękałem o klocki do kończenia moich części castle :) Bardzo ci dziękuję, Wojtek! :) ( Również za lodówkę.pod stołem, która ratowała życie :))

Awatar użytkownika
V1
VIP
Posty: 2557
Rejestracja: 2007-04-07, 05:56
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Noddy

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#10 Post autor: V1 »

Bardzo dziękuję Rex i Romkoo za zorganizowanie wystawy i że mogłem wziąć w niej udział.
Szczególnie, że ogromnie miło wspominam poprzednie Chojnice - dobrze było wrócić w to miejsce.
Organizacja doskonała - nie mam wątpliwości, że wysiłek musiał być nadludzki.
Rex byłeś wszędzie i nie zbywałeś żadnego pytania, nawet o drobiazgi, na które można było sobie samemu odpowiedzieć.

Ta wystawa była zdecydowanie największa, sam nie wszystko dokładnie obejrzałem.
Może wkrótce zaczniemy potrzebować dwóch takich hal ?

Karwik
\/1 ______________

Awatar użytkownika
Kubrick
VIP
Posty: 2200
Rejestracja: 2006-05-19, 21:51
Lokalizacja: KrakóVW
brickshelf: Kubrick
Kontakt:

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#11 Post autor: Kubrick »

Moja kolej. Wielkie podziękowania dla REXa za ogarnięcie tego wszystkiego, bo dzięki Niemu mogliśmy się spotkać znowu w naprawdę fajnym miejscu i w najlepszym możliwym gronie. Ze swojej strony dziękuję szczególnie za pomoc w ogarnięciu materiałów na tor do trialu, bo bez elementów ogrodzeń i tłucznia nie byłoby takiej zabawy dla dzieciaków (momentami kolejka do zrobienia kółka po torze sięgała pod 10 osób i jedyne przerwy były na wymianę baterii).
Super było spotkać się z ludźmi, zobaczyć i te nowe twarze i osoby, które znam od swojej pierwszej wystawy, a tu już kilka lat minęło :) Nie zdążyłem obejrzeć wszystkiego, ale po tym co zdążyłem, mogę śmiało powiedzieć że z roku na rok poziom prac rośnie i już przestałem uważać że osiągnęliśmy wszystko.
Do zobaczenia na kolejnych wystawach, bo nie wiem jak inni, ale ja już nie mogę się doczekać.
Cieślu pisze:kup volvo nie bądź janusz
Cieślu pisze:Ty to byś Kubrick wszystko zwieśniaczył :>

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#12 Post autor: szarikm »

Ja "już" w domu, trochę sponiewierany, ale na chodzie - do 1 lipca na zwolnieniu.

Zdjęcia ktoś robił? Już wtorek, a tu niiiic :(

Można prosić o plik z plakatem do wydrukowania? Dziura w Izbie Pamięci będzie :/

Awatar użytkownika
Bricksley
VIP
Posty: 2573
Rejestracja: 2005-03-29, 23:00
Lokalizacja: Stalowa Wola
brickshelf: KAROL4

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#13 Post autor: Bricksley »

szarikm pisze: 2023-06-27, 19:10 Ja "już" w domu, trochę sponiewierany, ale na chodzie - do 1 lipca na zwolnieniu.
Grunt, że zdecydowanie lepiej no i do przodu. A reszta, cóż jak mówią "wypadek losowy", ale nadrobimy i to! :)
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
noniusz
VIP
Posty: 1073
Rejestracja: 2011-11-23, 21:02
Lokalizacja: Poznań
brickshelf: gkurkowski
Kontakt:

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#14 Post autor: noniusz »

Podziękowania dla REXa - ale to oczywista oczywistość!

Cichymi bohaterami byli dla mnie i im również chcę podziękować - Reglin oraz Pani Reglinowa, jakże przemiłym akcentem było upieczenie placków oraz zorganizowanie kawy i kubeczków... te kubeczki uratowały nas podczas pierwszej, tej mniej oficjalnej integracji, tu również Joe Blow poratował sytuację zestawem skauta ;)

Fajnie było się z Wami spotkać, chociaż większość czasu spędziłem z ekipą BrickCreek, której również dziękuję za owocną współpracę!

Co do sugestii i kwestii do poprawy - ustalmy następnym razem przed wystawą, kto ma nas w nocy zawieść nad jezioro Charzykowskie, bo narady do godziny 2giej a kolejnego dnia do 3ciej w nocy nie przyniosły rezultatu 😊

...a na poważnie - przy składaniu wystawy nie do końca mogliśmy się zorientować o co chodzi z płytami OSB "z napisem", tu w mojej opinii jest "area for improvement" ;)

Awatar użytkownika
dirtzone
VIP
Posty: 400
Rejestracja: 2013-08-11, 16:21
Lokalizacja: Łódź

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#15 Post autor: dirtzone »

Ja również jestem mega zadowolony. Bardzo wszystkim dziękuję za niesamowitą atmosferę, szczególnie REXowi za ogarnięcie tematu i oponawanie gdy niewiadomo która osoba z kolei pyta się o to samo. Dla mnie najważniejsza była makieta technic i tutaj gratulacje dla Erica Traxa i Noniusza za przygotowanie przesypowni fasolek dzięki, której technic na wystawie jest żywy. Wszystkie maszyny i pojazdy dosłownie tworzą działający organizm, taki mały ekosystem :D

ODPOWIEDZ