Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

Termin wystawy: 24-25.06.2023
Autor
Wiadomość
REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#16 Post autor: REX »

noniusz pisze: 2023-06-27, 22:29
...a na poważnie - przy składaniu wystawy nie do końca mogliśmy się zorientować o co chodzi z płytami OSB "z napisem", tu w mojej opinii jest "area for improvement" ;)
Ale ostatecznie wyszło perfekcyjnie i wielkie podziękowania za skuteczność.

romkoo
Posty: 805
Rejestracja: 2016-11-12, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: Romkoo

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#17 Post autor: romkoo »

Dziękuję wszystkim za stworzenie wspaniałej atmosfery i udaną wystawę, REX stanąłeś na wysokości zadania. Zaprezentowałeś wysoki poziom organizacyjny. Nie odmówiłeś nikomu pomocy i odpowiedzi na powtarzające się pytania i piętrzące się wyzwania, utrzymywałeś ład i porządek. Logistyka wystawowa była idealnie dopasowana, wszystko pod nosem mieliśmy (halę, hotel, integrację, restaurację, sklepy).
Cieszę się że mogłem wziąć udział w tym wydarzeniu.
Wyszło super.
Modeli było mnóstwo i to bardzo wysokiej jakości, przyjemnie się to wszystko oglądało. Mamy naprawdę świetnych MOCarzy.
Fajnie było zobaczyć się z Wami wszystkimi po dłuższym czasie a tym bardziej poznać nowe osoby, liczę że teraz wystawy wejdą na stałe do Waszego kalendarza rodzinnego :)
Bardzo podobały mi się wszystkie makiety, nie ukrywam, że współpraca przy takim budowaniu sprawia mi największą frajdę.

PS. W imieniu moich dziewczyn przesyłam duże podziękowania dla -pg- za cierpliwość wyrozumiałość i czas poświęcony na zabawę ball collector`em.

Sugestia:
Mam drobną uwagę od strony organizacyjnej, co do arkusza wystawowego proponuję modyfikację deklaracji powierzchni niezbędnej do zaprezentowania swoich modeli. Nie będziemy tematycznie się ustawiać, bo to się jednak nie sprawdziło, proponuję ustawiać autorsko (bo tak wyszło nam naturalnie). Wiedząc ile każdy ma przestrzeni na swoje modele będziemy podawali szerokość stołu (wielokrotność 0,5m) potrzebnego na prezentację modeli. mając takie dane łatwiej będzie zaplanować przestrzeń. Oczywiście deklaruję przygotowanie tego arkusza na następną wystawę.

A tutaj moja skromna galeria:
Galeria

Awatar użytkownika
dmac
Adminus Emeritus
Posty: 2432
Rejestracja: 2004-06-17, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
brickshelf: dmac

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#18 Post autor: dmac »

Kto nie był, a chciałby zobaczyć krótką relację nagraną (niestety telefonem) w sali głównej, krótko przed otwarciem wystawy, niech sobie popatrzy na to:
Pozdrawiam,
dmac

_________________
The absence of limitations is the enemy of art - Orson Welles

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#19 Post autor: szarikm »

dmac pisze: 2023-06-28, 14:04 Kto nie był, a chciałby zobaczyć krótką relację nagraną (niestety telefonem) w sali głównej...
No, ba. Doczekać się nie mogę :)

Nowe twarze :)
0:27 - kto to po prawicy RExa?
2:32 - ?
3:37 - po lewicy BHSa ?
6:01 - ?
9:26 - Karwik widzę, że zainwestowałeś w nowe spodnie ;)
10:11 - ?
10:20 - młodzian poprawiający fryzurę?
10:39 - czy to Ciamek?

Makiety super, szczegółowość powala na kolana.

Awatar użytkownika
BHs
VIP
Posty: 1933
Rejestracja: 2013-04-30, 13:45
Lokalizacja: Ożarów Maz.
brickshelf: bhs

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#20 Post autor: BHs »

szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 3:37 - po lewicy BHSa ?
BlackKnight.
Żaden klocek LEGO nie ucierpiał przy tworzeniu tego MOCa.

Awatar użytkownika
Ex3qtor
Posty: 481
Rejestracja: 2008-02-01, 16:48
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: X3qtor

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#21 Post autor: Ex3qtor »

szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 0:27 - kto to po prawicy RExa?
pablopacino
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 2:32 - ?
Jahoo dowiózł w komplecie z tunelem
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 6:01 - ?
Jeden z dwóch znajomych Maćka Drwięgi z Niemiec
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 10:11 - ?
brat Reglina, jeśli mnie pamięć nie myli Tomasz (?)
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 10:20 - młodzian poprawiający fryzurę?
Młodszy syn Karwika ;)
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 10:39 - czy to Ciamek?
We własnej osobie
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Awatar użytkownika
--pg--
VIP
Posty: 221
Rejestracja: 2015-07-13, 19:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#22 Post autor: --pg-- »

Dziękuję REX-owi za zorganizowanie wystawy, w tym za poganianie mnie w wypełnianiu wszystkich arkuszy i dokumentów przed wystawą.
Kolejne podziękowania kieruję w stronę Skylarka90 za przewiezienie w tę i we w tę mnie i moich modeli z drugiego końca Polski.
Dziękuję wielce legosamigosowi za bezpośrednie towarzystwo na wystawie, w tym za nadzorowanie, jak zwiedzający bawią się (czytaj: męczą się) z muzeum dinozarów.
Dziękuję również Falcrumowi za przetłumaczenie na żywo na angielski instrukcji do muzeum dinozaurów gościom z Niemiec.
Wyrazy podziękowania kieruję również w stronę liwnika za zorganizowanie makiety miasta Klocki-Zdrój.

Awatar użytkownika
szarikm
Adminus Emeritus
Posty: 1312
Rejestracja: 2005-11-03, 16:43
Lokalizacja: Rzeszów
brickshelf: szarikm

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#23 Post autor: szarikm »

Ex3qtor pisze: 2023-06-28, 20:36
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 2:32 - ?
Jahoo dowiózł w komplecie z tunelem
Chodziło mi o ludzi :)
Ex3qtor pisze: 2023-06-28, 20:36
szarikm pisze: 2023-06-28, 16:02 10:20 - młodzian poprawiający fryzurę?
Młodszy syn Karwika ;)
o kurczę, tak, teraz poznaję...

Awatar użytkownika
MarcinMK
VIP
Posty: 422
Rejestracja: 2013-11-01, 16:24
Lokalizacja: Kołobrzeg
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#24 Post autor: MarcinMK »

Dziękuję Rex, było super. Miło było zobaczyć stare i nowe twarze. Wystawa bardzo udana.
Czy już wiadomo ilu było zwiedzających?

REX
VIP
Posty: 585
Rejestracja: 2009-08-25, 19:59
Lokalizacja: Chojnice

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#25 Post autor: REX »

Poproszę o kilka dni i zrobię całościowe podsumowanie - obecnie czekam na powrót Prezes Parku Wodnego i ostateczne rozliczenie.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#26 Post autor: Falcrum »

Dziękuję za zorganizowanie wystawy, wszystko dopięte na ostatni guzik przez co były to dwa wspaniałe dni. Udało mi się zobaczyć wszystkie prace i niestety, ale poziom był taki że wszystkie moje konstrukcje wymagają modernizacji :P Z klockowego punktu widzenia to najlepszy element każdej wystawy, możliwość zobaczenia na żywo tego co obecnie jest możliwe w klockach oraz dokonanie ewaluacji i korekty swoich prac na podstawie tych obserwacji.

Podziękowania kieruję w pierwszej kolejności w kierunku Rexa za stworzenie tego wspaniałego wydarzenia, w drugiej do BJa który wiózł mnie i nie tylko mnie przez pół piątku oraz w niedzieli aż do drugiej trzydzieści w poniedziałek (za co chylę czoła). Poza tym, pragnę podziękować wszystkim forumowiczom którzy się na wystawie zjawili i ich rodzinom/osobom towarzyszącym za konwersacje oraz miło spędzony czas. Mam nadzieję że zobaczymy się w równie wspaniałym gronie za rok.
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Awatar użytkownika
Jahoo
Administrator
Posty: 969
Rejestracja: 2012-12-09, 23:28
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#27 Post autor: Jahoo »

Zachęcam osoby będące na wystawie do zapoznania się z tematem:
https://www.lugpol.pl/forum/viewtopic.php?t=34118
Pozdrawiam
GBC!

Awatar użytkownika
eric trax
Administrator
Posty: 2466
Rejestracja: 2011-02-28, 20:30
Lokalizacja: Wrocław
brickshelf: erictrax

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#28 Post autor: eric trax »

Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim, którzy pojawili się na wystawie. Dziękuję wam olbrzymią ilość metrów powierzchni wystawowej. Fakt, że musieliśmy dołożyć 3 kolejne stoły, bo brakowało mniejsca najlepiej świadczy o tym ile pracy włożyliście w tą wystawę. Makieta Castle i miasteczka robiła ogromne wrażenie. Dziękuję również za sprawne przygotowanie i posprzątanie całej hali po imprezie!

Osobno dziękuję wszystkim zaangażowanym we wypełnienie przestrzeni na makiecie technic oraz nadspodziewanie dużej ilości ochotników, którzy chcieli wcielić się w rolę operatorów sprzętu. Zawsze to miłe gdy można w spokoju usiąć chwilę lub udać się na obiad wiedząc, że kopalnia będzie działać bez przerw. Dziękuję również "testerom" mojej nowej ładowarki. Dzięki wam uwidoczniło się kilka wad, które mogłem sprawnie usunąć.

Integracja była przednia i tutaj pozdrawiam raz jeszcze duet Kryjący się pod pseudonimami Mike Swallow i Blow Joe :D

Do zobaczenia!
Na warsztacie:
- Grimme Varitron 270 - 10%
.

Awatar użytkownika
Skylark90
Posty: 594
Rejestracja: 2021-01-26, 17:25
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#29 Post autor: Skylark90 »

Ja również bardzo, bardzo dziękuję za wystawę - w szczególności Rexowi za organizację, ogarnięcie nas na miejscu i ogrom cierpliwości wobec miliona zadawanych pytań :) Dziękuję również ekipie technicowo-kopalnianej za przyjęcie do grona operatorów sprzętów makietowych ;) No i dziękuję wszystkim obecnym, bo dzięki Waszej obecności nie widzę na forum tylko nick-ów, ale konkretne twarze i osoby :) Mam nadzieję, że do zobaczenia w przyszłym roku! A z niektórymi pewnie i wcześniej się znajdzie okazja, żeby się spotkać ;)

Z uwag organizacyjnym to może jedna tylko: żeby tor do trialu planować bliżej całej sekcji modeli technic? Ułatwi to trochę pilnowanie, bo teraz było z tym średnio - sporo osób z sekcji technic zaangażowanych w makietę, reszta na torze na drugiej sali, a mniejsze i większe rączki korciło mocno, żeby podotykać, sprawdzić czy się drzwi albo maska otwierają, czy koła się kręcą...

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1232
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

Re: Komentarze / sugestie / podziękowania / linki do fot.

#30 Post autor: liwnik »

Również bardzo dziękuję za wystawę. Było super. Szczególnie dziękuję Rexowi za organizację i BJowi za transport.
Nie była to nasza największa wystawa jeśli chodzi o liczbę wystawców czy odwiedzających ale chyba nigdy nie mieliśmy tak dużej powierzchni modeli i makiet.

Udało mi się uporać ze zdjęciami. Słabo wyszły ale coś udało mi się wybrać. Starałem się sfotografować wszystkie modele ale pewnie coś pominąłem (albo żadne ze zdjęć nie wyszło) za co z góry przepraszam:
https://bricksafe.com/pages/Liwnik/even ... 6-chojnice
https://brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=586307 (jak przejdzie weryfikacje)

Do zobaczenia na następnej wystawie!
Pozdrawiam, Liwnik

ODPOWIEDZ