[MOC] Zamek Gnomów

Adventurers, Castle, HP, Ninja, Pirates, Western, WWII, Vikings

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Jaskier
Posty: 300
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

[MOC] Zamek Gnomów

#1 Post autor: Jaskier »

Czwarta praca z gnomiej serii, którą zbudowałem w tym roku na konkurs Summer Joust.

Obrazek

Zamek zbudowany w starym pniu drzewa został zbudowany do kategorii Fantasy Heights, razem z podstawką mierzy ponad 64 study wysokości.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

W ramach gnomiej serii:
Gnom Odkrywca
Tratwa Gnomów
Król Gnomów

Myślę, że temat gnomów jest na tyle ciekawy i daje tak dużo różnych możliwości, że wrócę do niego jeszcze w przyszłości.
Ostatnio zmieniony 2023-08-30, 12:09 przez Jaskier, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Falcrum
VIP
Posty: 608
Rejestracja: 2016-08-29, 14:22
Lokalizacja: Oksford/Lublin fifty-fifty
brickshelf: GrandVigoFalcrum

 

Re: Zamek Gnomów

#2 Post autor: Falcrum »

Bardzo dobra praca, szkoda tylko że zdjęcia dużo nie pokazują.

Drzewo wyszło świetnie, teren bardzo jednolity kolorystycznie i w moim najmniej lubianym odcieniu zieleni, ale do bajkowego świata pasuje. Jedynie ścieżka mi nie podchodzi, zdecydowanie za wiele studów.

Świetna praca, brawo!
A szare klocki są najbardziej kolorowe!

Szygalew
VIP
Posty: 1620
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: Zamek Gnomów

#3 Post autor: Szygalew »

Bardzo sympatyczna jest ta Twoja seria z gnomami. Każda z prac jest świetna! Bardzo dobrze osiągnąłeś w każdej z nich efekt maleńkości gnomów, co było w sumie najważniejsze..
Zamek, oczywiście, też jest bardzo dobry! Bardzo dużo świetnych pomysłów masz :).
Gratulacje!

Awatar użytkownika
Mestari
VIP
Posty: 1430
Rejestracja: 2013-09-25, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zamek Gnomów

#4 Post autor: Mestari »

Bardzo mi się podoba, świetnie zaplanowany cały MOC, w szczególności dobrze zrobione drzewo i grzybki, trawa lub mech :) i w sumie wszystko mi się podoba...

Fuku
Posty: 977
Rejestracja: 2015-11-24, 16:10
Lokalizacja: radom/kraków
brickshelf: Proszę uzupełnić
Kontakt:

 

Re: Zamek Gnomów

#5 Post autor: Fuku »

Całkiem fajny rockwork na tym drzewie :P ale jak najbardziej taka technika broni się jako drzewo w tej skali, kreatywnie. Ogólnie całość wygląda ładnie, bajkowo i przyciąga wzrok

Jaskier
Posty: 300
Rejestracja: 2017-11-23, 07:50
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: BardJaskier

 

Re: Zamek Gnomów

#6 Post autor: Jaskier »

@Falcrum
Dzięki za komentarz! Niestety, zdjęcia to moja Achillesowa pięta. Być może czas zainwestować w jakiś prawdziwy aparat.
Też nie przepadam za kolorem limonkowym, ale są takie scenerie i klimaty, w których się sprawdza i taki bajkowy las zamieszkany przez gnomy moim zdaniem do nich należy.

@Szygalew
Dzięki! Póki co wyczerpałem pomysły na scenki z gnomami, ale pewnie jakieś jeszcze mi do głowy przyjdą. :D

@Mestari
Dzięki za komentarz!

@Fuku
Dzięki! Trochę eksperymentowałem z elementami, które się nadają do tego typu konstrukcji i chyba już wiem, co kupować pod następne prace. :D

ODPOWIEDZ