[KONKURS] Kopernik w kosmosie

czyli małe i większe konkursy organizowane przez LUGPOLowiczów oraz linki do konkursów zewnętrznych

Moderatorzy: Mod Team, Mod Team

Autor
Wiadomość
Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1232
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

[KONKURS] Kopernik w kosmosie

#1 Post autor: liwnik »

1. Założenia konkursowe:
Zadaniem uczestników konkursu jest zbudowanie modelu w klimacie dowolnej serii LEGO Space i umieszczenie w nim postaci Mikołaja Kopernika.

Może Kopernik został porwany przez kosmitów z Alien Conquest? Prowadzi badania w laboratorium Exploriens? Albo został szpiegiem Blacktron? A może został kapitanem
statku kosmicznego (można jednocześnie wziąć udział w akcji Shiptember: https://www.flickr.com/groups/shiptembe ... 917188717/).

2. Wytyczne:
- Maksymalna wielkość pracy: 128x128 studów,
- Akceptowalne jest cięcie flexów oraz używanie własnych naklejek. Użycie elementów firm trzecich nie jest dozwolone,
- Praca nie może być upubliczniona wcześniej na żadnym innym forum/portalu itp.,
- Modele wirtualne nie są dopuszczone,

4. Sposób zgłaszania prac:
Zgłoszenie musi zawierać:
- nazwę pracy
- jedno reprezentatywne zdjęcie całej pracy
- jedno zdjęcie Kopernika pojawiającego się w modelu
- link do tematu gdzie opublikowano pracę.

Jeden autor może zgłosić maksymalnie 3 modele konkursowe, jednak może otrzymać tylko 1 nagrodę.
Prace należy zgłaszać w okresie od 02.08.2023 do końca dnia 15.10.2023 w wątku zgłoszeniowym TUTAJ

5. Zwycięzcy:
Wyłonienie zwycięzców nastąpi poprzez głosowanie w publicznej ankiecie, która pojawi się nie później niż 17.10.2023, potrwa 5 dni, a do
oddania każdy będzie miał 1 głos.

6. Kwestie nieujęte w regulaminie rozstrzyga ADM.

7. Nagrody

1 miejsce: 10497 - Galaxy Explorer

2 miejsce: 21331 - Sonic the Hedgehog

3 miejsce: 76399 - HogwartsTM Magical Trunk
Pozdrawiam, Liwnik

Awatar użytkownika
legosamigos
VIP
Posty: 3942
Rejestracja: 2012-04-11, 07:01
Lokalizacja: Gdańsk
brickshelf: legosamigos
Kontakt:

 

Re: [KONKURS] Kopernik w kosmosie

#2 Post autor: legosamigos »

Kurcze, mam jednego jeszcze nie prezentowanego MOCa w klimacie Classic Space w postaci mozaiki, ale nie wiem jak wpasować tam Kopernika :D No i jak przede wszystkim zbudować Kopernika?
Moje życie jest jak klocki Lego, nigdy nie wiem, co zbuduję

Szygalew
VIP
Posty: 1622
Rejestracja: 2012-10-04, 11:05
Lokalizacja: Tczew
brickshelf: Proszę uzupełnić

 

Re: [KONKURS] Kopernik w kosmosie

#3 Post autor: Szygalew »

legosamigos pisze: 2023-08-15, 16:47 Kurcze, mam jednego jeszcze nie prezentowanego MOCa w klimacie Classic Space w postaci mozaiki, ale nie wiem jak wpasować tam Kopernika :D No i jak przede wszystkim zbudować Kopernika?
Pytasz jak zbudować Kopernika, jak Go wpasować w mozaikę, czy też - czy może być mozaika?

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [KONKURS] Kopernik w kosmosie

#4 Post autor: spacelord »

Hej, ja mam pytanie. Skąd wziąć Kopernika? Wyszedł jakiś minifig Kopernik czy trzeba samemu sklecić?

/edit
Więc to pytanie jak wyżej. Myślałem, że konkurs z jakiejś okazji typu własnie minifig Kopernika, ale widzę że chyba nie.

Awatar użytkownika
liwnik
VIP
Posty: 1232
Rejestracja: 2005-08-17, 08:51
Lokalizacja: Warszawa
brickshelf: Liwnik
Kontakt:

 

Re: [KONKURS] Kopernik w kosmosie

#5 Post autor: liwnik »

Trzeba samemu zbudować Kopernika. Rok 2023 jest rokiem Kopernika (550 rocznica urodzin) i stąd pomysł włączenie postaci Kopernika do konkursu.
Pozdrawiam, Liwnik

spacelord
Posty: 964
Rejestracja: 2007-06-21, 16:23
Lokalizacja: Kraków
brickshelf: spacelord
Kontakt:

 

Re: [KONKURS] Kopernik w kosmosie

#6 Post autor: spacelord »

Ok. Dzięki za wyjaśnienie :)

ODPOWIEDZ